• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Firemni" admini

(zamknutá)
26. februára 2009 
Ahojte, ak sa na vas obrati nahodou uzivatel 'kuko' alebo 'pierre', tak su to moji kolegovia. Riesia okrem ineho staznosti firiem, ktore nam chodia (mailom, telefonicky atd). Takze, sem tam vas budu mozno kontaktovat ohladom toho, ze idu mazat alebo blokovat nejaku temu, kvoli tomu, ze nas niekto ide dat zalobu za ohovaranie a podobne... :confounded:
27. okt 2008 o 16:39  • Odpovedz
no... dufam, ze to nebude casto :fearful:
27. okt 2008 o 16:43  • Odpovedz
ach jaj bob az tak daleko sme dospeli??
:pensive:

lukackovci to ako uzavreli?
27. okt 2008 o 20:55  • Odpovedz
neviem, ci ma postihla amnezia, ale je tu este nejaky MARKIE ... ??? :confused: :sweat_smile:
6. jan 2009 o 20:17  • Odpovedz
tiez som dnes postrehla nejakeho admina markieho co nieco testoval :grinning:
6. jan 2009 o 20:19  • Odpovedz
ahojte, ano to asi bude Marek - technicky expert :wink:
6. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz
ikke, emjee ved to je asik marek co nam bol predstaveny na stretku, ak sa teda nemylim:slight_smile:))
7. jan 2009 o 09:40  • Odpovedz
aha, asi ano, sa mi zdalo, ze niekde bolo nieco o nejakom marekovi, akurat to leto bolo uz taaak daaaaavno :grinning:
navyse ja si zvacsa meno na prvykrat nezapamatam... :sweat_smile: :zipper_mouth:
:wink:
7. jan 2009 o 11:57  • Odpovedz
Caute, markie je nas programator co s Bobom pracuju na novej verzii systemu. Tak budte na neho mile :slight_smile: Je to sikovny a pohladny mlady muz :wink:
8. jan 2009 o 16:39  • Odpovedz
kuko, ale my sme tu uz temer vsetky vydate, takze neviem co si tym pohladny mlady muz myslel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz
ja som len tak zo zvedavosti preklikavala IP adresy aj vase co pouzivate asik v asmire a tak ma zaujalo, ze kto je ceresnam a ceresnaj? teda Michal a Jan Ceresnovci? Nejaki programatori? Nepredstavia sa kolegyniam? :grinning:
25. feb 2009 o 10:19  • Odpovedz
Ahojte, tak sa vam tu premnozili chlapi :wink:

Ja, Marek, Bob a este dalsi kolega Viktor pracujeme na vyvoji novej verzie. Tak nam drzte palce aby sme ju mohli coskoro spustit :zipper_mouth:.

Pouzivam tieto loginy: ceresnam, ceresnam_hu (testovanie), ceresnaj (otcov).
26. feb 2009 o 17:34  • Odpovedz
no super, vdaka za predstavenie sa, tak len pekne a frisko vyvyjajte (sakris ake y/i sa tam pisu?) :grinning: nevieme sa uz dockat :dizzy_face:
26. feb 2009 o 18:44  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.