• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hovädzie mäso pre deti

(zamknutá)
24. októbra 2009 
ahojte,chcela by som poradit:kupila som hovadzie maso bio a neviem ako ho mam uvarit pre drobca.ci uvarit,naporciovat,dat do mrazaku a potom vyberat ked budeme potrebovat,alebo len naporciovat,dat do mrazaku a varit po kuskoch-ale to sa mi zda,ze potom ho za kazdym budem dlho varit.ako vy to robite??davate aj uvarene maso do mraznicky???
dakujem
24. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz
ahoj, spokojne ho najskôr uvar v celku, ostane viac šťavnaté, ako keď budeš variť kúsky. Keď boli menší dávala som do mrazničky (len tak pre istotu) do foriem na kocky zmrazit povievočku :wink:
24. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz
zuzula - nielen hovadzie, ale davam do mrazaku vsetko maso, ktore mam nachystane pre maleho. Uz ho sice nedavam do formy na lad (uz mi formicky nestacia na jednu davku :wink: )ale mam mrazene porcie uz uvareneho. Bolo to velmi prakticke, nez ako keby som mala z rozmrazeneho kusu kuracich prs odrezat kusok, ktory ma maly na 1-2 dni a potom co s tym rozmrazenym zvyskom? Pre 2 dospelakov je to malo a za dalsie dva dni by som musela riesit dalsiu davku. Takto som uvarila jedno prso v polievocke pre maleho a davkovala som ho niekedy aj cely tyzden z mrazaku :wink:
24. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.