• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Expo dieťa a rodina 2009 Incheba Bratislava

(zamknutá)
22. apríla 2010 
ena nebola som minuly rok, ale ked si pisala ze nic moc tak aj dobre. Ja by som to nazvala nie veltrh ale blsi trh
7. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz
ena, no ja som nad nim tiez uvazovala, tusim za 55..? len kolko vydrzi bateria :grinning:
7. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz
ahojte ako pisete to sa asi z Brnom neda porovnavat podruhy krat skuste ist tam aj ked to je mozno daleko tam je omnoho väčšie vystavne miesto a omnoho viac vystavovatelov. Mne sa tam strasne pacili kociky Jane a veru cely den bol malo aby som to tam pobehala
7. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz
certica, nie bobo car je ine, to len tocis volantom a ono to ide, a stoji 35 euro.
No proste, dnes sme muslei ist kupit zltu formulu :slight_smile:
http://www.bobo-car.com/
7. mar 2009 o 21:40  •  3 deti  • Odpovedz
my sme boli v Brne tusim este predminuly rok a fakt, tam bolo strasne vela kocikov, co ja som zas cakala ze bude viacej inych veci, kedze kocik sme uz vtedy mali .. :slight_smile:
aj vo Viedni je celkom fajn vystava
7. mar 2009 o 22:17  •  3 deti  • Odpovedz
no my sme boli hned v piatok doobeda a bola som dost sklamana.. pre vacsie deti aspon zabava, ale kociar sme nemali kde odparkovat, nejake smerovky, kde je kutik na dojcenie som nenasla.. jedine co ma zaujalo boli knizky a ta hojdacka.. ked som chodila ja, ziadne vzorky ani kase nam nedali, asi sme sa malo vtierali.. kamosky boli poobede a aspon mlieka a kase dostali :wink:
8. mar 2009 o 10:48  • Odpovedz
bezaz: ja som videla kutik na dojcenie aj s prebalovacim pultom v stanku so sunarom. Ine som nevdiela, ale my sme potrebovali len prebalovak, takze som ine nehladala.

jaj a me tam vcera udrela do oci knizka MALY TYRAN, co sa uz tu niekde v nejakej diskusii spominala, tak som ju hned brala :slight_smile:
a stanok s vecickami pre skolky a pod tam mal kopu vyrezavatok na papier, tak som aj sebe spravlal radost, boli za fakt dobru cenu, od 1.31 €.. a maly kurz polstiny, po polsky sa povie male vyrezavatko-kvietok --> dziurkacz maly kwiatek :slight_smile:
8. mar 2009 o 16:47  •  3 deti  • Odpovedz
inak, ono to fakt nebol asi skutocny VELTRH, ale ked si vezmem, ze aj tak cely piatok a sobotu prsalo, zaplatili sme vstupne 3 eura, ale doniesli sme domov nejake vzorky a prikrmy a kase, deti sa tam vyhrali a vyblaznili, videli divadielko, kuzelnika, pohrali sa v kutiku, v kute s hrami od ihrysko.sk sa hlavne starsi doslova vyhral (bola som bola prekvapena, ake hry ho dokazu zaujat), tak ja som naozaj spokojna :slight_smile:
Jaj a este sme kupili sikovne auticko - odrazadlo pre deti.
8. mar 2009 o 16:52  •  3 deti  • Odpovedz
som sklamana, slaba vystava-nanic. :unamused: :confounded: :rolling_eyes: .. draha vstupenka a drahe parkovisko. celkom nula bodov... kupila som len CD pesnicky pre deti...
8. mar 2009 o 20:52  • Odpovedz
dudri: ja som este aj tie cdcka videla na nete za 8,13 €, tak aj tie boli drahe :wink:
8. mar 2009 o 21:01  •  3 deti  • Odpovedz
kedze som na takejto vystave bola prvy raz ,mne sa to pacilo-marek sa vyblaznil,dostal kopec vseliakych vzoriek a ja som pokukala co je nove :grinning:
9. mar 2009 o 07:26  • Odpovedz
Aj nám sa páčilo :slight_smile: Asi tiež preto, že sme tam nešli so žiadnym konkrétnym cieľom, len si ako rodina niekam spoločne vyjsť a zabaviť sa a keďže my v dedine materské centrum nemáme, malý mal možnosť zažiť iné deti , iné hračky, takže pohodička... :slight_smile: Ale tiež sa mi to zdalo "malé", napr, keby som chcela mať väčší prehľad o detskom nábytku alebo kočíkoch, v tom veľký výber nebol... Na druhej strane, táto výstava ešte len začína robiť svoje prvé kroky a predpokladám, že každý rok to bude lepšie a väčšie a masovejšie... My sme však teraz boli úplne spokojní, nám nechýbalo nič. :slight_smile: Akurát prebaľovací pult bol pre bábätká a nie pre dvojročné deti... Asi aby sme skôr začali od plienok odúčať :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 23:40  • Odpovedz
idete niekto na to tohto rocne?
22. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.