• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
aj my mame stan, a uz sme stanovali s nasimi detmi. Misko mal pol roka a bolo to take zvlastne, ked sa zo stanu ozyval babetkosvsky plac :sweat_smile: :wink: ..ale vyspinkal sa do ruzova, len si to teraz velmi neviem predstavit, kedze uz budem v cca poslednom mesiaci teho. tak to sa budem kotulat a to este liest do stanu... :sweat_smile: :wink:
23. feb 2009 o 18:33  • Odpovedz
tatolu, ale tam vobec nie je uvedena cena... :frowning2: ...vyzeralo by to dobre..
24. feb 2009 o 10:37  • Odpovedz
etuskaaaaaa, tabulkuuuuuuuuu! :wink:
24. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz
ešte si píšem na ktoromsi fóre s pani, ktorá báva v Námestove a majú ubytovňu a písala aj niečo o možnosti voziť sa na koňoch a majú aj vlastnú krčmičku.
Ktovie čo ešte.
Mám sa jej spýtať viac?
24. feb 2009 o 16:36  • Odpovedz
mám Ďalší link na to Námestovo :wink:
Možno by sme vybavili nejakú zľavu :dizzy_face:
www.penzionkorytnacka.sk
24. feb 2009 o 19:00  • Odpovedz
ešte ďalší typ od tej pani, lebo oni sú blízko cesty:
skús ešte mrknúť www.rancuedyho.sk tam je fakt krásne, majú tam super ihrisko pre decká
24. feb 2009 o 19:05  • Odpovedz
No to som si strasne pomohla, ze som sa na to pozrela. Akoze mne tak dajte nieco vyberat...pche. :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:

Mne a paci vsetko. :wink:
24. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz
jaj baby tie ubytka su krasne, bude vam ale dobre.
Ten prvy link tatolu, tak tam asi chcu aby ludia ostali na cely tyzden, aspon tak to tam bolo v cenniku. Iba mimo sezony sa da 3 noci .
Ale dufam, ze vam bude vsetkym velmi dobre a teda ak je tam internet skoro na kazdej chate, tak nas nepritomnych hadam budete informovat ako bolo, co porabate.
24. feb 2009 o 20:53  • Odpovedz
na koníkoch sa dá jazdiť aj u nás, ale myslím, že za poplatok
ten ranč vyzerá fantasticky :dizzy_face: ale jednoposteľová izba stojí 25Eur :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2009 o 21:17  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
No veru,to ubytko v B.Stiavnici je minimalne na 3 dni :( a ranc u Edyho je sice krasny ale dost drahy-co ta korytnacka???Myslim ze je tazke zohnat ubytko pod 300 Sk/osoba :(-baby-ideme do sennikov :slight_smile:
24. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz
je ťažké zohnať a keď už, tak oni by radšej na viac nocí, lebo majú potom kopu roboty
25. feb 2009 o 07:59  •  1 dieťa  • Odpovedz
baby, najprv musime mat termiiiiiiin, inak sa neda nic hladat.. a na to treba tu tabulku :wink:
25. feb 2009 o 08:35  • Odpovedz
autor
Horalka-bude aj to,eln mam teraz toho vela v praci :frowning2: + nasich na navsteve + dieta :grinning: a mangelik maka do 24:00 kazdy den.Ale slubujem-tabulka bude :sweat_smile:
25. feb 2009 o 19:03  • Odpovedz
Babulky, spravila som provizornu tabulku, mrknite ku mne do albumu, dufam, ze to bude dobre vidiet (lepsie to asi neviem)... :sweat_smile: Mozno sa pohneme dalej. :wink:
26. feb 2009 o 17:38  • Odpovedz
autor
Mexx-ty si poklad-dakujem :sweat_smile:
da sa do tej tabulky aj nejako vpisovat udaje,alebo ti zasleme nase a ty to vyplnis?
1. mar 2009 o 15:34  • Odpovedz
autor
Mexx-tak ja urcite viem,ze cerveny termin nemozem-este nebudeme na SVK.
Este ma napadlo,ked uz mas tabulku hotovu,da sa k nej prihodit jeden stlpec-pocet osob(napr. dospeli + deti)-trebars 2+1 ???
Este raz diiiik Mexx-mas to u mna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. mar 2009 o 15:37  • Odpovedz
Etus, no rado sa stalo, aj ked nie je tak dobre citatelna ta tabulka ako by som chcela... Sama o sebe je sice citatelna dobre, ale ked sa sem vlozi, uz to nie je ono...no nevadi. :slight_smile:
Jasne, stlpec prihodim, aby sme vedeli, kolko osob priblizne. :slight_smile: Udaje staci napisat do IP alebo sem a ja zaznacim, zatial mam len seba a Horalku, a idem napisat, ze tebe sa nehodi cerveny, s ostatnymi zatial budem ratat ze ano. :wink: Idem to upravit a hodim sem. :slight_smile:
2. mar 2009 o 10:52  • Odpovedz
Nahodene nanovo. :wink:

Ale este mi tak napadlo, ze v podstate - ked Etuska nemoze ten prvy vikend a Horalka zeleny (tusim), tak ich mozme rovno vypustit...teda za predpokladu, ze to ostatnym bude vyhovovat. Lebo my sa na ne predsa tesime. :wink: :slight_smile:
2. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz
mex mne prosím nevyhovuje žltý (dúfam, že som si dobre zapamätala farbu) 10.7. možno budem mať promócie :grinning:. Takže tam asi nie :zipper_mouth:
A počet 1 + 3
3. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz
Zaznamenane. :wink:

Tak sa nam to pomaly skracuje na posledne dva vikendy...a to tusim Veronika (?) vravela, ze nemoze...takze teoreticky nam ostane len jeden vikend? :sweat_smile: Ved uvidime, bude dobre... :wink:

Pridala som do tabulky kazdeho, co mi zisiel na um, aj ked mozno nebudu chciet, ale nech vidia, ze s nimi ratame... :wink:
4. mar 2009 o 09:54  • Odpovedz
autor
Mexx-ved zatial to nechaj vsetko a uvidi sa.Ved ked vam vsetkym bude vyhovovat trebarz zeleny,ci cerveny tyzden..tak radsej nech sa stretne vacsina,aj keby jedna-dve z nas nemohli.Hadam sa to nejako bude tak,prip. doplnime aj augustove terminy :wink:
4. mar 2009 o 16:25  • Odpovedz
autor
nasli ste niektora nejake zaujimave ubytko? :confused:
7. mar 2009 o 18:39  • Odpovedz
baby, ja len tak, ze niektore zaujimave ubytovne uz maju skoro vsetky letne vikendy rezervovane...
mali by sme to tu nejako rozhybat.. :confounded: Kolko nas teda cca bude a KEDYYYY moze vacsina??? Mex, mas nejake info z IP?
12. mar 2009 o 12:19  • Odpovedz
autor
Horalka-Mexx hodila tabulku.
No,ja som chcela prist aj s mangelom,ale unho je to take neiste-ohladom dovolenky,ze vas tym nebudem asi zatazovat a zatial u mna plati to co je v tabulke.Este hodime doma "vaznu vec" a nejako to zariadime,lebo manzel bude na SVK asi len 2 vikendy a z toho jeden budeme mat oslavu Miskinych 5-tich narodenin.
Ako to bude vyhovovat vacsine,tak sa pokusim prisposobit.
12. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz
autor
Veronika-a co ten ranc nedaleko vas?Nezakotvime nakoniec tam? :sweat_smile:
12. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz
fajn tabulka, no mne nevyhovuje 19.7. veeeeľmi by som chcela ísť na koncert Allana Mikušeka a ten prvý augustový víkend môže byť, len by som tam asi nemohla byť celý čas s vami, ale zas keby ste aj vy chceli ísť na Jánošikové tak by to až tak veľmi nevadilo.
Môžem sa popýtať na to ubytko u nás, nie je to nič nobl, ale prostredie je pekné, je to trochu ďalej od centra, ale obchod tam majú... potom napíšem viac
môžte ešte kuk aj ostatné, ktoré ste to ešte nevideli, nerada by som bola keby ste boli sklamané
http://www.penzionagroturistika.sk/ubytovanie.html
12. mar 2009 o 22:40  •  1 dieťa  • Odpovedz
veronika, podla mna je to ubytko fajn, a cena tiez nie je zla nie? Ja keby som bola na Slovensku tak by som to brala, ja nepotrebujem luxus.
12. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz
cena neviem či platí ta, čo je na stránke, do týždňa sa posnažím zistiť podrobnosti
12. mar 2009 o 23:16  •  1 dieťa  • Odpovedz
Mne sa tiez u Boronca paaaci :dizzy_face:
Ja potrebujem utulno, nie luxus. A tahaju ma aj podobne ceny, tiez teraz pocitame kazde euro.. :pensive:

Pozrela som si tabulku, ale stale nas hlasovalo malo...

Zatial to teda vyzera na vikend 24-26.7.
Preto sa pytam vsetkych, co nehlasovali - je niekto proti tomuto vikendu??? Mal by sa uz nejaky vikend vybrat, cas beziiii... na leto budu terminy skor plne, ako keby sme mali zraz niekedy v maji napriklad :wink:
13. mar 2009 o 08:38  • Odpovedz
inak pozor, obcas sa ako minimalna cena uvadza cena pristelky, ktora samozrejme nejde rezervovat bez ceny postele :angry: - tot reklamne tahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2009 o 08:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.