• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Heroes alias Hrdinovia

(zamknutá)
22. februára 2009 
Ja tiez strasne zerem Hira, z toho som hotova. A este sa mi paci tak "čiolider" ako hovori Hiro, a potom ten polda, co neviem, ako sa vola... :sweat_smile: :slight_smile:
22. júl 2008 o 12:01  • Odpovedz
autor
mexx, zapamataj si, ze ten cab, co sa ti tak paci, sa vola Matt Parkman a v skutocnosti Greg Grunberg
22. júl 2008 o 12:05  • Odpovedz
Mne je fuk, ako sa vola, ja to aj tak zabudnem, pre mna to bude furt len "henten poldo"... :grinning:
22. júl 2008 o 12:07  • Odpovedz
autor
ty si trubica :slight_smile: si nemozes aspon zapamatat, ze Matt?
22. júl 2008 o 12:10  • Odpovedz
to byva o kolkej a na com?mi to znie inac tak akoze mna to asi bavit nebude :wink: ale chcem to omrknut aby som vedela o com je rec :wink:
22. júl 2008 o 13:48  • Odpovedz
autor
no u nas to vysiela v pondelok vecer markiza po desiatej... hned ako skonci ooops :slight_smile:
22. júl 2008 o 13:50  • Odpovedz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: co je oooooooooooooops :grinning:
to si nevedela vcera povedat?teraz musim cakat do buduceho tyzdna :confounded: :grinning:
22. júl 2008 o 14:07  • Odpovedz
autor
prepac, nenapadlo ma, ze budes chciet pozerat :D
22. júl 2008 o 14:13  • Odpovedz
inak, zo včerajšieho dielu, aj ta sevírka mala dobrú schopnosť. to by sa mi zišlo. :grinning:
22. júl 2008 o 15:15  • Odpovedz
Ta mala uzasnu schopnost, tu by som brala kedykolvek. :wink:
22. júl 2008 o 15:25  • Odpovedz
shagyy, myslím, kto hral Sylera...
Ten poldo je fajn ,ale jeho schopnosť by som mať nechcela :sweat_smile: :sweat_smile:
22. júl 2008 o 23:36  • Odpovedz
autor
no tak to viem uplne presne, kto hral Sylera, lebo teraz je mojou najvacsou laskou :D
vola sa Zachary Quinto :slight_smile:
23. júl 2008 o 07:38  • Odpovedz
Monku, ono aj ta poldova schopnost je cool, akurat by som zrejme do tyzdna nenavidela tri stvrtiny ludi v mojom okoli... :grinning:
23. júl 2008 o 08:05  • Odpovedz
poldovu schopnosť by som rozhodne nechcela. to by som mala permanentnú migrénu. brrrrrrr
23. júl 2008 o 08:15  • Odpovedz
Tripple, no to je tiez pravda...ale mat ju napriklad docasne, len kym by si nezistila, co si o tebe ludia naokolo myslia, a kto je skutocne tvoj kamarat a kto nie... :confused:
23. júl 2008 o 09:14  • Odpovedz
autor
ja by som zase brala, keby to mali ostatni.... nech sa ma stale nevypytuju, co mi je.... nech si precitaju vo mne, co mi je a hotovo... hlavne jednemu by som to dopriala
23. júl 2008 o 10:14  • Odpovedz
nechcem vedieť, čo si ľudia naokolo myslia. to by bolo asi príliš veľa sklamania. :slight_smile: a skutočných kamarátov viem vycítiť aj bez čítania myšlienok. ale pamätať si všetko, čo si prečítam, to už hej, proti takej schopnosti by som určite neprotestovala. :slight_smile:
23. júl 2008 o 20:29  • Odpovedz
http://zachary.starsfansite.com/ :grinning: :grinning:
shaggy, on sa Ti fakt páči? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
aj motto si prispôsobila hrdinom?
A ja by som chcela vedieť lietať :grinning: :grinning:
23. júl 2008 o 21:53  • Odpovedz
to tento zachary ma byt akoze krasny...monkula ten na tvojom linku :sweat_smile: :sweat_smile: je ten krasavec :sweat_smile: :sweat_smile: upozornite ma ak zle vidim ked tvrdim ze neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2008 o 20:26  • Odpovedz
bubba, hej, ten je akože krásny :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja som to sem dávala pre shaggy... :sweat_smile: :sweat_smile:
25. júl 2008 o 20:54  • Odpovedz
ahojte neviete, kde by som zohnala prvú sériu na dvd? Aj s titulkami.... :confused: Ideme na dovolenku a to neuvidím štyri časti :confounded:
25. júl 2008 o 21:15  • Odpovedz
ahojte mozem do klubu?Ja som sice videla iba prvu seriu na Prime a teraz hltam opakovanie na Markize
25. júl 2008 o 21:15  • Odpovedz
autor
caute baby!
monkula, dakujem, ja si myslim, ze on je brutalne krasny a strasne moc sexi a som donho teraz nenormalne vela platonicky zamilovana, na kazdom pozadi mam nejaku jeho fotku... a motto som fakt prisposobila, ale naozaj by som brala, keby mi aspon jeden urcity clovek vedel citat myslienky, aby sa ma stale nevypytoval to iste, nech uz konecne pochopi, ze o tom nechcem hovorit....
bubba, je krasny, je!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
fibi, ja ich mam :slight_smile:
bianca, vytaj u nas, radi ta tu privitame :slight_smile:
26. júl 2008 o 08:28  • Odpovedz
caute, kto je prosim vas ten zachary? som ho nikde nevidela.. nahodou je fesny.. :wink:
26. júl 2008 o 09:30  • Odpovedz
autor
zachary quinto hra v heroes vraha menom Gabriel "Sylar" Gray... vsetci mu hovoria Sylar, len jeho matka mu hovorila Gabriel, potom Dr. Suresh senior a Maya s Alejandrom :slight_smile:
26. júl 2008 o 13:41  • Odpovedz
shaggy, dik za vysvetlenie.. :wink: az teraz som pochopila tuto temu.. ze Heros je serial, vobec ho nepoznam.. :pensive: :wink:
26. júl 2008 o 21:11  • Odpovedz
autor
sylvie, to vobec nevadi, aspon sme ti ho trochu priblizili :slight_smile:
27. júl 2008 o 18:18  • Odpovedz
hej a možno si ho aj pozrieš. :grinning:
27. júl 2008 o 20:47  • Odpovedz
ahojte,
tak ja som zhliadla aj 1. aj 2. seriu, a 1. sa mi velmi pacila. 2. uz bola taky slaby odvar.
A u nas boduje Hiro - to je podla mna najvydarenejsia postavicka celeho serialu :grinning: :grinning:
27. júl 2008 o 20:58  • Odpovedz
nesuhlasim s tebou é ma rychly spad a je plna novych hrdinou a novych zvratov praveza naopak oproti prvej je lepsia nie je taka pomala .
opak lost prava seria vyborna a 2 druha horsia a tretia uz len cakam ako sa skonci na buduci tyzden

tie co ste este nevideli druhu sezonu tak si ju vychutnate uz od zaciatku
28. júl 2008 o 00:22  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.