• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duchaplné stretko v lete 2009

(zamknutá)
9. augusta 2009 
Tak, holky, tabulku som prerobila uz len na ten konkretny datum, mozme doplnit pocet osob a uzrozumit sa definitivne na mieste. :slight_smile:

Moj chlap je tiez takpovediac "nepraktizujuci katolik", ci ako to bolo nazvane, tak tiez dufa, ze nebude sam. (Aj ked on je extremne prisposobivy...) :wink:
20. mar 2009 o 23:15  • Odpovedz
ja rozhodne ked nastroj tak gitara, ziadne umelecke oneee - slaky, ani nic podobneee :wink:
baby, ja by som tak chcela ist s tym mojim drahym, ale taky by asi bol sam :pensive:
20. mar 2009 o 23:48  • Odpovedz
Horalka, a aky je tvoj chlap, ked sa bojis, ze bude sam? :confused:
21. mar 2009 o 15:28  • Odpovedz
Horalka, nebol by sám, lebo ako sme Ty aj ja podobné, aj môj manžel je podobný ako Tvoj, tak oni by si rozumeli. :grinning:
21. mar 2009 o 17:56  • Odpovedz
autor
Horalka-presne ako pisu ostatne baby :grinning: Ja este uvidim,ci prideme 1+1,alebo 2+1-pracujem n tej druhej verzii :sweat_smile:
21. mar 2009 o 19:24  • Odpovedz
autor
Prave som ukazala drahemu fotogaleriu a oboznamila ho s nasim umyslom,tak je celkom nadseny :sweat_smile:
21. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz
Tak to je supeeeer Etuška
21. mar 2009 o 21:27  • Odpovedz
autor
Duška :slight_smile:
Idem este dokoncit co som nestihla cez den a potom trochu oddychovat :dizzy_face:
21. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz
Etuš, ja som si tu pootvárala učenie, ale zatiaľ robím všetko iné, len sa neučím :grinning:
21. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz
autor
Duska :grinning: to poznam :grinning:
Veronika- v ten vikend,kedy sa chysta nase stretko budu tie "Janosikove dni?"-aky program je vtedy?-lebo to by bolo myslim si zaujimave spestrenie nasho stretnutia :wink:
21. mar 2009 o 21:34  • Odpovedz
autor
tu som nasla nejake fotky,tak vyzera to zaujimavo :sweat_smile:

http://www.zazriva.com/index.php?zobraz=fotogaleria&idmenu=1&filter=71
21. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz
My sa už na Oravu veľmi tešíme. Ja ako dieťa som chodila na Oravu, prešli sme aj peši Oravskú priehradu, ktorá bola vtedy vypustená. Mám na Oravu nádherné spomienky, je to prekrásny kút Slovenska.
21. mar 2009 o 21:47  • Odpovedz
nie, Jánošikové sú o týžden neskôr

no možno u nás v dedine vtedy niečo bude, myslím zázrivské dni, ale neviem prestne ešte termín

ja som bola teraz pár dní u našich, lebo mama ochorela, mala zápal močového mechúra, nemohla ani chodiť, ešte tam asi do utorka budem, teraz som musela prísť "pracovne" niečo vybaviť. Tak sa mi majte, pekne plánujte :slight_smile:
22. mar 2009 o 14:18  •  1 dieťa  • Odpovedz
Tak hlásim, že ide aj MM :wink: Spolu 3 osoby :wink:
22. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz
autor
Adi-supeeer :wink:
22. mar 2009 o 22:37  • Odpovedz
autor
cim viac opatrovateliek pre deti,tym lepsie... :grinning:
22. mar 2009 o 22:38  • Odpovedz
tak ja hlasim, ze MM definitivna nejde :frowning2: ze vraj on sa "nerad zgrupuje". No co s nim, aj tak ho lubim :pensive:
23. mar 2009 o 12:39  • Odpovedz
babulky tak kolko tam bude chlapov, nie že tam bude sám, to by som ho tam neťahala :wink:
23. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz
autor
Adi-moj ide a tusim aj Maja,Magimary a Mexx beru "skaredsie polovicky" :grinning: este niekto?
Ja som mojho ukecala i ked este nevieme ci v nedelu nepojdeme na krstiny,ale to si nejako zariadime.Pekny dnicek.

Baby ,mozete pisat navrhy na program :wink:
Urcite sa hlasim do "tvorivej dielne"-to milujem a myslim ze nie som jedina-ze Duska? :wink: :sweat_smile:
Horalka-pripravis nieco "hudobne"??? :wink:
23. mar 2009 o 15:30  • Odpovedz
Babulky a ide aj nejaký manžel, čo sa určite nebude chcieť pomodliť? Lebo ak tam budú všetci veriaci, ja ho radšej nechám doma, cítil by sa veľmi nepríjemne. Ja som argumentovala, že idú baby a ich manželia, ktorí tiež veľmi nepraktizujú vieru. Ja len nechcem, aby sa tam cítil byť nasilu.
A možno etuš ako si písla, spravili by sme si nejaké výletiky do okolia. Teraz sa obávam a možno nakoniec dopadne všetko supeer. :slight_smile:
23. mar 2009 o 16:04  • Odpovedz
autor
Adi-nestresuuuj :sweat_smile:
ved to nebude hromadne vyvolavanie duchov" :grinning: neviem ako vy,ale ja by som aj uprednostnila male modlitebne skupinky,mozno az vecer ked budu deticky spat? :confused: co vy na to?a jasne ze kto nechce,nemusi sa zucastnit.
23. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz
Adi, upokoj sa, moj tiez uvita, ked sa nebude "musiet" modlit.. :wink:
23. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz
Mne sa veľmi páčili modlitbové aktivity, čo sme sa učili na kurze Ovečka pre detičky... Dá sa to uplatniť aj na dospelých, pokiaľ sa nechcú pred všetkými modliť nahlas a vlastnými slovami... Takto si každý "pomedituje a porozjíma" na danú tému sám, napíše svoje slová, myšlienky, predsavzatia, modlitbu, proste všetko, čo mu k tomu napadne na papier a položí písaným nadol ku svieci, ktorá horí uprostred všetkých, ako symbol Krista, večného svetla... Na záver sa potom modlíme spoločne Otče náš a buď si tie papiere zoberieme - každý svoje, alebo sa v nejakom hrnci spália... Aj keď bezpečnejšie je asi si ich len vziať a odložiť. :wink: Potom sa k tomu dá hocikedy vrátiť, môžeme si svoje myšlienky dorozvíjať... :wink:
23. mar 2009 o 22:35  • Odpovedz
Môj manžel ide s nami. Etuš Majka aj ja som za.
23. mar 2009 o 23:30  • Odpovedz
Adi, no moj by si s tvojim zjavne rozumel :pensive:

Majka, to je pekny napad, este poznam aj ine, napisem, ked budem mat viac casu..
24. mar 2009 o 10:44  • Odpovedz
Julka a nerozmyslí si to manželík?
Maji asi by u mm neuspela ani táto aktivita....
Ja plne chápem mm prečo sa tak správa ako správa, má na to dôvody.....no musíme nechať všetko pomaličky postupne vyzrieť...babulky je síce nepraktizujúci katolík, ale je veľmi dobrý človek, myslím, že jeho si vždy obľubi každý...
24. mar 2009 o 13:57  • Odpovedz
autor
Adi,hlavne je to,aby sa tam citil dobre a nemal pocit,ze robi nieco nasilu.
prave preto som mozno za mensie skupinky.Ja som tiez nebola zvyknuta na modlenie sa nahlas,no raz ked som bola na Campfeste,tak sme sa v pohode modlili s uplne cudzimi ludmi a bolo to fajn.Proste sme len tak kecali,co koho trapi a potom sme sa asi 4_5 ti modlili jeden za druheho.Len take kratucke modlitby a bolo to fajn a taki super pocit,ze sa za vas niekto modli :slight_smile:

No a ak nebudu chciet ani tak,tak nech si radsej opekaju vonku slaninku a hraju šipky :sweat_smile: ...a my sa za nich pomodlime :wink:
24. mar 2009 o 16:08  • Odpovedz
Julka odkáž manželovi, že sa na neho tešíme. Možno si to dovtedy ešte rozmyslí.
24. mar 2009 o 17:11  • Odpovedz
Duska, Adi, nerozmysli. On je strasne tvrda palica :confounded: Tak ja musim byt ta maksia a do nicoho ho netlacit, inak sa zatne ako...a je zle. No co uz. A pritom mne je uplne jasne, ze by sa mu tam pacilo, lenze na to holt pride enem sam, az ked budem ukazovat fotky. Baran jeden..ale moj :wink: Ja len ze mi bude strasne luto, ked tam vacsina z vas bude mat toho svojho.. lebo aj my sme uz taki zrasteni..

C
24. mar 2009 o 17:17  • Odpovedz
autor
Horalka-tak mu aspon poukazuj tie fotky,co som hodila link.Ved to nebude take,ze budeme klacat 24 hod. na kolenach a sa modlit :grinning: normalne stretko mladych rodiniek :wink:
24. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.