• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám pediatra v Malackách

2. mája 2016 
Ahojte maminky
stahujeme sa do blizkosti Malaciek, potrebovala by som poradit kvalitneho pediatra v Malackach, nechcem ist naslepo, lebo s tymto nasim bratislavskym nie sme vobec spokojni a druhy krat to neriskneme, ked uz viem kolko vela od toho zalezi...A ak by ste mali kontakt aj na dobreho zubara pre celu rodinu.
Mali sme odporucenu pediatricku dr. Gajdarovu, zial uz neberie pacientov.
Dik moc za odpoved.
7. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamisko - my chodievame s oboma deťmi k dr. Ondrovičovej a som veľmi spokojná, ale je to dr. ktorá liečila ešte mňa tak neviem či ti bude vyhovovať :wink:
7. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, na veku vobec nezalezi, skor aka je to osobnost a ci ide s dobou :sunglasses: kde by sme ju nasli? dik
8. apr 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamisko my chodime dr. klenovi do jakubova
9. apr 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no robí na mierovom námestí v MA je to vedľa súdu za lekárňou dole..... skús ja ju mám rada....
9. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Valentova v nemocnici- proti ondrovicovej nic nemam, ale ja moje dieta dam Valentovej
29. apr 2009 o 11:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamisko. My tiež chodíme ku Gajdárovej a druhé mi vezme len preto, že tam mám teraz malého, inak má plno. Ale skús prípadne aj Dr. Gajdovú, má ordináciu vedľa nej. Počula som zatiaľ na ňu príjemné referencie.
7. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky otvaram tuto starsiu temu :slight_smile: mam mesiac pred porodom a neviem sa rozhodnut pre ktoru doktorku pre maleho, moze niektora cerstva maminka napisat koho by mi v Malackach odporucila?
26. júl 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandelions neskoro čítam...ku komu ste išli?
17. sep 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 isli sme k marsalkovej, mame ju hed cez cestu, zatial sa mi zda velmi mila a ochotna, vsetky otazky nam zodpovedala tak uvidiime ako to pojde dalej, vy ku komu chodite?
18. sep 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dandelions ku Gajdárovej- tiež spokojnosť :slight_smile:
18. sep 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vie mi niekto podporucit decku pediatricku v malackach rodim 9,4.
2. feb 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandelions Mozem sa spytat, ako pristupuje pani doktorka k ockovaniu? Pripadne aky je jej celkovy pristup? Babatko cakam koncom roka, tak uz by som sa mala asi aj rozhodnut :slight_smile: Dakujem :slight_smile:
24. sep 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sacharinka ahoj mozem sa spytat ci si sa uz rozhodla? ja tiez hladam pediatricku ale zatial dost neuspesne tiez ma zaujima postoj k ockovaniu ale vyzera to tak ze v MA sa len ockuje ina moznost sa neberie.. dakujem
21. okt 2014 o 08:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia_ma Ahoj, asi zvolim Marsalkovu... budem ju mat blizko, co si myslim ze je dost dolezite, nedava hned antibiotika a ockovanie - zaklad je asi aj tak nutny, tak uvidime... prejst k inej lekarke je to najmenej :wink:
21. okt 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sacharinka tak daj potom vediet ako si s nou spokojna ak si najdes chvilu, ja som chcela dat Slavikova ale jedna znama pisala ze ked jej povedala ze nechce dat ockovat tak ze si ma zobrat kartu inde.. to je pre mna neuveritelne.. ja asi pojdem k Valentovej na poliklinike lebo ta ma odmietnut nemoze.. aj ja chcem dat zaklad ale nie hexu.. cize aj tak nepojdem podla pravidiel :slight_smile:
21. okt 2014 o 15:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, dam vediet... rozpravala som sa s kamaradkou lekarkou a ta povedala, ze teraz to nemam vobec riesit... lebo ze ona tiez nieco planovala a nakoniec maly tak zle zareagoval, ze sama pediatricka jej povedala, ze to odlozia... takze uvidime :slight_smile:
22. okt 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia_ma OK, dam vediet... rozpravala som sa s kamaradkou lekarkou a ta povedala, ze teraz to nemam vobec riesit... lebo ze ona tiez nieco planovala a nakoniec maly tak zle zareagoval, ze sama pediatricka jej povedala, ze to odlozia... takze uvidime
22. okt 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sacharinka oki tak budem drzat palce.. ja si to este rozmyslim ako to spravim, lebo zvazujem jednu super doktorku v Devinskej.. aj ked sa mi nepaci dochadzanie.. ale ona berie len novorodencov, potom uz neberie lebo ma plno.. a je otvorena ze nechava ockovanie na tebe.. lebo ked si aj tu nejaku zvolim a nie je ochotna akceptovat moje rozhodnutie.. o com bude aj dalej ten vztah s nou :( tak ma stve ten pristup doktorov.. len dalsia starost :(
23. okt 2014 o 15:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som aktualizovať túto tému. Potrebujeme vymeniť detskú lekárku, najlepšie priamo v Malackách .
@dandelions
@sacharinka Môžete mi napísať ako ste spokojné s doktorkou Marsalkovou?

Vďaka za odpovede.
19. júl 2015 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedze nemame ziadne problemy, som spokojna. Ale nektore mamicky sa stazuju, ze ma na salame.... ja som toho nazoru, ze kazdy ma svoje muchy...
19. júl 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sacharinka Čo tým myslíš, že má na saláme?
19. júl 2015 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissa Ze napr. pri prehliadke v pol roku nechcela moc babatka, ale ina lekarka to vyzaduje. Boh vie ale, z akeho dovodu to ta ina lekarka robila.... ci mala na nieco podozrenie...
Ja sa nemozem stazovat. Aj ked ako som uz povedala, ked je clovek zdravy, nemoze hodnotit lekara, lebo ho nepotrebuje.
K nam sa vzdy spravala velmi milo, slusne.
15. aug 2015 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aké máte skúsenosti s Maršálkovou? Planujem k nem prejsť, Gajdarova už nikoho neberie a Ondrovičová neviem, odrádza ma prístup do ambulancie
5. sep 2015 o 11:18  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nakoniec sme prešli ku Gajdovej, tak neviem aká je Maršalková.
@lucyn77
5. sep 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sacharinka ako si spokojna s Marsalkovou?
24. okt 2015 o 12:25  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyn77 v pohode....
24. okt 2015 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobry den chcem sa spytat ci pani doktorka v nemocnici pracuje stale lebo som pocula ze odchadza do dôchodku a chcela by som si tam dat deti lebo sme sa prestahovali blizko nemocnici dakujem
2. máj 2016 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok