• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Heroes alias Hrdinovia

(zamknutá)
22. februára 2009 
caute :slight_smile:
ja som nedavno prepadla tomuto serialu a videla som uz vsetky casti, co boli natocene... chcela by som vediet, ci este niekto pozerava a co si o tom mysli :slight_smile:
a hlavne, baby, ktory chlap sa vam tam najviac paci???
u mna na fleku vyhrava Zachary Quinto, ktory hra Sylara :sweat_smile: som totiz na vrahov :D
21. júl 2008 o 09:47  • Odpovedz
ahoj, ja uz som videla aj druhu seriu, ked som to pozearala, tak ma to chytilo, videla som to uz davnjesie a teraz s odstupom casu mi to pride ako hovadina :grinning:
21. júl 2008 o 09:48  • Odpovedz
autor
nic proti vkusu :slight_smile:
ja som serialom prepadla pri sledovani Zufalych manzeliek a teraz, ked sa mi minuly Heroes a aj Ugly Betty, neviem, co budem pozeravat :D
21. júl 2008 o 09:50  • Odpovedz
aj ja mam kuknute uz vsetky casti :slight_smile:

mne sa tam nepaci ziadny chlap, ale zapletky su eňo ňuňo :wink:
mne sa paci baba :grinning: cheerleaderka :grinning: :wink:
21. júl 2008 o 10:02  • Odpovedz
autor
jasne, claire je bezvadna :slight_smile:
mimochodom, ktoru schopnost by ste chceli mat?
21. júl 2008 o 10:10  • Odpovedz
ja clairinu :slight_smile: ...by som skakala z mosta kazdy den :grinning: ....alebo zeby sylarove? cize vsetky? :wink:
21. júl 2008 o 10:21  • Odpovedz
autor
no pockat, sylar ma len od tych, ktorych zabije :slight_smile: to peter petrelli ma vsetky, lebo ich absorbuje :slight_smile: to by bolo fajn, absorbovat a potom vyuzivat vsetky, ale tedovu by som nechcela... to je ta, po ktorej peter vybuchol
21. júl 2008 o 10:24  • Odpovedz
no vsak hej...takze skoro vsetky ma sylar...ved ich zabijal pekne do radu jeden po druhom :wink: ....
21. júl 2008 o 10:27  • Odpovedz
autor
ale tie najzaujimavejsie mu este stale chybaju :slight_smile:, stale nevie citat myslienky, vkladat ich do mysle, lietat ci regenerovat sa... ja som len zvedava, ze ked si pichol tu clairinu krv, ze ci nahodou nebude schopny regeneracie.... on by to mohol vediet...
a este mam jednu otazku... myslite si, ze tie mozgy zje, ked otvori hlavu? raz som nasla jednu taku diskusiu a tam vymyslali vseliake teorie :slight_smile:
ja osobne si to nemyslim, myslim, ze sa "len povrta" v mozgu... usudzujem tak preto, lebo vzdy ma zakrvavene len ruky a nikdy nie usta :D
21. júl 2008 o 10:39  • Odpovedz
ja som tiež veľký fanúšik heroes pozerala som ich uz predtym a pozeram ich zas aj teraz. ale ešte ma nenapadlo sa zamýšľať, čo sa stane z tými mozkami. :grinning: inak, mne by úplne stačila schopnosť claire. :grinning:
21. júl 2008 o 11:07  • Odpovedz
autor
tripplebi, vies, ta schopnost je podla mna dost na nervy, lebo vlastne nikdy nezomries... a to je na nervy... vlastne zomries, ale len ked ti niekto ustreli hlavu... podla mna je najlepsie telekineza, sylerova prva ziskana schopnost :slight_smile: alebo potom schopnost maleho Micaha
21. júl 2008 o 12:29  • Odpovedz
shaggy, veď o to mi ide. preto sa mi ta schopnosť páči. :slight_smile: bola by som nezranitelna a zomrela by som na starobu a nie na nejaku chorobu.
21. júl 2008 o 12:40  • Odpovedz
autor
ale ty by si nezomrela na starobu... videla si druhu seriu? taky isty "problem" mal Takezo Kensei, neskor znami ako Adam Monroe a on ma 400 rokov a vyzeral stale rovnako, na tridsat.... ked sa stale dookola zranujes a regenerujes sa, tak bunky si natolko zvyknu, ze starnut uz vobec nebudes... a to by mi asi liezlo na nervy...
21. júl 2008 o 13:02  • Odpovedz
heeeej, aj som t oešte nevidela a vy mi to všetk oprezrádzate.... :angry: :angry: :angry:
A už toho sylera ukazovali? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. júl 2008 o 18:20  • Odpovedz
shaggy, tak druhu som nevidela. a ak vravis 400 rokov, no super, mne je tu na tomto svete dobre, mne sa z neho nechce odist :wink:
21. júl 2008 o 20:01  • Odpovedz
autor
v telke sylara este neukazovali, aspon myslim, lebo to nepozeravam, lebo slovensky dabing ma zabija.... on sa ukazuje az tak neskorsie, ale pohlad na neho stoji fakt za to, ja az slintam, ked ho vidim, preto ho mam aj na pozadi pocitaca :D
tripplebi, on by zil aj dlhsie, ale niekto urobil nieco (a nebola to odstrelena hlava), a tak sa postaral, aby zmizol :D
nechcem prezradzat, co sa stane, nakolko niektori este nevideli :slight_smile:
ale ak vas to bude zaujimat, co sa stane dalej, staci povedat, oznacim to ***SPOILERS*** a kazdy bude vediet, ze to nema citat :slight_smile:, teda ak nechce vediet pokracovanie :slight_smile:
21. júl 2008 o 20:28  • Odpovedz
tak teda mne vobec nevadi, ak sa dopredu dozviem ako to dopadne. :slight_smile:
21. júl 2008 o 20:46  • Odpovedz
autor
to si jedna z mala, mne to tiez nevadi :slight_smile: ale poznam ludi, ktori by za to boli schopni aj vrazdit... naprikla mexx :slight_smile:
21. júl 2008 o 21:09  • Odpovedz
Shaggy a kt oho hrá? Nevieš? :grinning:
A súhlasím, ak udidím kľúčové slovo nečítam..
A manžel tej blondínky Nikki, otec Micaha, on má tiež nejaké schopnosti, však?
21. júl 2008 o 22:02  • Odpovedz
Vobec neni pravda... :grinning: To len pri niektorych serialoch mam pocit, ze nechcem vediet, co bude dalej... :wink:
21. júl 2008 o 22:04  • Odpovedz
mexx, ako napríklad pri tomto, však?
Ja som mala nervy na sestru, keď mi bonzla, že v HP zomrie Dumbledore... tak som jej na oplátku bonzla, kto všetko zomrie v sedmičke :grinning: :grinning:
21. júl 2008 o 22:06  • Odpovedz
monkula, mažel nikki dokáže prechádzať cez steny, čiže sa dokáže znehmotniť.

ja mám rada, keď viem ako seriál alebo film dopadne. potom sa mi to lepšie pozerá. :slight_smile:
21. júl 2008 o 22:23  • Odpovedz
lebo v minulej časti vrazil niki ruku do brucha a ona odpadla... A ešte som nerozlúštila Nikinu schopnos, zatiaľ mi pripadá ako schizofrenička :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. júl 2008 o 22:25  • Odpovedz
nikki ma v sebe dve osobnosti, čiže je to istý druh schyzofrénie. :slight_smile:
21. júl 2008 o 22:28  • Odpovedz
tak som sa nemýlila, teraz je reklama, tak závisláčím teraz tu :grinning: :grinning:
A Peter Petrelli hral v Gilmorkách, Jessa :grinning:
21. júl 2008 o 23:07  • Odpovedz
shaggy :grinning: :grinning: :grinning: konecne dobra tema..i ked neviem o com hovorite ale koncene to zijeeeeeeeee :grinning: :grinning: ziadne plienky,vyrazky,zaparene rite,ani nist,normalne len virtulana realita :grinning: :grinning:
21. júl 2008 o 23:38  • Odpovedz
To je sranda, aj u vas davaju HEROES? My sa manzelom tesime uz na 3-tiu cast. PRva seria epizod bola super. Druha bola onicom. Ale teraz pride tretia seria tusim v septembri. Tak som zvedava co sa to tam povyvazda.
Je to celkom zaujimavy serial.
Davaju na Slovensku aj Gray's Anathomy? To je u mna c. 1. Tam su tiez riadni chlapi :dizzy_face:
22. júl 2008 o 03:38  • Odpovedz
Digysa, davaju aj Grey´s Anatomy, ale to sme este nejak pozerat nezacali (teda aspon ja a Shaggy). :wink:

Monku, pri tomto serialy mi to az tak nevadi, dokonca sa obcas segry pytam, ako to bude pokracovat, lebo obcas som z toho uplne mimo, ze nechapem, o co vobec ide... :grinning: Ona ma napozerane casti dopredu, takze mi to pak objasnuje. :slight_smile:

A ten D.L. (Nikkin manzel) dokaze chodit cez stenu alebo proste cez akykolvek material ci prekazku. :slight_smile:
22. júl 2008 o 09:02  • Odpovedz
z postáv sa mi najviac páči Hiro. je strašne zlatý. :grinning:
22. júl 2008 o 11:19  • Odpovedz
autor
mno, takze poporiadku....
Monkula, koho myslis? teda koho kto hra? to ti viem povedat, len neviem, ktoru postavu myslis...
Tripplebi, Niki ma vlastne tu schopnost, ze nic nemusi znasat sama, ak nahodou nevie vyriesit neaky problem, tak nato je tam Jessica a ta to za nu vyriesi :slight_smile: vlastne ona to az tak nie je neaka super uzasna schopnost, ale aspon neaka :slight_smile:
Mexx, ty v tom veru mas strasny chaos, len co je pravda :slight_smile:
Digysa, suhlasim s tebou, prva bola lepsie, ale v druhej aspon viacej ukazovali Sylara do ksichtu, aj ked dost malo, ale to neva :slight_smile: ja ho totiz najviac zeriem :slight_smile:
22. júl 2008 o 11:21  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.