• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fórum nie je pre firmy

(zamknutá)
1. septembra 2008 
Pomaly sa stava pravidlom, ze dennodenne musia adminky emjee alebo zuz11 na konikovi mazat rozne firemne prispevky vo fore...podla pravidiel fora firmy tam nemaju co hladat..

Prvoupotrestanou uzivatelkou, ktora propagovala firmu prostrednictvom skrytej reklamy je barborka17, ktora den co den vytvarala nove temy o cviceni a moje kolegyne jej ich den co den mazali.

Tato uzivatelka ma zablokovanu IP adresu pc a zaroven aj zablokovany nick.

Nech to sluzi ako ponaucenie pre vsetky ostatne firmy, ktore by chceli zadarmo profitovat z tychto stranok. Aj ked na konikovi nie je sekcia platenej reklamy, nema tu co hladat ani ta neplatena.

Dakujem za pochopenie
27. aug 2008 o 21:52  • Odpovedz
podla pravidiel fora, konkretne v c.9 mate napisane,ze sa moze napisat nazov! ja som mala v prispevkoch nazov a mazali ste ich, takze neviem naco pravidla,ked vy ich nedodrzujete.
co sa mna tyka, spravila som si este registraciu, aby som tu mohla nieco dodat, lebo vsetky kamosky co poznam a chodili na kona, uz nechodia, kedze ich to tu prestalo bavit z neustaleho zamykania tem a mazania a upozornovania...necudujem sa!
som matkou 10mesacnej babulky a tak ako ine netehotne potom tehotne, teraz netehotne a mozno zase niekedy tehotne sa tesim ked mozem dostat nejaku zaujimavu radu,kde sa co deje, kde si mozem nieco zaujimave kupit,ist si zacvicit, ist na dovolenku,kde nemam ist...a tak isto som sem ja vobec nie stale,ale obcas (ked sa nam otvarali nejake zaujimave kurzy, alebo sme mali nejaku zaujimavu prednasku) prispela a napisala som bud nech ma zienky kontaktuju cez IP,al. som tam napisala nazov Miracle studio, nakolko som vychadzala z toho,ze si to mozu dat do googla a vyhladat (pozooooor reklamaaaaa).
niekolko krat som kontaktovala toho boba, no vobec mi neodpisal, kedze som mala zaujem mat nejaku poradnu ohladom cviceni pre zeny s problemom otehotniet, pre tehosky atd.no nic,totalna ignoracia.
jedina ochotna tu je emjee,takze emjee zdravim ta a drz sa aj babenkom.
odkazujem "vedeniu"stranky MK,ze ak to pojde takto dalej, tak tu budete mat malo zienok.ktore sem budu chodit,pretoze konkurencia je tvrda a lepsia - babetko.sk,nanicmama.sk....
jednoducho, ked sa chce niektora dozvediet nieco hned a aktualne,preco si nemoze zalozit nove forum a to stare bude v archive? nie vy ho musite zamknut a ona ma listovat na x stranach a najst odpoved na svoju otazku.
prepacte,ale nie je to vobec pre mna ponaucenie,nakolko som neni na vas odkazana a ziadny profit(troska prisilne slovo) som z vas uricte nemala,no myslim si,ze ked ma niekto pravidla,tak sa ma nimi riadit.
31. aug 2008 o 22:53  • Odpovedz
mila barborka,
bud tak laskava, a citaj pravidla AZ DO KONCA, totiz v bode 10. sa presne pise, preco su a vzdy aj budu tvoje reklamne temy mazane.:
10. Ak si firma (alebo reprezentuješ firmu, alebo si z firmy a tváriš sa, že nie si ) nepíš do fóra (ani o veciach nesúvisejúcich s tvojou firmou). Firemná prezentácia je platená a bezplatná prezentácia vo fóre je zakázaná.

k ostatnym otazkam mas odpoved v prislusnych temach
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=68771
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=67838
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=28644
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=61215
1. sep 2008 o 08:23  • Odpovedz
barborka: Já myslím, že hodně žen ještě nepochopilo, že se dá příspěvek či dotaz napsat do založeného tématu a ne vytvářet totožnou novou diskuzi. Jak do staré diskuze napíšeš příspěvek, tak se automaticky obnoví a je na začátku.
1. sep 2008 o 08:31  • Odpovedz
ano lukin,diskusia na zaciatku,ale odpovedi 200,takze ak chce odpoved,musi sa k nej dostat po precitani aj tych,ktore s tou otazkou nesuvisia,lebo v nejednej teme,si zacnu konikarky pisat uplne odveci veci mimo temy...
nato admini napr.vobec neupozornuju...

prepac ikke,ale v tych prikladoch som odpoved na otazky vobec nedostala - preco nemoze byt poradna - pre tehotne,preco nemoze byt poradno sociologa,preco nemoze byt poradna....BOB nema cas a tym je to cele jasneeee.
ked niekto zalozi taketo forum, nemoze cakat,ze navzdy si tu budu vypomahat iba maminy,ale chcu radu aj niekoho fundovaneho a nie,jedna pani povedala.

na rovinu - ja by som tehoskam a netehoskam co by bolo v mojich silach radila a zadarmo!!! a na vsetky otazky!!!samozrejme,keby som nieco nevedela,poradila by som sa s inymi odbornikmi,nakolko ich je okolo mna vela = gynekologovia - porodnici,por.asis.,anestezilogicka....

je dost trapne,ze ked napisem pozvanku na odbornu prednasku pre tehotne,napr.o epiduralnej anestazii,ci SIDS,vy to strasne rychlo vymazete a kde by sa tak mohli o tom dozvediet,na nejakom bilboarde???samozrejme,ze to mame na stranke a vysi to na vsetkych normalnych forach,len vy ste strasne vynimocny tym, ze radi mazete aj veci,ktore su k veci a ktore pomozu a to je dost trapneeeeee.....
1. sep 2008 o 14:12  • Odpovedz
barborka: Jen k tomu prvnímu odstavci :slight_smile: Nemusíš číst 200 odpovědi, stačí, když napíšeš příspěvek do již založené diskuze a baby ti tam budou odpovídat :slight_smile:
1. sep 2008 o 14:25  • Odpovedz
No a souhlasím s adminami, pokud někdo zakládá témata za účelem zisku, tak tu nemají co dělat.
1. sep 2008 o 14:27  • Odpovedz
ak to co hovori barborka je pravdive,potom neviem,preco by to tu nemohlo byt.ved kto komu co da zadarmo?podla mna by to pomohlo aj tomuto forumu (dobra reklama) :grinning: takze v tomto pripade s adminmi nesuhlasim ani ja :wink: a verim ze na tom popracuju :dizzy_face:
1. sep 2008 o 19:48  • Odpovedz
ak kazda tema, ktoru barborka zacala, bola len o tom, ze jej studio ponuka skvele cvicenia, potom je to podla nas adminov skryta reklama a nic ine - jedna vec je spomenut v teme nazov firmy, ina vec je cielene otvarat temy a propagovat svoje studio - barborka bola na to x krat upozornena

ad poradna - je tu tema, v ktorej som vyzvala baby, aby nam napisali odborne clanky - zatial sa prihlasili dve a prislubili nieco napisat

toto je forum pre buducich rodicov, ak by to bob vytvaral so zamerom riesit problemy s odbornikmi (tak ako su ine fora), tak by to tu uz davno bolo, ale forum vzniklo ako odnoz mojasvadba, kde si radia predovsetkym nevesty, tak tu si zase radia predovsetkym tehulky a mamicky, nevidim na tom nic zle, ze tu nie su odbornici, na to je naozaj dost vela inych for a takisto sa treba radit so svojimi gynekologmi, pediatrami, ...

barborke som dala svoju sukromnu emailovu adresu, aby mi preposlala email, ktory ma ist bobovi, stale som nic nedostala
1. sep 2008 o 20:10  • Odpovedz
Emjee, nez som dopisala, uz si ma predbehla... :wink:

Barborka, Tvoje pozvanky su pozvankami na bezplatne akcie s volnym vstupom? Alebo su to pozvanky do Tvojho studia, kde za to inkasujes poplatky a teda ako firma na tom zarabas? :wink:
1. sep 2008 o 20:13  • Odpovedz
no ja neviem co si riesia cez IP ale vo forume som nasla dve temy kde som nevidela skrytu reklamu ale skor pokus o pomoc maminam opostavit sa na nohy a spravit so sebou nieco :wink: byt pekne a citit sa dobre :wink: myslim,ze to by uplne stacilo poupravovat keby sa nahodou nasla nejaka reklama ale neviem preco by tie temy nemohla mat a viest :wink: PS:myslim,ze keby to naozaj myslela tak ako ste to vy pochopili tak sa na to vykasle a prestane sem chodit :wink:
1. sep 2008 o 20:21  • Odpovedz
Bubba, nevidis v tom problem, lebo nevies to, co viem ja.... :wink:
1. sep 2008 o 21:44  • Odpovedz
ja sa nehadam ze "viem alebo neviem".len tvrdim ze by to nebolo k zahodeniu.ale ked v tom je az taky problem tak potom ja sa do toho uz nemontujem ved vy viete najlepsie co a ako..papa
1. sep 2008 o 21:54  • Odpovedz
keby barborka bola chcela, mohla uzivatelkam "pomahat" (ako sa nam tu snazi nahovorit) aj bez viditelnej reklamy a propagacie svojich podnikatelskych aktivit. :zipper_mouth:
1. sep 2008 o 22:04  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.