• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
Ja som tiez pozerala tie Horalkine fotky uplne prekvapena, ze ako dobre to vyzera. No nejaky fajnovy fotoaparat ma, alebo je ona fajnovy fotograf. :sunglasses: :wink: Krasne su. A vsetko zachytene. :slight_smile:
29. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz
Heh, a najviac som sa pobavila na fotke "Kelt, Mata, gulas a Igor v gulasi" - hned mi to asociovalo pamatny vykrik "Mam v krku gofru" a kosila som sa jak vymleta. :grinning:
29. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz
Mňa lomila fotka Lucia a batožina. :grinning: :grinning: :grinning:

Po gofre v krku našťastie neboli zwratky. :grinning: :grinning: :grinning:

No Silvi, tak potom aj ja poznám z videnia tm (lebo mi bol dáky známy) z plavárne, ja som tam dlhšiu dobu brigádovala. :sunglasses:
29. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz
Mne sa pacilo, ze cerveny konik a bezovy konik..

Uz ja ja davam nejake fotky na FB, mozte kuknut...a dam aj na konika nejake
29. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz
...no a kde je teda ta pokreslena plachta?
29. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz
autor
:confused: veru-aj ja by som rada vedela
30. júl 2009 o 00:18  • Odpovedz
baby fotky su krasne, som zbezne pozrela Horalkine, este musim stihnut Eveen. Na pc nemam u nasich akosi cas, kedze aj sestrine deti casto pouzivaju. Inak to stretko bolo ozaj super, Adda, velka vdaka za cele organizovanie, prezila som v Jasenskej doline velmi pekne chvile. Tiez chcem podakovat vsetkym, co mi pomahali s detmi a odvozom. Dufam ze sa este na podobnom stretku niekedy stretneme.
2. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz
autor
Luci-to si pis :wink:
A fakt este raz velka VĎAKA Adke za zorganizovanie stretka a za to,ze si si toho na svoje plecia tolko vzala :pensive:
4. aug 2009 o 00:01  • Odpovedz
Ale, ale baby baby, Bohu je potrebné poďakovať nie mne....

A ak bude toho na moje plecia toho nabudúce veľa, tak Erika ver, oberiem Mirka o ďalšiu cigaretu :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz
babky, ja som skúšala dať fotky na rajče, ale po dvojhodinovom trápení sa mi to predsa len nepodarilo :confounded: , ako na to? už som aj zaregistrovaná, aj som zadala výrobu albumu, aj som editovala fotečky a keď som dala dokočiť, tak sa vypísalo obrovské error!!! skoro ma kleplo... :rolling_eyes:
a na facebook sa to dáva ako? aj tam sa to dá zahesliť?
:confused:

ale nad horalkinými fotkami som žasla... ani nám neprezradila za tie dva dni, že je ešte aj fotografka (okrem violončelovania :sweat_smile: )...

a tiež musím uznať, že máme úžasných mužov, perfektne sa zladili a maximálne nás podporili v našich koníkovských "výčinoch"...
4. aug 2009 o 18:04  • Odpovedz
No zeny, moj chlap sa odvtedy tvari ako maximalny znalec Konika, uz ho nijako nerozhodi, ked mi mrkne na monitor a vidi to modre logo a od stretka ma ani nesprdol za to, ze tu zas visim. Proste uplneho pochopenia sa mi dostava. :sunglasses: :grinning: Som zvedava, kolko ten dobry stretkovy vplyv bude posobit... :grinning: :wink:
4. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz
autor
Mexx :grinning: :grinning: :grinning:
Adi-pokojne aj celu krabicku :grinning:
7. aug 2009 o 00:33  • Odpovedz
Baby, opakujem otazku - ta plachta ostala ujovi chatarovi do vybavy?? :confused: :sweat_smile:

Magi, ja na violocelo vooooobec neviem hrat :grinning: a fotenie ma bavi, ale sa mu akosi nestiham venovat poriadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na rajceti Ti pise error? Hm... No na FB sa to celkom zaheslit neda, lebo staci, ze tam okomentuju Tvoju fotku a uz sa to ukaze aj vsetkym priatelom Tvojich priatelov, hoci to nie su priamo Tvoji priatelia, no chaos. Mne to islo na rajce uplne hladko...

Mexx - zavidim :angry: Ten moj je tvrdohlavo rozhodeny nadalej :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale nepomoze si :grinning:
8. aug 2009 o 00:28  • Odpovedz
Magi..ale da sa to tak urobit na FB, ze si tam zvolis, kto moze prezerat ten album, a ostatni asi nemaju pristup potom....skus teda tam :wink: alebo aj ostatnym posles len link, ktory je tam niekde dole na tej stranke, tak som to aj ja urobila, ale dala som ze to mozu kukat len moji priatelia .....
8. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz
Kočky nebojte, plachtu som vzala ja, ráno, keď sme odchádzali, prinesiem ju ako putovný talizman na ďalšie stretnutie :grinning:
8. aug 2009 o 18:35  • Odpovedz
Duška, vitááááááááááááááááááj!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už si mi veľmi chýbala :pensive: :slight_smile: , som myslela, že Vám tá dovolenka ani nikdy neskončí... :sweat_smile: , ale nie ja by som Ti dopriala aj dlhšiu, len sa mi zdalo, že už tu chýbaš... :wink:

a konečne sa mi to podarilo v tom rajčeti, tak snáď k vám fotečky cez neho v pohode dorazia... (FB by som asi už nezvládla :sweat_smile: )...
8. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz
Jéééj Magi, ďakujem za také kráľovské privítanie, si zlatá. A vieš ako ste mi všetci chýbali? Som na Vás myslela a predstavovala si ako si píšete dojmy zo stretka. :slight_smile:
Ja som ešte nestihla pozrieť fotky.
Ale čoskoro si pozriem, už sa neviem dočkať.
8. aug 2009 o 23:33  • Odpovedz
Magi, sumne momentky :wink:

...som si myslela, ze presne tuto si das do pasu :grinning: :wink:

Duska plachtu dala, plachtu vzala. Ze nas to nenapadlo :sweat_smile:
Vitaj doma.
9. aug 2009 o 00:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.