• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
Kočky, my budeme mať v aute všeličo, keďže v nedeľu ráno trielime do Chorvátska, tak keby niekde čokoľvek potreboval, v našom aute sa to iste nájde. :slight_smile:
16. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz
maji, uvaz podla svojho veru, ale ako mexx hovori, aj ja by som ta velmi rada stretla. Inak sa na vas vsetky uz velmi, velmi tesim. Len ench sa nam trosku ochladi, tieto horucavy moc nemusim, ked vidim kazdu tehulku v meste, je mi jej luto, ze v tychto horucavach to musi byt oaj hrozne tazke, hlavne ked tu klima nie je az taka bezna.
16. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz
No, vy mi to teda neuľahčujete :sweat_smile: Veď to je to, že aj ja by som vás tak veľmi chcela stretnúť naživo, že stále toto stretko zvažujem, aj keď mi dr. povedala, že pre Tomáška takéto stretnutie nie je vhodné... :frowning2: Mamina mi tiež vraví, nech ostaneme doma, že nech sa stretneme o rok :rolling_eyes: Ako keby to bolo také jednoduché zorganizovať takéto stretko :rolling_eyes: KKeď mne najviac lepí z toho, že by mohol dostať nejakú detskú chorobu... Ako napr. momentálne u Emily aktuálne kiahne... Marek má už dva roky, to by nebolo také strašné, ale do jedného roka vraj tieto choroby majú oveľa ťažší priebeh :frowning2: Ono je pravda, že Tomiho neizolujem, ale prichádza do kontaktu len s rodinou a to hlavne s dospeláckou časťou... Inak je buď v kočíku alebo vo vaku, cudzí ľudia naň pozerajú len z diaľky... Nemám ani "zdravotnícke " vzdelanie, aby som mohla objektívne posúdiť veľkosť nebezpečenstva z takéhoto stretnutia...Akurát viem, že dr. nebola nadšená, keď sme sa s Tomim naposledy teperili autobusom... Preto mi teraz objednáva na vyšetrenia sanitku.... Ach, žienky, nepresuniete to stretko bližšie k nám?
17. júl 2009 o 02:28  • Odpovedz
Maji- stretneme sa s Tebou, raz určite. Cítim, že sa prikláňaš viac na stranu istoty, ja by som urobila to isté. A aj keď sa rozhodneš, že radšej neprídete, s nami tam budeš určite. Kiahne nie sú sranda, čím menšie dieťa tým to môže byť komplikovanejšie. Nemusí sa nič stať, ale málokto vie, že jednou z komplikácii je aj meningitída. Tomáško je malinký a krehučký, ja by som sa bála.
Trošičku podrastiete a stretneme sa, kdekoľvek. :slight_smile:
17. júl 2009 o 16:13  • Odpovedz
Adi, chcela by som sa ťa spýtať, či by nebol veľký problém, keby som s Riškom zostala len jednu noc. V nedeľu je u starkej odpust a veľmi by som tam chcela ísť

Maji, prikláňam sa k názoru duskaf, i keď veľmi rada by som ťa videla, ale bol by to risk pre Tomiho. A teraz sú aj dosť virozy rozšírené, práve sme jednu prekonali, dúfam, že do stretka budeme zdraví
17. júl 2009 o 22:24  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ahojte Maji...veľmi ťažké rozhodovanie. No sme maminy, musíme sa obetovať pre naše dietky, veď to je vlastne aj naša úloha. Tak si nerob ťažkú hlavu, ďalšie stretko môžeme zorganizovať aj na peknú teplú jar :wink: :wink: :wink:
20. júl 2009 o 00:04  • Odpovedz
Veronika vo štvrtok budem ešte volať s ujom chatárom, spýtam sa. Myslím, že by to nebol problém...
20. júl 2009 o 00:05  • Odpovedz
jaj baby velmi sa tesim, v piatok, o kolkej planujete prichod, aby som mohla pozriet na ktory vlak pojdem, aby som sa s tatolu mohla dohodnut, aby jej niekto mohol postrazit deti, ked pojdeme z Martina. Uz sa to ozaj blizi, a k netu nechodim az tak casto, tak by som to rada doriesila. A strasne sa tesim uz.
20. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz
no práve som chcela napísať, že to tu nežije a to sme štyri dni pred stretkom, ale ste to zachránili addaa a luci :slight_smile: Adi, ja ťa prosím do IP tu cestu, dík :slight_smile:
20. júl 2009 o 21:42  •  1 dieťa  • Odpovedz
myslím, žeby už bolo dobre povedať si, od koľkej sa tam budeme schádzať, aby tam niekto neprišiel už ráno a tam nebude živej duše. Ja by som navrhla tak okolo obeda, aby sme aj z toho piatku mali čo najviac.
20. júl 2009 o 21:58  •  1 dieťa  • Odpovedz
Veru, veru, stanovme si približný čas príchodu, ay sme to aj my z východu vedeli naplánovať, nech sme čím skôr s Vami. :slight_smile:
Ja už balím ako splašená. :grinning:
20. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz
Ahojte babulky, no ja som už navrhovala, že aby sme nemuseli skoro vstávať a popríde sa naobedovať doma, tak by sme sa mohli zísť medzi 13tou a 16tou hodinou. Večera je o 18tej.
Navrhnite aj Vy ako by Vám to vyhovovalo :wink: V každom prípade my tam okolo tej kednej budeme. :wink:
20. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz
No, aby ste nezabudli, ze aj my ideme, tak aspon nieco by som sem mala napisat.. :wink:
Moj manzelik sa neskoro spamatal, tak mu ani nedaju volno, som mu hovorila, ze uz tento tyzden to bude, a on to uz teraz? no ano tak uz je to tu! Ale som rada, ze teda vobec ide. :slight_smile: Sama by som sa bala, na taku dlhu cestu, nie sme zvyknute s NInkou..A ked ona len ten tatko , tatkooooooo
20. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz
autor
KOčky,este neviem kedy prideme-ale do vecere teda urcite :grinning:
Sme trochu rozlietani-ideme do Vrabel a MM chce ist este do BOjnic :stuck_out_tongue_closed_eyes: -no uvidime,lebo maju byt vraj horucavy.
No Duska-si dobra ked uz balis,
21. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz
autor
Baby-hodte orientacny program :wink:

Piatok-prichod do Jasenskej doliny(chata Kaška) 13:00-18:OO-vesela zoznamka :slight_smile:
vecera:18:00

Baby-este ma napadlo-nebolo by odveci vyrobit nieco ako "docasne menovky"-najma pre lepsiu orientaciu medzi detickami a ako pomocka pre manzelov :sweat_smile: -skusim to zariadit-kupim v meste nejake samolepky na kt. sa daju napisat mena :sweat_smile:

Sobota:
ranajky:odkedy????-uz si nepamatam

vecera: 18:00

horalka,duskaf-neprihodite predsa nieco zo svojho "dobre utajovaneho programu?" :grinning:

kedy sa ide v nedelu do kostola????
21. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz
autor
ja balim dnes vecer,lebo rano odchadzame ku kamoske do Vrabel-ale sporadicky mrknem ci nenastala zmena planu :sweat_smile:

ps:uz si nepamatam,mame v tabulke aj telef. cisla?Adi-posli mi v IP tel.aspon na teba
21. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz
No ja si musim hlavne pozriet nejaku mapu, ze ako sa tam dostat, nech viem draheho navigovat, ale sak snad to nejako dobijeme. A taaaaaaaaaaaaaaaaaaakto sa uz tesim. :dizzy_face:

Zatial nebalim, nechavam to na stvrtok, si stale hovorim, ze ved nam toho vela netreba, ale ako to poznam, tak nakoniec aj tak bude vsetkeho vela. :sweat_smile:

A navyse neviem, ako stiham s tymi transparentami, takze je mozne, ze budu velmi chabe alebo nebudu. :fearful: :zipper_mouth: No ale skusim este daco, akurat ze pri tych vsetkych problemoch som taketo veci neriesila a neviem, kde co ponachadzam. No ved to este domyslim... :pensive:

Etus, s tymi menovkami dobry napad. :wink: Ja si teda mena pamatam velmi dobre a taketo veci mi netreba, ale ako poznam svojho chlapa, tak on by si este aj svoje a moje meno mal dakde zaznacit. :grinning:
21. júl 2009 o 16:41  • Odpovedz
autor
Uz som kupila nalepky,takze to idem pre istotu hodit do kufra,lebo rano ficime uz na zapad ku kamoske :sweat_smile:
adi-je tam nejake pieskovisko?-mohla by som priniest formicky,lopatky...
21. júl 2009 o 17:02  • Odpovedz
Kočky, ja už musím baliť, lebo ja balím aj do Chorvátska- v nedeľu ráno o piatej vyrážame, tak mám čo robiť, vždy mi tu niečo vyskočí, si spomeniem. Ale dnes idem aspoň oblečenie zredukovať. Zdalo sa mi, že som tak primerane nabalila, ale teraz sa mi zdá, že veľa :grinning:
22. júl 2009 o 09:23  • Odpovedz
etus, vezmi nalepky, ja beriem:

moj (skor dosplacky) spevnik, ja len dufam, ze ta gitara bude..
stipce na pradlo, neberte nikto iny, vezmem dost :slight_smile:
urcite nejaku deku na zem, mozno karimatku (-y, mame 2)
nejake tajne vecicky na tajne hry :D

baby, poslite prosim Adi na seba telef. kontakt, lebo je sice fajn, ze na nu mame vsetky, ale co ak bude chciet nieco od nas ona? :wink:

a urcite vezmem malej aj sebe tmave teplaky "do zahrady", rozumej odolne, neuspinitelne, nepotrhatelne, pohodlne, do travy, na dlazku a taaak :sunglasses: ...a radim vam to spravit tiez - dospelaci, berte si nejake tenisky, alebo aspon sportove sandale, budeme sa vonku hraaaaat :slight_smile:

idem, mala zasa nalozila do plienky.. :zipper_mouth:

mexx, napis uvitacie heslo pre Luciu na obycajny karton, alebo vykres, nemusi to byt plachta na 2 zrdiach :wink: :grinning:
22. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz
Julka a var ten kartón mám držať na vlakovej alebo autobusovej stanici :confused:
22. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz
Sakris, zrovna vcera drahy vsetky tie kartony vyhodil... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ved nieco vyklumam este... :grinning:

Tatolu, neboj, keby bolo treba, pojdeme ta podporit s tym transparentom viaceri. :wink:
22. júl 2009 o 16:30  • Odpovedz
mne je to jedno, baby, ved to len aby ste sa spoznali na tej stanici, lebo nik z nas netusi, ako vyzera zahadna luciask :sunglasses:
ak by mal niekto problem s kartonom, vyslem s vami Blanku, ta ma kartony rada, aj teraz jeden poobhryzala :grinning:
22. júl 2009 o 16:34  • Odpovedz
Alebo urobime jednu taku obycajnu tabulku, ze "Zahadna LuciaSK" a s tymi transparentami budeme cakat zborovo normalne pri chate. :grinning:
22. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz
Hm pozerala som ten anna bal čo má byť v nedeľu v skanzene, ale ten začína až o 18tej. A aj tak nám to môže byť jednu, keďže plán B je ísť na omšu do kostola Sedem. Panny Márie o 10.30.
22. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz
baby poznavacie znamenie, zena s dvomi upistanymi dievcatami, ani sa ku mne nebudete chciet priznat, hihi. Ale s tym kartonom vas hned spoznam, hihi. Jaj nestiham. A idem vlakom takze na vlakovej stanici, prichod pocitam na 15 26 alebo 17 29 co bude lepsie vyhovovat.
23. júl 2009 o 08:42  • Odpovedz
Luci, teraz chodi vela mam s upistanymi detmi, tak si nam moznosti velmi nezuzila :angry: :grinning:
23. júl 2009 o 09:31  • Odpovedz
Luci, ja sa zariadim, ako Ti to bude najlepšie :wink:
Počítam, že cesta by mi mohla trvať od domu na miesto stretnutia tak 1 a 1/2 hod., deti budem musieť nejak oboznámiť s prostredím a potom môžem zbehnúť po vás 3 krásky :wink:
Asi vyrazím o 12tej, resp. 12.30. Vtedy chodia spávať a stihli by sa ešte doma naobedovať. No ten, kto mi ostane pri deťoch to bude mať perné :pensive: :grinning:
23. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz
Hlasim velmi provizorny ciernobiely transparent, ale ked neprsi, aspon kvapka. :grinning: Buduce duchaplne stretko uz bude mat nejake riadne (snad sa uz predtym stahovat nebudem)... :sweat_smile:
23. júl 2009 o 11:48  • Odpovedz
hlasim, ze som teraz mex poslala cez IP taaaaak podrobnu cestu ku nasmu baraku, ze by mala trafit a snad ma aj zobrat :D
23. júl 2009 o 18:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.