• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Expo dieťa a rodina 2009 Incheba Bratislava

(zamknutá)
22. apríla 2010 
Neviete oplati sa tam ist?Nebol tam niekto minuly rok co by vedel popisat ci sa oplatilo?
6. mar 2009 o 08:40  • Odpovedz
myslis toto ak hej tam my ideme cela rodina,len pocasie by sa mohlo umudrit
:angry:

Hami klub Vás srdečne pozýva na

EXPO DIEŤA a RODINA

2. ročník medzinárodného veľtrhu potrieb pre dieťa a rodinu

V stánku firmy Nutricia sa môžete tešiť na ochutnávky produktov Hami a množstvo užitočných informácií nielen o správnej výžive.

Vaše ratolesti sa môžu dosýta vyšantiť na nafukovacom hrade a tí väčší si zase zmerať sily v súťažiach s veselými postavičkami z Minimax TV.

Pre rodičov sú na javisku vo výstavnej hale pripravené každý deň vedomostné kvízy „Rastieme s Hami“, v ktorých výhercov odmeníme pochúťkami Hami.

Miesto: Incheba, Bratislava

Termín: 6. 3. – 7. 3. 2009: 09.00 h – 18.00 h

8. 3. 2009: 09.00 h – 16.00 h

Počas celej výstavy na Vás čaká bohatý sprievodný program (kúzelník, koncerty detských pesničkárov, tvorivé dielne Bibiany, 4D ultrazvuk, divadelné predstavenia a mnohé iné atrakcie.)

Viac sa dozviete na: www.dietaarodina.sk a v marcovom čísle mesačníka Dieťa.

Tešíme sa na Vás!
6. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz
Ahojte ja som bola minuly rok ale v Brne a teda bolo tam toho pozehnane nieltory vyrobcovia boli super ochotny ukazali ti vsetko co si chcela, ale stretla som sa aj s takymi ze ked som chcela aby mi ukazali ako sa sklada kocik tak s tym mali problem. Inak spravis si perfektny prehlad a vidis kociky ktore bezne v obchodoch nie su. predsa len niekedy obrazky a realita su dost rozdielne. Ak chces nieco potom kupovat vies sa lepsie rozhodnut.
6. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz
autor
presne to som myslela, no vyzera to zaujimavo - zajtra som tam :slight_smile:
6. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz
ja som to videla aj na minimaxe,no a hami mi to poslalo mailom-ideme aj mi ,bereme fotacik a budem fotit jak diva.
6. mar 2009 o 09:38  • Odpovedz
skoda, ze nemaju nikde zoznam vystavovatelov..... aj som im pisala mail na inchebu, ale nikto mi neodpovedal :angry:
6. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz
ahojte, ja som minuly rok bola: vystavovatelia, aspon pre mna, 0 bodov...ale prednasky boli fajn - komorna atmosfera - dalo sa na cokolvek opytat......a myslim, ze aj program pre deti bol zaujimavy, aspon podla toho, co som pozerala...
6. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz
chystala som sa ist, lebo som nasla, ze generalny sponzor je Sunar a my ficime na Sunarkach kasiach, tak som sa spoliehala na dobru cenu kasi... ale nakoniec kvoli pocasiu nejdeme nikam a drahy pracuje aj dnes.
DAjte vediet ako bolo :wink:
6. mar 2009 o 12:26  • Odpovedz
ja pojdem urcite chcela by som kupit vysielacky ak budu za dobru cenu :slight_smile:
6. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz
my ideme zajtra, som objednaná aj na to 4D sono :grinning: tak som zvedavá aké to bude, lebo by som chcela popozerať čo je tam a hlavne dúfam,že tam budú látkové plienky aby som si to mohla naživo omakať, lebo by som chcela druhé bábo látkovať :dizzy_face:
6. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz
my sme dnes boli, oproti minulemu roku OOOvela lepsie, ja som spokojna, my sme tam asi dnes trhli rekord, isli sme z domu po 11tej a odchadzali sme, ked ujo straznik vravel, ze zaverecna :slight_smile:))
Len na hranie pre deti tam su 3 skakacie hrady, jeden kutik v rohu na hranie s jednou minismyklavkou, malym hradom, stolikom na kreslenie a hrackami, maly kutik ma aj stanok so sunarom. Jedna sikovna holka tam kresli na tvare obrazky, ma tam obrazky ze maluje aj na stenu. Dnes tam bol kuzelnik, 2 krat predstavenie divadielka Strigy, cast patri aj BIBIANE: take tvorive dielnicky - skladali sa tam take vystrihovacky z papiera-kolajnice, vlacik s voznami, stromceky, maju tam 2 snehuliakov co sa daju rorobrat.
6. mar 2009 o 21:18  •  3 deti  • Odpovedz
este tam bol kutik a malovanim , tusim aj na tricka kreslili, len to sme uz nestihli ani mrknut.. krpaty si vyberal, kam sa ide a co sa bude robit :slight_smile:
ALBI ma tam jeden velky kut, kde su stoliky s hrami, najdu si tam aj najmensi, je tam napr taky maly stolny magneticky futbal.
Stanky, paradne odrazadlove auticka, ze bobo car, to som si aj ja vyskusala :slight_smile: ma to nosnost do 120 kil, toto auticko bolo dnes u mna cislo 1 :slight_smile:
su tam stanky s detskou vyzivou, sunar, hami, nestle, potom stanok kde je vselico pre zubky- kefky, vitaminy, dokonca aj hreben s ktorym sa daju vycesavat vsi :grinning: , tehu oblecenie, manduca vaky.. nechec sa mi to vsetko rozpisovat, ale mozem vam vypisat z brozury, abecedny zoznam vystavovatelov, ked chcete :slight_smile:
6. mar 2009 o 21:24  •  3 deti  • Odpovedz
v brozure je tento zoznam, neviem, ci su vsetci aj na vystave:
ADAMO HAMMOCK- hojdacky pre deti 0-3 roky ... toto sa mi pacilo, take sikovne hojdy pre babatka s milym potahom
ADENY -detsky nabytok so vzorom ...ke dje to to co myslim, takl to bol taky nabytok, kde sa da ta predna stena menit, proste sa vymeni taky panel s obrazkom, motiv napr kvetinky, zirafa...
ALMA centrum pre zdravi vyvin - rozne cvicenbia pre deti
BELDI-privesne voziky za bicykel.. tie sa mi tiez pacili, boli na vystave ak minuly rok.. hned by som taky brala, len kde by sme ho v byte zaparkovali..
Berlin-Chemie AG -farmaceut. spolocnost
Biga.sk -net obchod
BOIRON - homeopatika
Business focus- magnetoterapia
Balazs skolske pomocky - sikovne vecicky, ti boli napr aj na MODDOME, ak ste niekto boli.. mali tam kopu vyrezavatok s roznymi potivmi
c d come - spanielske deky a pod.
CEEV Zivica - obc. zdruzenie, veci okolo environmentalnej vychovy
Eurocord
Cierny Peter -knihkupectvo s literaturou a sk. potrebami pre deti s poruchami ucenia
eniki beniki -obchod pre deticky
europacolon slovensko ob. zdruzenie - vsetko okolo rakoviny hrubeho creva.... maju tam taky nafukovaci model hr. creva, ako tunel, da sa cez to prejst
for baby - obchod pre deticky
fp-jatek - madarsky net opbchod
gabor david hepinet - robia 4d ultrazvuk, dal sa tusim aj tam priamo spravit, myslim, ze som tam zaregistrovala cenu 20 €
grizly ob. zdruzenie
hana- dojcenske potreby
hero slovakia potavinove vyrobky
green Ways -prezentacia a poradenstvo v oblasti zeleny potravim GW.. mali tam mlady jacmen a chlorellu
interpharm slovakia -detska vyziva .. to bol ten stanok, kde mali ustnu hygienu a pod..
krio .. popocnikova krv Madarsko, asi nieco ako u nas eurocord
kynologicky klub ekojuventa
lta textil kaorl lagin -slovensky vyrobca detskeho kusoveho textilu
mammystic slovakia - tehu oblecenie
amway
mdmh2 - net obchod detske potreby,... tam mali napr. manducu
TONADA- cd cka pre deti... mali tam canakyho a podhradsku
nestle
nobilis tilia- aromaterapeuticka kozmetika ats
pecivarne liptovsky hradok - diabeticke, celiaticke a pod vyrobky.. inak, mnam mnam , aj sme ochutnali, aj som prckovi take coko tycinky kupila, aj som mu z nich uz polovicu zjedla :slight_smile:
portal slovakia
redakcia casopisu DIETA
renka styl - postielky , matrace...
Rolib sro -latkove plienky atd
wonderland- sukromna skolka - anglictina, nemcina
SancaTanca- tanecne studio
TEVA pharmaceuticals slovakia - farmaceuticka spolocnost
trinity - balony
tuli centrum- sedacie vaky
unia materskych centier
vcielka maja- obchod potrieb pre deti
vydavatelstvo junior
vyroba kupelnych oblatok
ZEPELIN - detske ihriska - maju tam take drevene poziarnicke auto na ktore sa deti stverali :slight_smile:
zdruzenie cechov historickych remesiel - stanky, kde maju pistalky, med, medovniky, prutene kosiky, veci z koze, pistalky a pod..
3 via - spolocenske hry - to je to co som pisala v predchadzajucom prispevku, ze albi, levbo tusim to mali chalani na trickach :slight_smile: priste kopa vselijakych hier, ako Osadnici a pod..

takz etak v skratke, co tam asi mozete vidiet.. a hadam to hned admini nevymazu :slight_smile:)
pozeram, ze v tom zozname nie aj BIBIANA, ale maju tam svoj kutik
6. mar 2009 o 21:50  •  3 deti  • Odpovedz
ena, ty si perfisnaa :grinning: :sunglasses:
dokelu, len ked si predstavim toho naroda cez vikend :astonished:
inac, kedy otvaraju? o 9, 10h?
6. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz
aha, sorry, uz vidim tie otvaracie hod.
6. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz
certica; ved preto sme tam sli dnes, lebo zajtra budu aj tatinovaia, dnes boli len mamy s detmi vacsinou :slight_smile:
6. mar 2009 o 22:44  •  3 deti  • Odpovedz
jaj a k prednaskam, my sem nestihli ani jednu, tak ani neviem ako to je tam riesene s detmi, ci su pri vas, alebo kde sa hraju, lebo minuly rok boli aj baby, co sa vcenovali detom v kutiku, teraz bol ten kutik otvoreny priestor a rodicia si davaju pozor na deti..

a holky sa tam stazovali, ze je zima na toaletach, kde su prebalovacie pultiky ( 2ks) a teda, fakt tam je, maly sa precikal, tak som ho celeho prezliekala a riadne ho striaslo. Prebalovak maju aj v stanku pri sunaroch, tusim aj kojit sa tam da, je to oddelene a bola tam aj stolicka.
Minuly rok bolo par stankov, vela volneho priestoru a pri vstupe ste si mohli zobrat stuzku, uviazat dietatu na ruku a napisat meno a tel. cislo, keby sa stratilo, teraz stankov a ludi ovela viac a stuzky neboli.
6. mar 2009 o 23:19  •  3 deti  • Odpovedz
autor
ena prosim ta mali tam aj kociky?
7. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz
autor
Baby kolko vyberaju vstupne?
7. mar 2009 o 09:29  • Odpovedz
Ahoj kočíky majú myslím dva stánky, no ja som ich nepozerala a vstupné je 2 eura pre tehotné a a študentov a 3 normálny lístok
7. mar 2009 o 09:35  • Odpovedz
autor
len dva stanky?no cakala som viac takze sa mi tam neoplati ist
7. mar 2009 o 09:36  • Odpovedz
ahojte, dnes doobeda som tam bola milion ludi s detickami to mi nevadi ale stankov no nechcem prehanat do 15, bolo ich tam vaj viac ale urobili ste si mensie kolecko presli cez 3 rady a hotovo. Ja osobne som dost sklamana cakala som viac, ae preco som tam isla som dostala kupila som tam topcom vysielacky za dobru cenu, kedze mali vystavne ceny -10-15%, keby som ale nepotrebovala vysielacky ani nejdem
7. mar 2009 o 13:46  • Odpovedz
Zabudla som este v stankoch sunar, nestle, hami vam dali krabicove kase zadarmo
7. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz
ježiš, ja som na to úplne zabudla. no nič, zajtra do obeda ešte stíhame :slight_smile:
7. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz
danu, no, asi si zle ratala, som naco pracne vypisovala ten zoznam :slight_smile:)) aj stolik sa ratal ak vystavovatel, aspon podla tej brozury..

ale co sa kocikov tyka, fakt len ta biga.sk a potom mozno este jeden stanok, teda, ked pri autosedackach mali aj kociky, co si nie som ista.
7. mar 2009 o 17:41  •  3 deti  • Odpovedz
ena ja viem bolo ich tam viac aj som to pisala :wink: ale chcela som poukazat ze to bola bieda cakala som ovela viac na to ze sa to vola veltrh tak by som to urcite nepomenovala
7. mar 2009 o 19:45  • Odpovedz
danu, ak je BA veľkomesto, tak môže byť aj to veľtrh :grinning:
7. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz
my sme dnes boli a moc ma to neoslovilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dostali sme sunar mlieko zadarmo a malému chutí, takže super :grinning: bola som aj na 4D, bolo to fajn, len mali časový sklz a zobrali nás o polhodunu neskôr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...omakala som si látkovky a teraz som už na 100% presvedčená, že budeme druhé bábo látkovať :dizzy_face:

...ale najviac sa páčilo malému, boli tam fajn atrakcie pre detičky ako už aj Ena písala :wink:

Kočíky tam mali Gesslein, First wheels a tuším ešte jednu značku, ale to som si nezapamätala, autosedačky britaxy romerky a tiež tuším ešte jedny alebo dve, čo som si nezapamätala značku :sweat_smile:
7. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz
viki sa vcelku zabavil, rano sa este dalo, potom uz sa to brutus zhustilo. priestorovo tomu bolo vyhradene naozaj malo miesta
7. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz
je tam aj kde nakŕmiť deti? myslím aj z mikrovlnkou
7. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz
danu, neviem, ci si bola minuly rok, ale oproti minulemu roku toto bolo ovela lepsie. Ja som bola takto nemilo prekvapena na tom prvom rocniku, ked som myslela, ze bude stanok na stanku a tam bola skoro prazdna hala

danu, mozno kym sa dopracuju k 10-temu, 15-temu rocniku, bude z toho aj veltrh, tak mozno aby to potom nemuseli premenuvavat :grinning:

certica: my sme boli aj dnes, lebo sme MUSELI ist kupit bobo car :slight_smile:oproti vcerajsku tam bolo fakt narvane.. ale sranda, vcera tam bolo minimum chlapov, dnes kopa. vidno, ze vikend, v piatok to fakt vyzeralo, ze len maminy co su doma s detmi a sem tam cela rodinka.
7. mar 2009 o 20:22  •  3 deti  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.