• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám detského zubára

(zamknutá)
11. septembra 2010 
dobrý deň, môžete mi niekto poradiť zubára pre 4 ročného syna. Podľa možnosti takého, čo mi preplatí aj posťovňa, v súkromných centrách ich je dosť, len tie ceny.
26. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz
skus upresnit, kde :wink:
26. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz
vsak chod s nim k svojmu :slight_smile:
26. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz
ahojte

ja tiez zhanam zubra pre dcerku ma 5.5 roka z byvalou zubarkou sme neboli spokojni ak mate typ budem vdacna v blave najlepsie :slight_smile: moja zubarka deti nebere :frowning2:
26. okt 2009 o 22:50  • Odpovedz
prave dnes v telke hovorili o preventivnych prehliadkach u zubara, tak ma hneď napadlo, ci je snaď potrebne aj u deti, ktore maju este len dorastajuci mliecny chrup, vnucik ma 2 a pol roka.
26. okt 2009 o 23:32  • Odpovedz
Miločka,môj synátor ide so škôlkou v priebehu novembra na prvú prehliadku k zubárovi - neprikladám tomu nejaký veľký odborný význam,ale páči sa mi to,že pôjde k zubárovi skôr kao bude mať nejaký kaz a tým pádom nebude mať návštevu zubára spojenú s bolesťou a tak,takže ja si myslím,že čím skôr tým lepšie :slight_smile:
26. okt 2009 o 23:55  • Odpovedz
presne tak,ako hovori sue :wink:
stav mliecneho chrupu je zaklad pre trvaly chrup. :slight_smile:
a pokial nie su kaziky,detom sa taketo prehliadky pacia,citia sa ako velkaci :sunglasses: :slight_smile:
27. okt 2009 o 08:04  • Odpovedz
My chodíme k zubárovi odkedy synovi vybili v školke zub- meseli mu ho trhať. U zubárky platím len florizáciu- 2 €.
Mladší syn začal chodiť v 3 rokoch.
27. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz
ako prebiehala vasa prva nasvsteva u zubara s dietatom? nasla som 4 roc, synovi kaz, u zubara este nebol, a nemyslim si ze nejakym sposobom donutim aby si sadol do toho kresla a uz vobec nie aby mu tam nieco robili v ustach, poradte...
11. sep 2010 o 22:58  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.