• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dva nicky z toho isteho PC

(zamknutá)
1. júna 2011 
autor
ups... link nedosiel, tak vedej-vedejova este raz:
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vIP=80.81.232.132
13. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz
vedejevcov som uz riesila raz, vraj su manzelia sa mi vidi..... a seve_ranka k nim podla mna nepatri - pisala som do zablokovanych uzivatelov
13. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz
ad seve_ranka - predchadzajuca strana:
janocka • 21. aug 2009 o 09:22
| Change | 81.89.50.226
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
seve_ranka, fufula - sestry
13. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz
autor
no asi to nevyriesim, tak to necham tak, ale podla mna je to jedna osoba, ktora pise aj za manzela, resp. ma inzeraty akoze j na manzela, teraz sa pytala, aky je limit inzeratov, lebo s prekvapenim zistila, ze jej ide pridat 31. inzerat. a nema ziadne prispevky, ziadne albumy... a reakcie na upozornenie o nicku:

vedej
Kedy: Včera o 19:44
Komu: ikke
Predmet: Re: nick/login
Nechápem zmysel tochto mailu, neviem o čo ide. Nikto sa tu za nikoho nevydáva, ak na tom trváte možete si tútu stránku zmazať, sú aj iné stránky. Pekný večer. Iba keď som v robote, občas moju poštu vybabí manželka. Vedej.

vedejova
Kedy: Včera o 19:48
Komu: ikke
Predmet: Re: nick/login
Neviem o čo Vám ide, jeden nick má manžel druhý ja. Vedejová.
14. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz
uz by malo byt 100 inzeratov... nie? ak som teda spravne pochopila to, co pisal bob do temy Novy bazar (ci ako sa vola ta tema)
14. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz
autor
hej, uz by malo byt 100, som jej aj napisala, takze asi to v dohladnej dobe vyuzije (cize ona bude mat potom 200 :unamused: )
14. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz
autor
anjelikbobo tvrdi, ze je sestra penelope1 ... zaujimave, ze sa dokazu pri PC striedat aj po minute :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz
mam podzrenie, ze elvie82 + bublinka82 su jedna a ta ista osoba. u elvie som uz davnejsie zistovala, ci nieje firma, ale nepotvrdilo sa mi to. Obe sa prihlasuju z rovnakych IP. Niesom si stale 100% ista.

elvie82 tu ma len album
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=447108

bublinka82 tu ma inzerat, ktory som jej stopla
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=408421&vAction=BAZAR_ENTRY_ADMIN_STOP&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvLogin%3Dbublinka82

Obe maju zahadne rovnaku pompadurku v albume, ktoru som zatial nikde inde nevidela, len u nich.
18. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz
autor
ooo, na 99% je to jedna osoba - prihlasovanie v priebehu 1 minuty, veeelmi podobne maily (navyse pri elvie ma mail bublinka...)

uz jedine, ze by to boli siamske dvojcata a mali spolu iba 2 ruky :grinning:
18. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz
autor
rovinka, doctorno - partneri (ergo ona a on)
21. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz
liliana2002, butterflicka - je to ta ista osoba, bonzuje v bazari na MS ale niektore baby jej uz nechceli odpisovat, tak si zalozila novy.... do diskusii pisat nebude, je to na bazar.....
6. nov 2009 o 16:13  • Odpovedz
sirenita, very69 - asi švagrové
11. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz
autor
lenkavano, boby - matka a syn
20. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz
muxufak, hradnipan - manželé, jsou ale dost nevycválaný, takže si to možná ještě rozmyslim, jestli jim věřim...
21. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz
kalu, hrisnazena - prý kamarádky z jedné vesnice (hrisnazena nemá PC tak píše od kalu :astonished:) nevím no :sweat_smile:
8. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz
Krista, to mi prijde vymluva jakoze mi domaci ukol sezral nas pes :rolling_eyes:
8. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz
sonia.h, dominicek - je ta ista osoba podla mna

http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vLogin=sonia.h

http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vLogin=dominicek

skuste prosim pozriet na to aj vy...dakujem :wink:
8. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz
autor
ja myslim, ze ano :wink: uz jedine, ze by to boli siamske dvojicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz
ikke - vdak :wink:
8. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz
no podla mna to budu duply, ved si aj vymyslela "originalny" novy nick :grinning:
8. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz
8. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz
Prave mam v reseni Renat2 a Drmracek. Pry rodinni prislusnici. Za ty kydy ve Vlastovickach mam chut drmracka zablokovat :angry:
9. dec 2009 o 21:03  • Odpovedz
Takze udajne jsou to dva ruzni lide pres sdilene wifi pripojeni. Renat nechce rict, kdo to je a Drmracek tvrdi, ze je rodinny prislusnik (dela ze sebe chlapa, ale adresu ma spartanka...). Moc se mi to nezda, budu je sledovat.
9. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz
markét, má ten (ta) drmracek jiné příspěvky než v těch vlaštovkách? jeslti se přihlásil/a jen kvůli tomu, tak bych se asi moc neobtěžovala sledováním... :unamused:
9. dec 2009 o 22:12  • Odpovedz
Mne prijdou provokativni, taky jsem uvazovala o blokaci bez upozorneni :sunglasses: Mam teda?
9. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz
no hele, já nevim, co v nich bylo a jestli psala ještě i někam jinam (normálně). ale pokud nepsala a ty příspěvky byly vostrý (byly tuším bloklý za neurážej, neprovokuj?), tak na co tady mít někoho, kdo se přihlásil jen proto, aby urazil druhého? navíc je to s největší pravděpodobností dupla.
fajn, můžou mezi sebou mít cosi nevyřízenýho, ale ventilovat to takhle na veřejném fóru? to si snad mají vyříkat mezi sebou, od toho tady ty stránky nejsou.
takže já bych ji klidně blokla.
a té renat bych napsala ve smyslu, aby si už nezakládala druhý nick a neurážela ostatní uživatelky. já jí totiž nevěřím, že je to příbuzný.
9. dec 2009 o 22:36  • Odpovedz
Jo, bloknu drmracka. Protoze se navazi do Drackamracka (uz jen podobnost nicku, ze?). Ja si o Drackovi nedelam iluze, ona je desne rada litovana. A to vedi i ty jeji Vlastovicky, ale asi jim to nevadi. Tak nechapu, proc ji tam chodi nekdo urazet?! Zajimavy, ze Drmracek o sobe pise v muzskem rode, ale mail ma spartanka.s, kdezto rent2 ma mail cestovatelka :grinning:
10. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz
Markét tomu jsem psala, jestli to neni dupla od renat2, přeposílala jsem to ještě janocce, ale asi to někam zapadlo, už je to asi dva, tři dny a nic, tak nevím no :sweat_smile: tvrdí že dupla neni a ona zase že máš noťas s wifi a že tam může být kdokoliv, nějak jsem to nepobrala :confused:
10. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz
autor
geegee, somzla - somzla je vraj jej kamoska (moze byt, aj ked je medzi nimi sdost velka podobnost; akurat nemaju uplne rovnake casy prihlasenia)
11. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.