• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
keď sa spýtam budeme múdrejší, ale osobne si myslím, že ta cena bude určite o niečo vyššia, aký máme strop?
13. mar 2009 o 10:02  •  1 dieťa  • Odpovedz
ja ten termín (poseldne uvedený) predebatujem s manželíkom...
ale neviem, ako to vypáli časovo, lebo koniec júla a začiatok augusta (neviem presne tie dátumy) idem na rodinný tábor do Malej Lučivnej...
ešte dám vedieť... :wink:
13. mar 2009 o 14:56  • Odpovedz
autor
aj ja este pokecam s drahym.Jeden vikdend budeme urcite oslavovat Miskine narodeniny a este nevieme kedy budu krstiny nasho druheho krsniatka(teda asi je dost velka pravdepodobnost ze budeme opat krstni)-babo sa narodi v juni,ale asi budu cakat s krstinami z nami :dizzy_face:

Inac bavime sa o 2-och nociach,ze?Prichod v piatok vecer a potom noc z piatka na sobotu a zo soboty ma nedelu???
13. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz
Áno, ja som za dve noci :slight_smile: Najmä ak precestujeme pol dňa...
13. mar 2009 o 16:39  • Odpovedz
my neprideme, pretoze v lete budem ja so syncekom v spanielsku u sestry, ale aj tak dakujem,ze ste na mna mysleli
13. mar 2009 o 17:00  • Odpovedz
My prídeme všetci ak sa podarí, termín nám vyhovuje aký sa nakoniec rozhodnete, podľa termínu si potom manžel vezme dovolenku.
13. mar 2009 o 17:55  • Odpovedz
tak, my sme to teda celé prediskutovali a celkom sme sa zhodli, že by nám to aj mohlo vyjsť... :dizzy_face:
je síce pravda, že rovno odtiaľ by sme "ťahali " do Malej Lučivnej (na Orave), ale nevadí, aspoň by sme mali viac zážitkov... :sweat_smile:
počet ešte nevieme presne, ako a koľko nás bude, ale 2+2 to istí (a tie "nadbytočné" počty by boli aj tak miminká...)...
len manželík má ešte prosbu, že by chcel vedieť detaily, že kde? kedy presne? o koľkej by sa začalo atd... :wink:
13. mar 2009 o 20:51  • Odpovedz
no baby, ale ste ma navnadili... tak som nad tym rozmyslala, ci by sa nedal najst sposob, ako presvedcit manzela a ist s vami... isla som do sprchy a cely cas som bola taka zamyslena, ze som si umyla vlasy, zmyla vodou, utrela sa a pri rozcesavani som zistila, ze som si na ne zabudla dat kondicioner a umyt sa mydlom :grinning: v zivote sa mi to este nestalo :grinning: no, zial, musim napisat, ze neprideme, my tento rok zacneme s prestavbou a ak bude nejaky volny vikend, budeme niekde lezat vyvaleni :cry: ja by som strasne rada isla, ale ja som ako male decko, ked sa mi nieco paci, chcem to, nastastie na realitu mam manzela, ten by ma teraz na take nepustil, ani keby som bola tri dni vkuse dobra :sweat_smile:
13. mar 2009 o 20:54  • Odpovedz
Zuzka :grinning:
no skoda, ale tak prestavba je zaberak, my sme to uz nastastie absolvovali..
magi - duska - maji - supeeeer :dizzy_face:
13. mar 2009 o 21:12  • Odpovedz
magi, co Malej Lučivnej, však to je tu u nás kúsok nie? napíš presnejšie kde to je, ak by sa išlo na chatu u Boronča, tak by ste to mali na skok :grinning:
13. mar 2009 o 21:38  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
no predpokladam,ze by sme sa tam doplazili v piatok vecer :grinning:
13. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz
no jasné, že dve noci, v piatok sa len poschádzame a v nedeľu sa zas budeme rozliezať, tak aby sme mali aspoň sobotu celú na vykecanie :slight_smile:
13. mar 2009 o 21:50  •  1 dieťa  • Odpovedz
u Boronča je aj možnosť stravy, bol by záujem? Ak môžem pridať vlastnú skúsenosť, tak čo sme mali stretká z babätkovskej témy, tak sme stravu nemali, každý si robil sám, boli to síce len tri dni čo sme tam boli, ale v jednej kuchynke to bola dosť otrava, aj deti ustrážiť, keď boli jedno cez druhé aj niečo chystať.... u Boronča vyzerá, že by sme nemali k dispozícii len jednu kuchynku, ale aspoň hotový obed by bol podľa mňa fajn, večer by sme niečo robili na ohníku... čo vy na to?
13. mar 2009 o 22:23  •  1 dieťa  • Odpovedz
No ja a malý sa zatiaľ chystáme :slight_smile:
13. mar 2009 o 22:25  • Odpovedz
môj muž asi nepôjde, keď to bude u nás, ale kuknúť hádam príde, tak my 1+1
13. mar 2009 o 22:28  •  1 dieťa  • Odpovedz
vejon, to máme ísť do nejakého hotelíka (tuším nejaký bývalý komunist. hotel, teraz také útulné zariadenie pre cca 100 ľudí, toľko nás pôjde :sweat_smile: )priamo tam v M.L.
a tato chta u Boronča je kde presne? :confused:
ale to ma ešte viac navnadilo, že by sme to mali len kúsok... :dizzy_face:
13. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz
to je v Zázrivej časť Havrania, teda cca 4 km od centra
tú Malú Lučivnú mi našlo, že to je niekde pri Istebnom? ak aj áno a nie tam , kde som myslela predtým, aj tak je to blízko :slight_smile:
13. mar 2009 o 22:39  •  1 dieťa  • Odpovedz
nevieš náhodou, že či pri tom hoteli je aj lyžiarský vlek?
13. mar 2009 o 22:40  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Veronika-skus zistit cenu a ak by bola prijatelna,tak by sme si mozno ten obedik dali :slight_smile:
13. mar 2009 o 22:42  • Odpovedz
jasné, ceny pozisťujem, len som chcela zistiť, či by ste boli naklonený aj takejto možnosti
13. mar 2009 o 22:45  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
myslim ze by nam vsetkym chutilo to,co navari niekto iny :grinning: -a za prijatelnu cenu
13. mar 2009 o 22:50  • Odpovedz
13. mar 2009 o 22:54  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
No inac baby a co program?Ja by som brala aj nejaku nenarocnu kratku turu -a v takom krasnom prostredi...by bolo hriech niekam sa nevybrat,ze?Duska ma na starosti "citanie pribehov a divadielko",ze Duska? :grinning: Co navrhujete ako "duchovnu cast"?Urcite kazdy uvita dobrovolne kratke modlitebne stretka-co vy na to?Mozno by bolo dobre v malych skupinkach-ale ved to by sme sa uz dohodli :slight_smile:

Pre decka navrhujem:
-malovanie na tvar
-skakanie vo vreci :grinning:

No,uz by som mala ist,lebo mi zacina "zasibavat"
-dokonca som chcela napisat,ze "nocnu hru" :grinning:
13. mar 2009 o 23:10  • Odpovedz
ja som urcite aspon za obed, ved si ideme oddychnut od stereotypu, nie?
Aj za opekacku som, podla pocasia.. ale trebars u Boronca je tusim kryte ohnisko :wink:
na indivindi varenie nebude cas, radsej ho stravme inak :wink:

etus, program bude, to sa neboj :wink: sama kreativita :grinning:
A o nocnu hru sa postara Blanka aj proti nasej voli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

inak ja uz nevidim - precitala som ze navrhujes "nejaku nocnu kratku turu", az som oci vyvalila :confused: :sweat_smile:

haha - ze skakanie vo vreci - Blanka bude sotva chodit :grinning:
13. mar 2009 o 23:23  • Odpovedz
...ale najlepsi skokan vo vreci by aj tak bol Majkin Tomasko :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 23:24  • Odpovedz
veronika, hneď vedľa je tam lyžiarksy vlek, ževraj... :wink:
teším sa, že budeme blízko...to nám maximálne vyhovuje...

aj my by sme aspoň za ten "obedík" boli... :slight_smile:

náhodou aj nočná hra by bola pre "staršie" detičky s tatkovcami super!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
stačí im dať do rúk baterky o desiatej večer, prejsť s nimi po lesíku a majú zážitky na celý život... :sweat_smile: :grinning:
teda, tatkovci by si to nejako zmanagovali a mamičky by sa za nich modlili... :grinning: , alebo by len tak kecali a "babských veciach"...
13. mar 2009 o 23:42  • Odpovedz
Hahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chúďa malé, to sú ale plány :grinning:
13. mar 2009 o 23:47  • Odpovedz
13. mar 2009 o 23:48  • Odpovedz
Ten nočný výlet detičky a manželia je síce pekný, ale ja idem s tromi deťmi a bez manžela.
Ktorá požičia ? :grinning:

Ja totiž chcem kecať z babami :dizzy_face:
14. mar 2009 o 08:18  • Odpovedz
tatolu, sak tatovia su od toho, aby zvladli hru vacsieho kolektivu :grinning: Ja tiez idem na 99% bez tatinka :frowning2:
inak ja sa asi rozpolim, ja by som chcela aj kecat s babami, aj hrat nocnu hru s detmi :sweat_smile:
14. mar 2009 o 08:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.