• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
mex :grinning: tak takyto rozhovor u nas nehrozi :grinning: Skoda, lebo za palacinkami (Duska :wink: ) by sa aj potrhal :slight_smile:
3. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz
jéééj niekto sa ide zabávať :o)))
Mexx :dizzy_face: u nás tiež nehrozííí :confounded:
3. feb 2009 o 15:45  • Odpovedz
No ale ved mozno sa na tie palacinky da nalakat... :grinning: :wink:
3. feb 2009 o 15:46  • Odpovedz
Zuzkafuny, ty si teda pekne dlho v našej téme nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes: Však sa ozvi niekedy....

Palacinky milujeme aj my, môj muž asi viac ako ja... Duška, chystaj sa... :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz
autor
baby :grinning: no,asi nema nikto ten kut Slovenska scestovany,ked este stale nemame lokalitu :grinning: -nakoniec sa asi dotrepeme k Veronike :grinning:
3. feb 2009 o 22:24  • Odpovedz
pockaj etus, lokalita nebude az taky problem, vitazstvom bude urcenie terminu :sweat_smile:
...ja este posurfujem, pogooglim, posondujem...
3. feb 2009 o 23:13  • Odpovedz
Ja tiez pomozem nieco najst, len povedzte nejaku definitivnu lokalitu, kde si to teda predstavujete... :slight_smile:
4. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz
niekde kde je dobry vzduch a luka a da sa tam opekat :wink: a nech je to niekde na priesecniku nasich SK bydlisk :sunglasses:
...co teda sama netusim, kde taky priesecnik vychadza.. :confused:
4. feb 2009 o 11:15  • Odpovedz
To by chcelo mapu bydlisk, aby sme vedeli najst ten "priesecnikovy" bod... :slight_smile:
4. feb 2009 o 12:41  • Odpovedz
ja by som sa s tym pohrala, len neviem ci viem, kde presne byvate - napr. ci mate v pase len okres, alebo presne bydlisko a u takej etusky voooobec netusiiim :sunglasses:
4. feb 2009 o 13:05  • Odpovedz
autor
no,predtym sme spominali stredne Slovensko,aby to bolo z BA,aj z KE tak akurat.Ja som tiez z vychodu :sweat_smile:
..no spominala sa Kremnica,mozno B.Stiavnica...alebo ak mate inu peknu lokalitu-navrhnite :sweat_smile: :sweat_smile:
4. feb 2009 o 17:48  • Odpovedz
Baby, ja že ideme teda k Veronike... Ale pokiaľ ešte stále robíme "konkurz", čo poviete na toto? http://www.penzionjavorina.sk/sk/home.html

Ceny sa mi zdajú prijateľné (ak som správne pochopila, že izba pre dvoch stojí na noc 450 a dieťa do troch rokov to má zadara...), okolie pekné, však kuknite.... :wink:
5. feb 2009 o 00:33  • Odpovedz
mne sa zdalo ze to 450 skk na noc pre osobu, a tam naspodu bolo pisane, ze ak je menej ako 2 noci tak je 30% priplatok, takze to vyjde asi dost nie? Ale v Cicmanoch je pekne nie? Isla by som hned
5. feb 2009 o 00:57  • Odpovedz
Tak neviem, ja som pochopila, že za izbu...

Toto je ďalšie pekné miesto: http://www.severka.sk/2008081403-pre-deti.html
5. feb 2009 o 01:16  • Odpovedz
My sme boli v lete jednu noc v ubytovni v Žarošiciach a platili sme za izbu 200 alebo 300 Sk, presne si nepamätám, ale bolo to lacné... Traja sme sa vyspali za tú cenu, čo tu pýtajú od jedného...
5. feb 2009 o 01:23  • Odpovedz
Lucia, asi máš pravdu, je to na osobu, nie na izbu... :frowning2: Baby, ja neviem, tie ceny, to by sme už aj pri more mohli niekedy ísť... :grinning: :rolling_eyes: No ale konkurz ešte nekončí, snáď niečo pekné a lacné objavíte :slight_smile:
5. feb 2009 o 01:44  • Odpovedz
pozerala som nejake moznosti, ale stroskotala som na tom, ze vlastne neviem, kolko nas bude - a kolkopostelove izby by nam vlastne stacili, moznoti je viac, ale ja vlastne netusim, co presne hladat :sweat_smile:

Tak aby sme sa pohli trosku dalej, skuste napisat, kto potrebuje ake ubytko a skusime zlepit nejaku predbeznu tabulku aj s terminami, kto kedy nemoze. Uvidime, co z toho vznikne :slight_smile:

Teraz je este velky vyber, lebo nie je este skoro nic obsadene :wink:
5. feb 2009 o 12:33  • Odpovedz
autor
horalka-ja tu tabulku uz tento vikend zlepim :sweat_smile: a kazdy si hodi do tabulky pocet osob (predbezny)
5. feb 2009 o 15:50  • Odpovedz
Tusim sme nejako postali s planovanim...ale tak...primerane k situacii... :pensive:

Babule, vieme aspon priblizny pocet, kolko by nas tak mohlo byt? Nieco som pozerala po nete a dost bude zalezat aj na pocte osob... :confused:
11. feb 2009 o 12:34  • Odpovedz
je nieco nove? ja som si zistovala nas program na prazdniny..zatial je to este ako tak, ale uz viem nejake terminy nasich dovoleniek. a mozno by sme prisli aj z manzselom ale este o tom nevie. zvykneme chodit na jednu dovcu, ktora zacina az v nedelu..tak by sme mohli spojit ten vikend ze by sme v piatok prisli a v nedelu by sme pokracovali na nasu dovcu...
tak to by nam vyhovovao stredne Slovensko...
ale nemam nejak extra typ.
12. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz
ahojte diavcata,tak nastudovala som si vas :grinning: .Nejako nestiham tu casto chodit.
Nam by nevyhovoval prvy julovy tyzden,ale ak by ste sa dohodli na ten termin,vieme sa prisposobit.My by sme prisli traja,pravdepodobne bez manzela.
13. feb 2009 o 08:38  • Odpovedz
nám by nevyhovoval prvý augustový víkend, vtedy sú Janošíkové v Terchovej a tam sa zúčastňujeme aj ako účinkujúci s koňom :grinning: Ale ak by nevyhovaval len mne, kľudne môže byť, ja by som dobehla, keby to bolo u nás
14. feb 2009 o 11:55  •  1 dieťa  • Odpovedz
Tak to tusim celkove vyzera, ze julove terminy sa hodia viac ako augustove... :confused: :slight_smile:
15. feb 2009 o 14:32  • Odpovedz
autor
veronika-a keby sme prisli na tie Janosikove dni vsetky? :grinning: :grinning: co tam mate zaujimave-ake atrakcie? :grinning:
15. feb 2009 o 23:07  • Odpovedz
Prvy augustovy vikedn znamne 1. - 2. august? To by bol pre nas relativne OK, ale ten druhy u ee... :sweat_smile:
16. feb 2009 o 10:16  • Odpovedz
ja zatial okrem tej Pohody v pohode = pojdem asi len ja s Blankou..
16. feb 2009 o 11:42  • Odpovedz
Ak ma ešte stále medzi seba chcete, tak ja by som prišla s 3 deťmi. Mohli by sme sa ale všetci vyspať na 2 posteilach :wink:
19. feb 2009 o 16:53  • Odpovedz
autor
Tatolu :grinning: -a co tak stan??? :grinning:
No zienky,ja sa hanbim,ze ta tabulka este nie je,no hada to uz coskoro s Bozou pomocou / a aj manzelovou/ :sweat_smile: zvladnem :grinning:
20. feb 2009 o 01:03  • Odpovedz
No ja stan pre tri osoby mám, takže ja s deťmi by som sa vyspala :wink:
23. feb 2009 o 18:10  • Odpovedz
Dievky skúste pozrieť - do vyhľadávaša som dala cenu do 300 Sk :wink:
http://www.ubytujsa.sk/sk/ubytovanie/banska-stiavnica/penzion-kremenisko-7750?TR=RV_ZZ_S
23. feb 2009 o 18:32  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.