• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dva nicky pro jednu rodinu

(zamknutá)
7. decembra 2007 
Ahojda,

vim, ze na MS muze byt jedna svatba jenom v jednom svatebnim albu, ale jak to bude s MK?

Vetsinou holky na MK, kdyz jim dojde misto v albech, tak proste nejaky fotky promazou a porad si jedou v tech trech albech, ale objevilo se mi tu nasledujici:
http://www.modrykonik.cz/photos/alcatko.j
http://www.modrykonik.cz/photos/jirinac_od_alcatka
Jak tam alcatko sama pise, tak tenhle nick zalozila ona, aby mela dalsi misto v albech... Bojim se, ze by se to mohlo zacit nejak houfne rozmahat - vsichni budou delat nicky pro tatinky, potom pro babicky, dedecky, sourozence... kteri budou vsichni uplne auf z toho jednoho detatka...

Ja bych to album uzivatele jirinac smazala a alcatkovi napsala, ze nema delat vice loginu. Co vy na to?
27. nov 2007 o 11:06  • Odpovedz
tiez by som to zakazala, je ine ak sa jej muz prihlasi a bude tu pisat pod inym nickom ako ona, ale aby mala dva nicky lebo chce viac albumov :zipper_mouth: je to ved proti pravidlam si vytvarat viac nickov :zipper_mouth:
27. nov 2007 o 11:12  • Odpovedz
suhlas
27. nov 2007 o 11:32  • Odpovedz
hej, priamo zamerne porusila pravidlo: nevytvaraj si viac nickov. takze je to na zmazanie.
27. nov 2007 o 13:09  • Odpovedz
zaplnila jeden tak vytvorila druhy, mazat s upozornenim?

http://www.modrykonik.sk/photos/froschka
http://www.modrykonik.sk/photos/froschka1
6. dec 2007 o 13:31  • Odpovedz
6. dec 2007 o 13:32  • Odpovedz
od frosky1 IPcka, mali by sme neako zasiahnut!!!

froschka1
Kedy: Dnes o 13:42
Komu: zuz11
Predmet: Re:Mendy a Heidi od polroka
nie som jedina ktora ma takto poriesene fotky, aj kopu bab co maju digiscrap to takto riesia
6. dec 2007 o 13:47  • Odpovedz
zuz, podla mna porusuju pravdilo zakladania len jedneho nicku na jednu osobu a jednu svadbu/rodinu

zmazat albumy a to definitivne...a nech sa skusi hadat
6. dec 2007 o 14:13  • Odpovedz
anaxamon, no hada sa ( ale aj sama zamala po tejto IP)

v pravidlach stoji ze sa pouzivatel nesmie prihlasit inym menom ale je to myslene v ramci ochrany napriklad na fore aby sa niekto s niekym nedohadoval v dvoch nickoch jednym tak a druhym inak....
mali by ste ntie pravidla upravit....nestoji tam nic o novych fotoalbumoch

ale nech sa paci kludne to zmaz a maj radost a ja sa budem tesit aka je toto primitivna stranka
6. dec 2007 o 14:36  • Odpovedz
v teme Mame dvojicky sme na pretrase.... sa to spusta..... pomooooc

froschka • 2d • Dnes o 14:04
|
| Zmeň | 85.127.181.169
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
:angry: :angry: :angry: vrie vo mne zlc....chcela som si vytvorit new nick a aj new album lebo uz nemam kam davat fotky a uz aj mi napisala admin ze sa to nemoze
:angry: serem takuto stranku obmadzenu :angry:

margaretka11 • 2d • Dnes o 14:20
|
| Zmeň | 84.47.8.66
Janulas, náš Mikuláš prišiel vtedy, keď sa mu dalo. To vieš, pracuje na smeny :wink: . Myslím, že nie je podstatné, či by došiel včera večer alebo dnes lebo naši malí si to aj tak v podstate neuvedomujú, tu išlo viacmenej o efekt. Vieš, také prvé stretnutie s Mikulášom :slight_smile: . Myslím, že budúci rok si to už vychutnajú trošku lepšie. :slight_smile: Ja mám pocit, že dievčatká sú naozaj také kľudnejšie. Simonko je taký precitlivený..

Froschka, nerozčuľuj sa, aj tak to nemá zmysel iba čo si uberáš roky života :wink: . Ja som tiež načala tretí album a špekulujem, čo potom, až ho zaplním.

janulas • 2d • Dnes o 14:22
|
| Zmeň | 85.132.136.152
froschka...jooooj já taky mazou fotky detí pokud je más v nicku....to je sere, ale kdyz tam dám nekoho cizího místo sebe tak je to nezajímá...resí tady kraviny!!!!

janulas • 2d • Dnes o 14:23
|
| Zmeň | 85.132.136.152
frosch...marg.-..no muzes si vytvorit nový nick...pod jiným jménem :grinning:

margaretka11 • 2d • Dnes o 14:28
|
| Zmeň | 84.47.8.66
Janulas :grinning: dobrý nápad, rovno si vymyslieť novú identitu :grinning: . Ale nie, mne je jasné, že je možné vytvoriť si iba tri albumy, len neviem, či sa možu potom kompletne vymazať, keď by som zas chcela dávať aktuálne fotky. Veď to poznáš, fotiek je celá hromada, deti rastú, no človek sa chce pochváliť, nie? :wink:

froschka • 2d • Dnes o 14:31
|
| Zmeň | 85.127.181.169
ved uz to neriesim :unamused: dam si na www.azet.sk a bude

janulas pekna fotka :wink:

froschka • 2d • Dnes o 14:32
|
| Zmeň | 85.127.181.169
janulas ale podla deti to spoznaju teda aspon nasich dvojcatovych urcite :confounded:

janulas • 2d • Dnes o 14:35
|
| Zmeň | 85.132.136.152
froschka...no je to vzpoura v celém spolecném termínu zárí 2007....dáváme si ted jiné fotky do nicku nez nase...kdyz jim vadí deti...tak tohle musí tuplem ne????
a resí tu podle me kraviny...Zirafka to byla....!!!
6. dec 2007 o 14:40  • Odpovedz
ako uzastne...vazne nemam slov zuz, clovek by povedal ze mamicky budu rozumne, ale toto :rolling_eyes:
6. dec 2007 o 15:13  • Odpovedz
autor
Diky za info, do zarijovek jsem nakoukla... a nadelala spoustu ruzovych pani :rolling_eyes:
6. dec 2007 o 15:34  • Odpovedz
kauza cukrikk pokracuje a uzivatelka ma presviedca ze cukkrik je jej neter ( pritom sa to uz preverovalo ze rovnaka IP adresa) a mam pocit ze Lasakova zena nie je na tom tak zle ze by pracovala :grinning: neviem ako to riesit :zipper_mouth:
7. dec 2007 o 15:41  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.