• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
tak vy dve beťárky ešte idete aj spolu? :wink: :confused:

Ja informujem, že nemám zbalené ešte nič. Keď som otvorila skriňu, tak som ich tam mala všetkých ako sršne. Musela som to vzdať.
Hádam skoro pospia, aby som mohla pri nich baliť :wink:
23. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz
Mirka, detto :slight_smile:
23. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz
my sme už kompletka -zbalení (od včera :sunglasses: ), na to, ako mi je nedobre som to celkom zmákla...
no na moje pomery dosť neskoro (obvykle sa balím aj dva týždne dopred :sweat_smile: )...
tešíme sa na vás! :slight_smile:
23. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz
Hlasim, ze Horalka mi teda mocne fandi, som zvedava, ako dlho budeme bludit (aj napriek superpodrobnej mape) a kedy dorazime. Ale smelo do toho! :sunglasses: :grinning:

Ja mam tak polozbalene, lebo dnes sa dieta rozhodlo prilis nespolupracovat a este aj teraz vecer nie a nie zaspat. Tak mi zostava este velamoc veci pobalit a pochystat a aj tak budem rano pobehovat hore-dolu, ze co vsetko este treba. Achjo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A aj my sa na vas tesime! :dizzy_face:
23. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz
A trosku na pobavenie, tak prave rozmyslam, ze ci si MM uvedomuje, ze sa ide zucastnit duchaplneho stretka...alebo ocakava nejaku ozranparty... :confused: :sweat_smile: :grinning: On to vzal viacmenej ako samozrejmost, ze som nam nieco naplanovala a ideme a tesi sa, ze ja sa tesim...ale akosi mi unika, ci som mu to dostatocne objasnila... :sweat_smile: No, este to preberieme. :grinning:
23. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz
že ožranparty :grinning: :grinning: :grinning: . Neviem, ja si malé pivčo s mm určite dáme, hádam sa niekto pridá. Idem si napísať zoznam, čo pobaliť a uvariť malému na 3 dni papaničku :wink:
23. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz
Ja si kludne dam pivco s vami! Sak ved na ladviny treba.
Mexx, ja to mam viac menej nachystane, vyjdes ku nam na poschodie, mrknes a povies - toto sa zmesti, hento a tamto uz nie a ja sa podla toho zariadim, ok? :grinning:

Nasa princezna este zo sna vykrikuje, ale je tam mm :wink:
23. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz
pivo na ľadviny :grinning: :grinning: :grinning: to je dobré :grinning: :grinning: :grinning: len to nehovorte pred mm :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz
ja balim az zajtra rano, vypinam pc ide burka. tesim sa zajtra.
23. júl 2009 o 23:27  • Odpovedz
tu uz je po burke, tak som zapla PC... :grinning: ale uz idem spat, aby ste si zajtra nemysleli, ze Mexxovci priviezli zombieho :sunglasses: Dufam, ze bude teta Mexx milosrdna a nepride prilis skoro :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Bru noc a DOVIDENIA DNES :dizzy_face:
24. júl 2009 o 01:26  • Odpovedz
Tak ja ešte stále balím a driem tu :grinning: :grinning: :grinning:
Idem poliať kvety. A už aj spať by sa zišlo. Veľmi sa na Vás už dnes tešíííííím.
24. júl 2009 o 01:29  • Odpovedz
26. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz
:wink:

...ale sklamalo ma, ze vas sklamalo, ze xy nie je blond. Asi si uz s vami nebudem pisat.

:grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz
Horalka... :grinning: :grinning: :grinning: Amen. :grinning: No ved pockaj, ked sa XY (ktora je vlastne D.) vrati, ti to zrata. :grinning: Az sa nahodou nestratila vo Zwratkach. :grinning:
27. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz
Dufam, ze sa to tu uplne nezwrhne :grinning:
27. júl 2009 o 10:23  • Odpovedz
Ozaj, kde skoncila ta pokreslena plachta? Adi, u vas? Ja som na nu uplne zabudla..

Mrzi ma, ze sme sa nakonec niektori nestihli v nedelu rozlucit, to preto, lebo sme mysleli, ze ideme spolu autami z bodu A do bodu B, ale niektori nakoniec isli do bodu C a niektori isli do bodu B neskor, takze tymto odkazujem, ze som velmi rada, ze boli a spoluvytvarali celu skvelu mozaiku duchaplnistov a Adkovcom jedno veeeelkeeee DAKUJEM a vsetkym dokopy - dovidenia na DS II. :wink: Majka, Emily, Veronika, lasicka a vsetci ostatni - nemusite smutit, nabuduce bude druhy diel! :sunglasses:
27. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz
Akosi nerozumiem reči vášho kmeňa :frowning2: :wink: Kedy ste naplánovali pokračovanie? Radšej sa nebudem tešiť, už mám xkrát overené, že na čo sa teším, z toho nič nie je... :unamused: Ale tak pamätám si aj výnimky, keď veci vyšli skvele :slight_smile:
27. júl 2009 o 17:40  • Odpovedz
autor
ahoooojte
Maji-tomu co nerozumies-to su "klepy" zo stretka- z toho si nic nerob-to su take haluze na ktorych sme sa nasmiali :grinning:
Pokracovanie este nie je naplanovane,ale hadam najneskor do roka bude :grinning:
27. júl 2009 o 18:39  • Odpovedz
hihihi - už teraz sa teším :wink:
žeby predsa len u nás :confused: :dizzy_face:
27. júl 2009 o 19:04  • Odpovedz
Majka, nic sme este nenaplanovali, nebooooj, nevynechame Ta z toho! :wink:
27. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz
Presne tohto sme sa na stretku bali, ze tu teraz nikto nebude rozumiet reci nasho kmena. :grinning: :sweat_smile: Ale nebojte sa, vsetko vysvetlime... :wink:

Ja som dnes stiahla foto do kompu, a mi hned bolo normalne dobre na dusi, aspon chvilu zas. :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz
mexxi a kde si dala tie fotky, že ich nevidím? Šup s nimi na koníka :wink:
27. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz
ahojte, tak vás idem pozdraviť, a čo nepopíšete nejaké príhody trochu, nech sa trochu vžijeme do stretka :sunglasses:
teším sa na fotky :slight_smile:
keby sa tak dal stlačíť gombík, že sa všetko naokolo vypne, lebo za posledné týždne mám pocit, že sa mi všetko organizuje akosi samo a nemôžem to ovplyvniť... stále niečo vyskočí a mne nezostáva nič, len sa tomu prispôsobiť. Potrebovala by som taký psychický relax, neviem asi ani správne opísať tieto moje terajšie pocity... nie je to depka, len taká akási vnútorna nepohoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chlapi ako zvládli stretko?
27. júl 2009 o 22:33  •  1 dieťa  • Odpovedz
veronika,. chlapi úplne v pohode, hneď sa spolu parádne zakecali, môj muž dokonca zistil, že s Aďkinym mm chdil kedysi na pivo :grinning: myslím, že aj oni mali z toho dobrý pocit. :wink: A úplne všetci mužíčkovia boli strašne zlatí a sympatickí
27. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz
A niektori muzickovia mali aj supertanecne schopnosti...ze, Mracik... :grinning: :wink:

Foto som len stiahla k sebe, este som nedavala na net. Sa dohodneme, ze ci to zavesime sem na Konika alebo niekde inde a dame holkam link, lebo niektore spominali, ze na Kona asi ani nie... :confused:
27. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz
autor
ja som dala nejake foto na Facebook-tam to nevidi kazdy :sweat_smile:
28. júl 2009 o 01:09  • Odpovedz
etuš, daj mi, prosím, link do IP :wink:
28. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz
Tak uz som konecne dala na net fotky aj ja, cez IP vam posielam link a heslo :sunglasses:
29. júl 2009 o 16:23  • Odpovedz
autor
Julka-krasne fotecky-kopec nadhernych momentiek :wink:
29. júl 2009 o 19:17  • Odpovedz
Ahojte babulky, Julka prvý raz som si všimla aká je jasenská nádherná a to len vďaka tvojim fotkám. To je pre všetkých odmena, že ste sa tam cítili dobre. Za stretko jedno veľké Bohu vďaka a druhá vďaka aj mm. :slight_smile:
29. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.