• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Genetické dôvody a umelé prerušenie tehotenstva

(zamknutá)
24. septembra 2010 
Ahojte ja som Denisa a rozhodla som sa ,že založím tuto tému.Pre dievčatá, ktoré budú nedajbože prechádzať takým peklom ako prechádzam momentálne ja.Taktiež preto,aby sme si tu vedeli poradiť a odovzdať zlé či dobré skúsennosti.
21. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz
autor
oki
22. aug 2009 o 06:41  • Odpovedz
autor
Ahoj danu. Pozorne som si prečítala tie príspevky na ktoré si ma odporučila.No moja nová téma má byť však o niečom úplne inom. Skrátka : kto neprežil nepochopí.Mojim cieĺom bolo,aby tu písali dievčatá, mamičky, ktoré sa pre UPT už rozhodli.Skrátka nebolo čo riešiť.Viem , každý má na to iný názor a ja mu to neberiem. Ochorenie ,ktoré diagnostik.nášmu bábetku je nezlučitelné zo životom a preto to rozhodnutie.Žena, ktorá si tým prejde zostáva žiť s obrovskou bolesťou na duši a modlí sa a prosí ,aby jej to jej dieťatko odpustilo.Chcelea by som tu ,ak mi niekto do témy napíše pomáhať. je to téma pre tie,ktoré sa už rozhodli. Ďakujem ,že si mi napísala. Denisa
22. aug 2009 o 07:33  • Odpovedz
ahoj, nasla som aj druhu temu o upt z genetickych dovodov...teraz neviem, ktora je aktualna, tak som napisala do tej prvej...
24. sep 2010 o 10:10  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.