• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
autor
no ved byvat tam nemusite,len byt s nami cely den :grinning:
27. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz
to áno :slight_smile:
27. jan 2009 o 20:56  •  1 dieťa  • Odpovedz
horalka dobrava by sa dala si myslim, ze by ste sa dopravili hromadnou dopravou a odtial by vas niekto zobral, mohla by sa spravit kyvadlovka...ja aj keby som sla autom nas je uz dost...mame male auto ..tri deti dva dospely ( aj keby manzel nesiel tak mam len kedno miesto....) a stvrte na ceste...

veronm ale ten ranc sa mi paci a my nie sme narocny na ubytovanie, my sme uz spali aj v stane ( aj s najmladsim to mal polroka, len to bolo trosku zvlastne ked sa zo stanu ozyval detsky plac...ale maly sa vyspal snad najlepsie, bol teplo zababuseny a okupoval moj spacak...mal makkucko pod sebou, tak sme to zvladli)
29. jan 2009 o 20:16  • Odpovedz
Vezmete aj nas? :confused: (Ftierky...) :sweat_smile: Ale rada by som stretla konecne aj nejakych "normalnych" ludi... :wink: Ak by sme sli autom a niekto z nasho smeru by sa pridal, mozme odviez cca 3 osoby. :wink:
29. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz
autor
mexx-ano -aj vtierky su vitane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2009 o 22:35  • Odpovedz
mexx, za "normálnych" ti neručím :grinning:
29. jan 2009 o 23:06  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ja keď niekam idem, chcem vedieť tri dôležité veci: 1. či je wecko vo vnútri (kadibúdky nieeeeeeeeeeeeeee), 2. či tam tečie pitná studená a teplá voda a po 3. či je tam zavedená elektrina
:grinning:

No a potom ešte také drobnosti, ako: najbližší obchod, kostol a pod. :grinning:
30. jan 2009 o 01:00  • Odpovedz
neviem, kedy by sme si dali taký predbežný termín že by to bolo dobré zajednať, lebo bude leto, aby to nebolo potom obsadené... a ešte aj iné typy sú vitané, mne sa páči ta Kremnica, skúsim niečo nájsť
30. jan 2009 o 17:04  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
baby-no este stale neviem,ci robit tabulku na vikendovku ako :piatok,sobota,nedela????alebo len sobota ,nedela???Predpokladam,ze chcete byt 1 noc,alebo 2????
30. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz
myslím, že 2 noci by boli lepšie, lebo jeden deň len doobeda sa bude prichádzať, niektoré čo bývajú ďalej aj poobede, prípadne až večer, ako budú môcť polovičky z robôt a na druhý deň zvyčajne sa už musia chaty doobeda uvolniť... možno by sa dalo dohodnúť, že neskôr, ale bude leto, predpokladám, že budú mať ďalších záujemcov, budú chcieť upratať... Ak 2 noci schválite, tak prakticky jeden celý deň máme pre seba :slight_smile:
30. jan 2009 o 23:06  •  1 dieťa  • Odpovedz
Fúúúha, tak toto dostáva konkrétny rozmer..Budem sa snažiť zlomiť mangelíka, ale pochybujem, že sa dá nahovoriť...no uvidíme, ale deň bez Matejka si neviem predstaviť, takže asi nebude mať na výber :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 23:12  • Odpovedz
však keď pôjdu aj ostatní chlapi, tak sa hádam nechá nahovoriť :slight_smile:
30. jan 2009 o 23:24  •  1 dieťa  • Odpovedz
ja v tej Kremnici nachádzam len drahé ubytovania... skúste aj vy niečo vygoogliť, možno budete mať lepšie oko
30. jan 2009 o 23:25  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Adi-no vyzera to tak,ze vsetky budeme tych manzelikov doma "manipulovat" a prideme tam asi takto: decka urevane po ceste,my plne ocakavania a manzelikovia "tvariaci" sa ze je im to prijemne :grinning:
30. jan 2009 o 23:42  • Odpovedz
Eruška :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 23:58  • Odpovedz
autor
Adi :slight_smile:
Takze spravim tabulku na 3 dni:piatok/sobota/nedela-a kazdy podla okolnosti dopise udaje,aby bol v tom prehlad :wink:
31. jan 2009 o 00:06  • Odpovedz
autor
OK,takze datumy u nasledovne(hoci hlavu si s tym teraz nelamte-budu aj v tabulke :sweat_smile: )
Jul:10,11,12.jul
17,18,19.jul
24,25,26.jul

August:
31.7,1,2.august
7,8,9.august
14,15,16.august

neskor nepisem,lebo uz nie som na SVK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2009 o 00:11  • Odpovedz
Ja sa zatiľ prispôsobujem, nemáme zatiaľ nič na pláne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2009 o 00:17  • Odpovedz
autor
No,ja poprosim draheho aby mi s tou tabulkou pomohol.Najlepsie by bolo asi keby sa tam dalo zaskrtnut kedy kto moze a kedy nie,aby sme spravili kompromis
31. jan 2009 o 00:19  • Odpovedz
Ja by som privitala julove terminy napriklad. :slight_smile:
31. jan 2009 o 08:13  • Odpovedz
Takže ten 14.-16. august ja nie.... :slight_smile: Už roky chodím vtedy do Nitry na púť a ak sa nám to aj teraz podarí s dvomi deťmi, bude to super :grinning: Ostatné dám vedieť, keď hodím reč s manželíkom.... :wink:
31. jan 2009 o 16:58  • Odpovedz
autor
no,ved zatial je to prebezne.Ktovie ci sa dozijeme :grinning:
31. jan 2009 o 19:00  • Odpovedz
Ja sa tiež prispôsobím termínom, ktoré budú ostatným vyhovovať. :slight_smile:
1. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz
ahojte tak ja este termin presne neviem, ale asi jul by bol lepsi...august to uz budem v 9 mesiaci a neviem ci chcete zazit porod v priamom prenose :grinning: :grinning: sice nase deti sa rodia na termin , ale neriskovala by som to.
1. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz
...prosim o5 - 17.-19.jul nieeeeee :frowning2: To je Pohodaaaaa a tam chce strasne ist aj MM a ak motyka vystreli, mozno tam budem aj ucinkovat.. :zipper_mouth: :dizzy_face: Ostatne sa prisposobim, snad, ak dozijem...
Ja to vidim tak, ze mojho nepresvedcim. Nedokazem ho nalomit ani na stretko nosiciek - a to pritom Blanku v satke nosi aj sam.. :pensive:

Mexx - ak by si to vzala cestou cez BA, ja Ti to palivo preplatim :wink: Neviem si predstavit, ze cestujem s malou sama plus vsetky veci - hlavne pre malu.. o.i. v tomto je MM nenahraditelny..
2. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz
Horalka, prezraď, v čom budeš na Pohode účinkovať? :slight_smile: Ešte som na tom festivale nebola... Si speváčka? :confused:
3. feb 2009 o 01:36  • Odpovedz
Majka, ja nic, ja muzikant :slight_smile:
3. feb 2009 o 07:16  • Odpovedz
Horal, to by nebol az taky problem...mozme sa potom dohodnut. :wink:
3. feb 2009 o 08:58  • Odpovedz
mexx - tot rajska hudba pro muj sluch :dizzy_face:
3. feb 2009 o 09:37  • Odpovedz
Horalka... :wink:

A uz riesi nejake konkretne miesto, ci zatial stale nevieme? :confused: Ja som vcera manzelovi povedala, ze: "Juu, v lete pojdeme na vylet!" - a on, ze kedy, a ja ze este nevieme, ale zrejme v juli, a on ze kde, a ja ze este nevieme... :grinning: A on nato, ze: "Ako povies, laska..." - no uzasneho manzela ja mam. :grinning: :wink:
3. feb 2009 o 13:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.