• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
autor
No baby,ved kecat sa da aj po nocnej hre :sweat_smile:
Jasnacka ze bude program aj pre "mrnuskov" aj pre vacsie deti,aby sa nenudili :grinning: Juuj,uz sa len modlit,aby nam to vyslo :pensive:
14. mar 2009 o 17:42  • Odpovedz
Ahojte kočky, vidím, že máte super predstavu na program. Zo skúseností z detských letných táborov kde sme s manželom chodili môžem povedať, že nočná hra bola vždy najlepšia :grinning:
S Horalkou divadielko určite zahráme. Aj rozprávka na dobrú noc bude. Aj pospievať môžeme , aj niečo na tvorenie pre drobcov- už len také maľovanie na veľkú bielu plachtu- spoločné dielo iste bude stáť za to- plachtu donesiem, :grinning:
14. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz
autor
Duska-to je supeeer napad-parada :slight_smile:
14. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz
Tak pockame, kym sa mexx vrati a nahodi dalsie udaje do tabulky. Skusime vybrat uz ten vitazny vikend a spytat sa nan u toho Boronca? Veronika, vezmes si to na starost? Ja si pokojne vezmem na starost nocnu hru, teda ak Blanka dovoli a v noci pekne zaspiiii :sweat_smile:
15. mar 2009 o 11:32  • Odpovedz
Ahojte babky, no pozeram, ze sa tu veselo riesilo... :slight_smile: Zajtra to nahodim do tabulky, bo teraz ledva vidim...a mozeme riesit dalej. :slight_smile:
My sme boli teraz styri dni na jednej chate v Sulove, mne sa tam velmi pacilo, aj s MM sme hned vraveli, ze by to mohla byt jedna z alternativ...ale neviem, ako je to tam s cenami, lebo teraz sme mali ine ceny ako davaju bezne v sezone, takze netusim... Ale prostredie bolo fajn, pani chatarka uplne uzasna, dalo by sa dohodnut na hocicom... :slight_smile: Ale fakt netusim, ako s cenami... :sweat_smile:

www.chatakinex.sk
15. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz
magimary, tak to je ten hotel čo som myslela najprv, je to kúsok od nás, tak od Boronča je to cca 7-8km :slight_smile: Inak tá cena 200,- na noc to platí? nebolo by to zlé aj na stretko nie? výlet sedačkou, prostredie je tam tiež pekné, a na koníky môžeme zájsť... čo vy na to?

ak sa dohodneme na tom Borončovi, jasné,že si to vezmem na starosť pozisťovať... :slight_smile:
16. mar 2009 o 00:46  •  1 dieťa  • Odpovedz
Babky, pridala som, co som vedela, takze mozme dalej planovat. :wink:
16. mar 2009 o 08:54  • Odpovedz
Zdá sa, že ružovučká vyhráva :wink:
Už napísali všetky?
Možno by bolo vhodné dopísať tie, ktoré nepôjdu vôbec, aby sa vedelo, kdo ešte nehlasoval :sweat_smile:
17. mar 2009 o 16:22  • Odpovedz
veron, áno tá cena je aktuálna (dokonca, my zaplníme celý hotel, tak to budeme mať aj nejaké výhodnejšie :slight_smile: )... :wink:
ale ja by som sa potešial tej "Borončochate"...aj preto, aby sme mali zmenu... :sweat_smile:
18. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz
buducnost je jasna, buducnost je pink :grinning:
18. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz
autor
No,hadam nam nic neskrizi plany :grinning: Juuj baby-pridajme si to ako modlitbu na marec,april...az do jula :grinning:
18. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz
zajtra skočím ku Borončovi, dúfam, že ho tam zastihnem
18. mar 2009 o 21:17  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Veronika-si poklad :wink:
18. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz
Ahojte, uja Boronča som zastihla, tak mám pár infos:
-cena by bola 8-9 € na noc, len ja som sa ho nespýtala koľko platia deti, aj som to načala, len čímsi sme to zahovorili
-cena obedu je 5 €
-po rezervovaní sa platí záloha
-ukazoval mi aj izby, mne sa páčilo, žiadny luxus ako som písala že netreba čakať, ale dá sa v pohode
-pravdepodobne budeme ubytovaní (ak budeme :grinning:)v tej najväčšej chate, aby sme boli viac pokope, prípadne sa môžeme aj rozdeliť, dosť bude asi záležať od toho, či tam bude ešte niekto vtedy okrem nás, ale ak by sme chceli byť spolu, tak rezervujeme tu chatu celú, aby nám tam nikto cudzí nepobehoval; záleží aj od počtu, ta chata má vraj kapacitu 18 miest
-zatiaľ zdá sa, majú voľné na leto ešte, ale asi čím skôr rezervované, tým lepšie
-sú tam dve také mini kuchynky v jednej som videla dvojplatničku, tak nejaké hromadné varenie asi nie je možné

zatiaľ toľko, ak vás napadnú nejaké otázky, napíšte
19. mar 2009 o 20:00  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
Supeer Veronika,tak podme spocitat kolko nas je :grinning:
19. mar 2009 o 21:26  • Odpovedz
autor
No ak dobre ratam,tak by nas malo byt 29 ???(plus,minus nejaka osoba)-zatial-este sa nevyjadril kazdy...-ale tu jednu chatu by sme zabrali urcite :grinning: Veronika,tie chaty su nedaleko od seba?
19. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz
dosť ľudí sa ešte nevyjadrilo (myslím takých skalných), tak neviem či to už ideme uzavrieť...
19. mar 2009 o 21:31  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
asi nie,pockame :grinning: Idem poslat IP-ecky :grinning: lebo o 21:00 odtial padam :sweat_smile:
19. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz
hej, sú v jednom dvore, ja to na tých 29 isto nevidím, ak myslíš dospelých (skúsenosť z predchozích stretiek :sweat_smile: )
19. mar 2009 o 21:39  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
nie,to je aj spolu s detmi
19. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz
tak to sa dá :slight_smile:
19. mar 2009 o 23:20  •  1 dieťa  • Odpovedz
AHojte tak sa nam pomaly rysuje dovolenka. kedy ma byt to stretko? v juli 25-26?
my ideme tyzden pred na dovcu, pripadne by som prehovorila muza, ze by sme sa tam zastavili. nas tabor konci v sobotu. to sme dvaja dospeli a tri deti+ jedno v baleni :wink:
20. mar 2009 o 07:47  • Odpovedz
Tak som doplnila zase co som vedela...

Zuzana76 bude dovolenkovat v Spanielsku, takze som ju "odobrala", Jaron sa vyjadril, ze tiez nie (ale ze ho Etuska tak pekne prehovarala, zatial nechavam)... :grinning: Evidujem, ze Elise pisala, ze este nevie, to by sa doriesilo... A par zienok je zatial stale nejasnych, tak uvidime. :slight_smile:

Vyzera to, ze to vyjde na ten ruzovy vikend, tak ked potvrdite, prerobim potom tabulku na ten konkretny datum a mozme doriesit kapacitu, plus nejako predbezne s cenami...
20. mar 2009 o 08:31  • Odpovedz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: modlim dalej :grinning:
20. mar 2009 o 09:34  • Odpovedz
autor
aj ja modlim :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 15:12  • Odpovedz
Babulky a ide niekoho manžel, čo je nepraktizujúci katolík? Môj manžel sa zatiaľ definitívne nevyjadril..
20. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz
baby ja som to len narýchlo prebehla, kedy to bude a kde? alebo to ešte nie je isté? Ak by to bolo niekde na Orave, tak by sme šli aj my :slight_smile:
a addaa, zober manžela, ten môj je na tom podobne, tak by nebol sám :wink:
20. mar 2009 o 21:19  • Odpovedz
a ešte by ma zaujímalo, či berie niekto gitarku :slight_smile:
20. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz
autor
Mracik-tusim Horalka berie nejaky hud. nastroj,ale gitarku mozes pribalit :slight_smile:
20. mar 2009 o 21:44  • Odpovedz
autor
http://www.penzionagroturistika.sk/ubytovanie.html

Mracik tu sa ide-pravdepodobne ten "ruzovy vikend"-Mexx ma tabulku v albume-je to tusim 25-26.7???
20. mar 2009 o 21:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.