• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hrčky okolo jazvy po cisárskom

(zamknutá)
9. marca 2009 
ahojte kocky, isto sa to tu niekde spomina ale nechce sa mi to hladat :confounded: chcem sa opytat tie ktore ste rodili sekciou mali ste tiez hrcky okolo jazvy? a ak ano ako ste sa ich zbavili?
dost ma to trapi lebo su dost velke :confounded: a mam strach aby mi tam neostali, mam ich aj zvrchu aj zospodu.

diki za akukolvek radu
4. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz
dara9402:
máš v tých hrčkách hnis ? a sú na dotyk bolestivé ?
Ja som po 2 sekciách, pri druhej mi po týždni rana navrela a potom mi začal zo stredu tiecť hnis. musela som ísť na pohotovosť, dali mi ATB, ranu mi prečisťovali, vytláčali ten hnis a tak sa mi to pindrilo celé šestonedelie. Pomohli mi odvary z repíka a z dubovej kôry. Raz denne som si odvarom potierala celú ranu (jeden deň repík a druhý deň dubová kôra - tá je na scelenie rany...)
Ale nemusíš mať to čo ja...možno by bolo dobré ísť ku gynekológovi, nech ti ranu prezrie, či to nemáš nahnisané...
4. feb 2009 o 15:17  • Odpovedz
autor
diki asik fakt skocim na gyndu nech mi na to kuknu :confounded:
4. feb 2009 o 15:46  • Odpovedz
dara9402:
ahojček, bola si u dr. ? Ako si dopadla ?
6. feb 2009 o 10:50  • Odpovedz
ahoj, ja som mala po sekcii tvrdú ranu, kamoška mi poradila super mastičku volá sa contrastubexgel a je fakt super, stačí malé množstvo natrieť na ranu a hned som cítila zmenu, zmäkla mi rana, každý deň som si to natierala ráno a večer asi 2 týždne
9. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.