• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hľadám šikovného právnika na rozvod

(zamknutá)
27. septembra 2009 
Rozvadzam sa uz 2 roky, lebo manzel robi prieky, chce dosiahnut aby syn(5 rocny) bol zvereny do jeho vychovy. Vie mi niekto poradit sikovneho pravnika v BA?
26. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz
eniko: skús sa opýtať vo svojom okolí, v BA je advokátov ako húb po daždi, ale osobne si myslím, že mať advokáta pri rozvode je dosť drahá záležitosť (približne 500 €) a úplne zbytočná. Súd aj tak rozhodne podľa svojej úvahy a myslím si, že pokiaľ TY nie si alkoholička, psychiatrická pacientka alebo narkomanka, tak ťa môžem ubezpečiť, že snaha tvojho manžela o zverenie dieťaťa je už vopred márna, môže mať akéhokoľvek advokáta. Ale ak tak veľmi chceš advokáta, pozri www.sak.sk.
27. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz
autor
andzi, dik, ale ako hovorim, trva to uz 2 roky, len preto, ze ma sikovneho pravnika a robia vsetko preto, aby to natahovali, nechodia na pojednavanie, ale tak, aby za to nedostali pokutu, boli sme na psycho vysetreni s malym, je to strasne. nebojim sa, ze by mi maleho sud zobral, ale nie a nie sa rozviest. psycholog povedal, ze odporuca na vychovu mna, ale oni s tym nesuhlasia, chcu ineho psychologa a pod....viem, ze pravnikov je v Ba ako smeti, ale akurat som si zaplatila asi toho najubohejsieho....preto som chcela poradit, od niekoho, kto ma vlastnu skusenost, lebo nepotrebujem zase takeho, ktory nevie nic urobit, ani sa len postavit pred sudcu bez toho aby s amu rozklepali ruky...a stalo by mi to za 500 eur...aj tebe, keby si to prezivala...pred tym ako sa to zacalo, som mala taky isty nazor, no zmenila som ho....
27. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.