• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fotky v pase

(zamknutá)
27. septembra 2010 
ahojte

neviem, ci som vam dala info o tom, ako zmazat fotku v pase - staci na nu kliknut a vyskoci dotaz, ci ju chcete naozaj zmazat - ak odsuhlasite, naskoci ip pre danu uzivatelku

ak zbadate nevhodnu fotku v pase - zmazat
nevhodne - vsetko, co nie je realna fotka uzivatelky (spolocna fotka s dietatom alebo partnerom sa toleruje)
28. nov 2007 o 20:45  • Odpovedz
dik :grinning: super vec lebo doteraz som iba pisala IPcka a spoliehala sa ze ma posluchnu, bo odsledovat nestiham :zipper_mouth:
28. nov 2007 o 20:48  • Odpovedz
je problem, ak je na fotke vb pase iba dieta?
11. dec 2007 o 21:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (39. tt)  • Odpovedz
autor
made ano - patri tam realna fotka uzivatelky, ale tolerujeme aj spolocne foto s dietatkom alebo partnerom
je to preto, ze detske ksichtiky sa tazsie pamatuju ako dospele :wink:
11. dec 2007 o 22:03  • Odpovedz
Jinak co se tyce konika, tak jsem domluvena s majkou07, ze bude fotky samotnych deti v pase oznacovat pomoci toho vykricnicku, co upozornuje na "zly prispevek" :wink: Takze kdybyste na to narazily, tak se nedivte :slight_smile:
12. dec 2007 o 15:58  • Odpovedz
ja som uz na to narazila :grinning: ale super :grinning:
12. dec 2007 o 16:53  • Odpovedz
autor
dobry napad, hned to navrhnem nasej bonzacke :grinning: z holandska
12. dec 2007 o 21:07  • Odpovedz
inak ja som narazila na oko jednej uzivatelky :grinning: som sa az zlakla :grinning: divim sa ze nikto nas na to este neupozornil :zipper_mouth: dufam ze opravnene som ju zmazala :grinning:
12. dec 2007 o 21:50  • Odpovedz
Jejej, jestli to oko bylo u nicku porodni_baba, tak cekej problem... :confounded: :confounded: :confounded: Ted musim zmizet, vecer napisu vic... pokud to porodni baba nebyla, tak tam to oko zatim nechej :wink:
13. dec 2007 o 09:21  • Odpovedz
baby, mrknite foto v pase uzivatelky sophy ... je tam niekde aj clovek? lebo ja tam furt vidim len oci nejakeho psa ci co... :fearful: :grinning:
27. mar 2008 o 13:32  • Odpovedz
ikke asik to bude pes, clovek to definitivne nie je a ked tak aj tak ta fotka nezobrazuje tu uzivatelku, plus uzivatelka sophie ma v pase babatko:frowning2:((
27. mar 2008 o 13:49  • Odpovedz
uz im pisem obom, uz su zmazane
dik
27. mar 2008 o 13:54  • Odpovedz
autor
ikke nasla si sa v pripsevku tot vysie? emjee • 12. prosinec 2007 ve 21:07 :wink:
30. mar 2008 o 16:36  • Odpovedz
az vcul, emjee :grinning:
ozaj, ake su minimalne poziadavky na casti tvare a na pomer velkosti zobrazeneho cloveka vzhladom na okolie fotky? :sweat_smile: niekedy mam problem zistit, ci je to fotka cloveka, alebo fotka kandelabra... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. mar 2008 o 21:27  • Odpovedz
autor
:grinning: do takych detailov az nejdeme - je tu kopec bab, co chcu byt inkognito a pritom nemat ruzovu tetu - ak to vyzera ako clovek, aj ked fakt mrnavy a nerozpoznatelny, potom ok
31. mar 2008 o 16:45  • Odpovedz
autor
obnovujem temu, osobne si myslim, ze aj tehubrucha su v pase ok, niektore tam maju len cast tvare, tak preco by nemohli mat tehubrucho?
jedine ze by sme fakt uplne presne zadefinovali, ze do pasu len fotka z obcianky :grinning: ale to mi pride moc krute (hlavne ked si predstavim aku foto mam ja v obcianke)
24. júl 2008 o 16:59  • Odpovedz
vzdy lepsie kusok tvare ako brucho:slight_smile: realnou fotkou by porom mohol byt aj zadok, nebodaj nohy alebo ruky...... resp aj deti su realne:slight_smile:
nikto jej nekaze tam davat nahu foto ale ani odhalene velke brucho,foto brucha patria do albumu nie do pasu:( teda podla mna... a dovod ze aj niekto iny ma brucho v pase nie je dovod, ked ten niekto bude mat 3 nicky bude ich mat aj ona a bude to akoze ok?
mam pocit ze v pase by mala byt tvar dotycnej resp cast tvare ( nie ine koncatiny a casti tela) ak sa mylim zablokujte ma:slight_smile:
24. júl 2008 o 17:01  • Odpovedz
ok mozem si dat do pasu moju realnu nohu? :grinning: :wink:
24. júl 2008 o 17:12  • Odpovedz
podla mna by tam mala byt aspon CAST tvare alebo hlavy - ako zistime, ze je to naozaj jej brucho a nie foto z internetu, alebo jej ruka? preto sa predsa nedavaju do pasu deti, ze vyzeraju dost "univerzalne" a tazko sa podla mich identofikuje konkretna dospela osoba. detto su brucha, nohy, ruky, zadky ci ine organy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
24. júl 2008 o 17:15  • Odpovedz
si spominam, ze tusim cicuvicka tam ma ucho, podla ucha sa napr. naozaj da (tusim je to aj vedecky dokazane :grinning: ), sice tazko, ale da, identifikovat konkretna osoba :slight_smile:
24. júl 2008 o 17:18  • Odpovedz
autor
tak to dajme ale najprv do popisu pri pridavani fotky
no a co take oko porodni baby? to sa rata za cast tvare?
ruky a nohy mi pridu divne, ale tehubruska nie, hlavne ked sme na tehustranke
24. júl 2008 o 17:19  • Odpovedz
povolis brucha a uvidis, kolko sikovnic si da do pasu tu fotku, co ma made v albume ako prvu... :sweat_smile:
24. júl 2008 o 17:22  • Odpovedz
autor
tak si to fakt zadefinujme a dajme do tej poznamky pri foto - lebo mame "tvoju realnu"
24. júl 2008 o 17:37  • Odpovedz
no potom aj babetka by museli byt povolene, lebo tie vysli s tych brusiek :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2008 o 17:52  • Odpovedz
tvoju realnu podobu tvare
24. júl 2008 o 18:01  • Odpovedz
autor
co potom s fotkami z dialky? kde sa tvar neda vobec rozoznat?
24. júl 2008 o 18:09  • Odpovedz
vymazat:slight_smile:))))))))))))))))))
24. júl 2008 o 18:17  • Odpovedz
autor
ale doteraz sme ich tolerovali :wink:
ja nie som proti, ale potom to urobme tak, ze najprv upozornime na zmenu a az potom zacneme vsetky premazavat
a inak z tohoto ocakavajte prevrat :grinning: to zase budu prispevky o buzeracii a pod.
24. júl 2008 o 18:29  • Odpovedz
na fotka z dialky sa aspon da rozoznat postava...
ja neviem, ci az taketo detaily musia byt uvedene pri tom prihlasovani... skor by som povedala, ze by malo byt pravidlo nieco v tom zmysle, ze aby nebolo spochybnitelne, ze je to tvoja vlastna podobizen... co teda bruska a zrejme ani uska nie su :zipper_mouth:
24. júl 2008 o 18:29  • Odpovedz
a nebola uz kedysi rec o roznych castiach tela v pase? sa mi cosi mari...
24. júl 2008 o 18:30  • Odpovedz
autor
ruky s prstienkami som mazala, aj holeho chlapa :grinning:
24. júl 2008 o 18:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.