• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fotky v pase

(zamknutá)
27. septembra 2010 
autor
to som chcela vediet :grinning:
6. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz
zas jedna vymyselnicka... asi treba na stranke doslovne napisat, ze tam ma byt TVAR ... :wink:

Ahoj Ikke,
fotka bola moja, bola realna a viac nez aktualna (bola to fotka mojho brucha), potrebujes ako dokaz fotku celeho mojho tela, aby si uverila, ze brucho bolo moje?

Dieta este nemam, som v deviatom mesiaci a cez okno som svoje brucho nevidela (ty hadam hej, ze si mi to tak \"pekne\" napisala?). Moje brucho je moja podobizen, takze nechapem...

Podla pravidiel som pouzila citujem: iba aktuálne a reálne foto svojej osoby (v tomto pripade moje brucho, to je tiez moja osoba). Takze tvoje zmazanie bolo absolutne neopravnene, oprav ma, ak sa mylim.

B.

ikke napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj,
kedze fotka v tvojom pase nebola tvoja VLASTNA, realna a aktualna, bola zmazana.
Prosim, pouzi fotku s tvojou vlastnou podobiznou, teda nie tvoje dieta alebo vyhlady z okna!

Dakujem za pochopenie
ikke (admin)
14. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz
jeeejda, tie zenske niektore su sialene.... akoze mne by pod pojmom "podobizen" nenapadlo, ze tam dam brucho :grinning:

mne jedna na to, ze som jej zmazala fotku napisala, ze ona vie, ze ta fotka nebola ok, ale svoju tvar si tam neda, ze radsej tam bude mat tu "ruzovu lesbu", ked sa nam to tak paci :sweat_smile:
14. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz
...nechci vediet, ako ta konverzacia pokracovala :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz
viz ip od anastazie - dívala jsem se na její fotku v adminclubu a nejsem si jistá, zda i tuto smazat.
když se podívám detailně, nějací klečící lidé tam jsou - co myslíte?
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vLogin=anastazie
14. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz
smazala jsem jí taky, podle mýho tahle fotka teda určitě nesplňuje pravidla. nějaká tečka nebo čárka kdesi v dáli rozhodně není "reálné foto tvé osoby".
14. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz
Ty její fotky jsou hrozný, podle mě je díra pořád v tý specifikaci v pravidlech, chtělo by to líp upřesnit, asi více slovama - větama. Protože jinak se vždycky najde někdo kdo to takhle obejde a bude se na nás s prominutím vysírat (protože tohle ona přes tu IP udělala a mě se moc líbila odpověď janocky - že si madam myslela že v 0:32 jí tam někdo odpoví) že na tý fotce je, byť to bude ta nejmenší tečka.
14. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz
já jsem tady teda ještě takhle pozdě byla, koukala jsem na netu na film.
nicméně nic mi od ní nepřišlo, až ta ip z dnešního rána.
14. jún 2009 o 20:37  • Odpovedz
Původně psala tohle a koukám že v adresátovi jsem jen já, ale jak jí Janocka odepisovala tak to musela psát všem, akorát že se pořád najdou takový co to píšou takhle zvlášť a my víme prd komu dalšímu to psaly :angry:

anastazie
Kdy: Včera ve 00:32
Komu: krista
Předmět: smazani fotky v profilu
ahoj,
muze mi nekdo z vas adminu vysvetlit, proc je mazana moje fotka v profilu, kdyz na ni jsem?
proti pravidlum to neni.
dekuji za vysvetleni (omluvu asi ocekavat nemuzu, ze)..
a.
15. jún 2009 o 07:53  • Odpovedz
krista - tu Ip v noci posielala aj mne, tak asi to poslala zvlast.... dost ma vytocil zaver tej Ip a ta z rana, co poslala vsetkym, tak ta ma vytocila poriadne, nemohla som jej napisat to, co si o nej myslim, tak som to dako zaobalila :grinning:

asi by sa fakt zislo napisat do tych pravidiel info o fotke, posuniem to vyssie
15. jún 2009 o 15:59  • Odpovedz
to by bylo skvělý janocko.
já si teda myslím, že věta "foto aktuální a tvojí reálné osoby" (nebo jak to tam přesně je), naprosto vystihuje, že fotky budov a někde mezi nimi vytušená postava toto nesplňují.
15. jún 2009 o 16:08  • Odpovedz
ja som sa vcera pokusala sem napisat, ale akurat tu bol vypadok... ta fotka anastazie bola uplne zla, chcela by som vidiet, ako nam bude dokazovat, ktora z tych bodkociarok je ona. proste ak ona tvrdi, ze na nej je, my tvrdime, ze na nej nie je a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2009 o 16:18  • Odpovedz
Omlouvám se, že pořád měním fotky, nemůžu si na sebe zvyknout :sweat_smile: už se snad někde upíchnu zase na nějakou dobu :sweat_smile:
28. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz
kristo, co se omlouváš? je to tvůj pas. a my aspoň víme, jak vypadáš ze všech stran. :dizzy_face:
28. jún 2009 o 18:39  • Odpovedz
Já nevím, neni to blbý když má admin každou chvíli jinou fotkuk? :sweat_smile:
28. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz
no hrozně blbý! však počkej, on ti to někdo při nejbližší příležitosti vpálí :grinning: neblázni :wink:
28. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz
ze v novej verzii bude aj pravidlo o tom, ze kolko % z fotky ma tvorit tvar, ze to chceme urobit nejak tak ako to ma www.azet.sk , takze som dostala za ulohu zaregistrovat sa na azete a zistit podrobnosti o tom ako to maju oni.... to pravidlo sa pred spustenim da aj sem, aby sme to mohli postupne cistit.... takze tie fotky ako ma dost uzivateliek: velka budova a mini postava, ako aj iba oko, nos, usta a pod., neprejdu

krista - ze ty menis tie fotky na oklamanie nepriatela? :grinning:
29. jún 2009 o 11:24  • Odpovedz
Karkul to jsem si jistá že mi to brzo dá někdo sežrat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani to bude super to pravidlo, protože jak říkáš teď to hodně obchází s těma minipostavama atd. a na kdy to tak vypadá, od kdy že to bude zhruba fungovat? :slight_smile: už se těším :slight_smile:

Jo oklamání nepřítele, to by nebylo špatný :grinning:
29. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz
no bude to fungovat ked si to nastudujem na azete a vypisem co je na tom dobre a co je zle..... potom sa to da do pravidiel.... ale neviem ci to bude tento tyzden, vela prace je s firmami, furt daco vymyslaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz
Ty jo, tak tento týden to jsem ani nedoufala :slight_smile:
Zrovna včera jsem tě chválila manželovi :grinning: jsme se bavili o adminování, tak se ptal jak to jde naší full-admince :slight_smile: tak jsem mu říkala, že jsi šikovná a trávíš tady hodně času, vždycky když vidím nějaký tvůj příspěvek po půlnoci tak zírám :astonished: :slight_smile:
29. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz
dakujem za pochvalu :dizzy_face: no ja som na nete zavisla, takze vecer ked uz nemam co robit, mam precitane noviny na nete a na facebooku nakrmenych svojich virtualnych psov, tak si poviem, ze: len trosku nazriem na MS.... a ked vidim zelenu spust a kopec Ip, tak neodolam a aspon trochu toho poriesim :grinning:

v noci tu strasievame spolu s karkulkou, vy ostatni uz asi o tej jednej v noci spite :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tym, ze som na ziadnom pokeci, zoznamke a pod. nebola nikdy registrovana, netusim ako to tam funguje s tymi profi fotkami, tak si to budem musiet cele prejst.... keby som tam bola zaregistrovana, bolo by to jednoduchsie... no nevadiiii, dako sa s tym popasujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz
Jani (omlouvám se za odbočení od tématu :sweat_smile:) když jsem byla ještě prvně těhotná tak bych vás strčila do kapsy :grinning: to jsem tady strašila třeba do 4h do rána, ale mohla jsem to dospat, teď už nemůžu :sweat_smile: :grinning:
Jo to chápu, taky mi to nedá, nechat to tady, stejně by si to pak musela dořešit ráno tak si aspoň trošku ubereš práce co :sweat_smile:
29. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz
7. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz
no ja tam nevidim ludsku hlavu....
7. júl 2009 o 10:35  • Odpovedz
jani je tam obrys ale je graficky spracovana
7. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz
Neni to záběr obličeje zespoda udělaný na styl negativ??? No i tak už by to chtělo to lepší upřesnění, protože tohle je otřes, pořád něco luštit :rolling_eyes: a úplně nej... by bylo kdyby každá fotka šla na schválení adminovi :sweat_smile: já se toho klidně ujmu, už nevím na jakém serveru to bylo, ale taky jsem kdysi někde čekala na schválení :wink:
7. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz
na pokec.sk sa na schvalenie fotky caka
7. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz
No a co vy na můj nápad? :sweat_smile: hodně uživatelek by bylo vzteklých jak je znám, ale měly bychom ty fota pod kontrolou :slight_smile:
7. júl 2009 o 10:56  • Odpovedz
7. júl 2009 o 10:58  • Odpovedz
ja som tiez ochotna odsuhlasovat fotky...bolo by to jednoduchie

ikke nenapadlo ma mrknut do jej albumu,necham jej tu fotku v pase, aspon zatial, ale tie glitery jej napisem :wink:
7. júl 2009 o 11:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.