• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
emjee - jasne, ze som jej odpisala, ze tu si kazdy s kazdym tyka a dodnes to nikomu nevadilo, ze nech nas nejako nabuduce upozorni, ze si vyzaduje specialne oslovovanie :grinning:
dobry napad s tym tykanim do pravidiel :grinning:
4. feb 2009 o 00:11  • Odpovedz
akoze uz fakt humor......

(ČSFR) Pre bezradné pokročilé snažilky :slight_smile: I.
(Only messages to check)
Ktoré pravidlá téma porušuje: | Zruš
Pridaj odpoveď | Lock | Delete thread | | SK only | CZ only

vyskumna.praca • 26. jan 2009 o 11:16 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
| Change | 84.47.25.184

Dobry den, hladam zeny, ktore maju problemy s pocatim dietata alebo diagnostikovanu neplodnost, ktore by boli ochotne zapojit sa do vyskumu. Islo by o vyplnenie dotaznika s otvorenymi otazkami zaslaneho e-mailom. Zaujemkyne o ucast vo vyskume a blizsie informacie hlaste sa na e-mailovej adrese: vyskumna.praca@pobox.sk
4. feb 2009 o 00:42  • Odpovedz
jeeeeeejda, v poslednom case sa s tymi dotaznikmi na konikovi roztrhlo vrece?
4. feb 2009 o 00:44  • Odpovedz
v poslednom case sa na konikovi roztrhlo vrece so vselijakymi divnymi individuami, ktore mam maximalne vytacaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 00:49  • Odpovedz
emjee, tebe zostava to predychat :grinning: :grinning: :grinning: co s tym mam robit?
4. feb 2009 o 00:51  • Odpovedz
zmazat a dotycnej poslat ip, ze uz tu ma na to svoju temu a nemusi to pchat vsade a toboz do bezradnych pokrocilych snaziliek, lebo je to minimalne netaktne voci nim
4. feb 2009 o 00:53  • Odpovedz
dik, este to poriesim a idem spat :grinning:
4. feb 2009 o 01:05  • Odpovedz
autor
vseobecne je vidno, teda na svadobnych strankach, ze sa blizi svadobna sezona a ze sa zacinaju ukazovat vseliake osobky...budeme mat este do oktobra veselo jani :grinning: (na konikovi je veselo furt) :grinning:
4. feb 2009 o 08:50  • Odpovedz
chcelo by to nejaky vypadok :grinning:
4. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz
autor
treba napisat bobovi :grinning:
4. feb 2009 o 09:56  • Odpovedz
autor
dufam ze som tento netextovy odkaz pochopila dobre, a pise jej tam pocet otvoreni jej albumu :astonished:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=281921&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
4. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz
drobik
Kedy: Dnes o 11:18
Komu: ikke
Predmet: Re: Vitaj na stránke www.modrastrecha.sk (Toto je automatická správa)
dakujem za mile privitanie

:slight_smile:
4. feb 2009 o 11:24  • Odpovedz
zeby sa zo mna stala adminka aj na ine stranky? :grinning: :grinning: :grinning:
odidem ku konkurencii :grinning: :grinning: :grinning:

felicia1
Kedy: Dnes o 10:19
Komu: zuz11
Predmet: [Bez predmetu]
ahoj zuz, zas ta otravujem, viem, ze ty s inymi strankami nemas nic, ale nemozes dat shaarke aspon jedno velke upozornenie?uz mi robi problemy aj na mame a ja
4. feb 2009 o 11:56  • Odpovedz
autor
len ci by ta chceli zuzi :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz
tou konkurenciou je akoze myslena mojasvadba? :fearful:

akosi nerozumiem, ved felicia1 aj shaarka chodia hlavne na konika... alebo mi uz sople celkom zablokovali vedenie? :fearful: :confused: :sweat_smile:
4. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz
ikke ved si precitaj si tu IP co mi felicia poslala :zipper_mouth:

na stranke mama a ja jej robi problemy a ja ju mam tu upozornit :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz
jaj, som nedocitala do konca...asi :sweat_smile: :wink:
4. feb 2009 o 14:13  • Odpovedz
este k tym nickom, kt. pisali o hudobnej skupine marjan (predchadzajuca strana tejto diskusie)... ozval sa mi dalsi z nickov - bukovec - ze je to internetova kaviaren a ze nema nic spolocne s ostanymi nickmi.... co jaaaaaa viem, ze by sa z jednej net kaviarne hlasisli tolki uzivatelia tesne po sebe na tuto stranku?
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vIP=88.212.20.67
5. feb 2009 o 23:05  • Odpovedz
janocka asi maju svadobny boom v dedine :grinning:
6. feb 2009 o 00:11  • Odpovedz
emjee, dnes som sa dozvedela, ze ne v dedine maju svadobny boom, ale na gympli :grinning: ze sa tam v kaviarni stretava viac bab z gympla.... hmmm, gymplacky by mali teraz skor mysliet na maturitu ako na svadbu... podla mna...
6. feb 2009 o 19:51  • Odpovedz
odkazy na web v bazari:
http://www.babybazar.sk/mojeinzeraty.php :grinning: niektore ani len link nevedia skopirovat, aby to viedlo na tu ich stranku
9. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz
11. feb 2009 o 16:30  • Odpovedz
ikke jasne, ked nebude posluchat, ma vyhradene teple miestecko na dvore :grinning:
11. feb 2009 o 16:33  • Odpovedz
musim ist spat, lebo dnes je to skor smutne ako smiesne, jeden za vsetky, citat klasika odspodu:

Nenazvala som ta Hitlerom, iba tvoje spravanie mi pripomina typ jeho spravania - bud budete posluchat ako vam ja kazem alebo bude s vami koniec

emjee napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
a potom ze mam byt ochotna komunikovat- no dakujem ked ma nazves hitlerom uz nemam o com s tebou kominikovat

napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Emjee je to smiesne, spravas sa ako Hitler... jasne ze mi neostava nic ine len sa prisposobit, pretoze si tu pisem s ludmi, ktorych mam rada a s ktorymi si mam co povedat. Nemysli si ze tu chodim preto ze sa mi paci vasa stranka, chodim tu kvoli tym ludom... a to ze sa so mnou natahujes donekonecna by sa dalo lahko vyriesit, keby si uznala ze mazanie tych fotiek je nezmysel... Niesi schopna napisat jeden normalny argument, preco by som nemohla mat pri nicku ten obrazok, a nejde len o mna ale aj o ine baby ktore tam nechcu skutocnu fotku... nepoznam ta, ale asi nevies cim vsetkym si zena ktora ma problem s plodnostou musi prejst a preto nechce si dat skutocnu fotku, kedze je to verejne forum, prave s ohladom na to ze ma problemy s otehotnenim a nechce aby kazdy o tom vedel, ale to ti asi nedoslo...
Prajem ti dobru noc, urcite zaspis s blazenym pocitom ze si nado mnou \"vyhrala\", ale uprimne - je mi ta luto... ak vsetky veci riesis takto, tak to nieje bohvieco... Dobru noc,
11. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz
autor
ja som dnes tiez bola pocastovana:slight_smile:

beingboring • Dnes o 14:00

luciafa, tazko sa ti tu vyjadrim, ked ten uboziak admin to maze......

a vseobecne na stranky

beingboring • Dnes o 14:03

....no a ako som uz bol byval spomenul, toto nie je forum, ktore m relevantny kredit. su to uboziaci.

je to nejaky strasne dolezity panko:slight_smile:))
Hudba, Video, Foto - Denis Kiripolský
19. feb 2009 o 14:07  • Odpovedz
anax, bacha to je moj bratranec :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz
autor
zuz mas ty ale pribuznych :confounded: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz
no to vies rodinu si nevyberies :grinning: :grinning: :grinning:
svet je ale maly, ze jeho tu stretnem by ma nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: ten uz ma neaky ten rocik po svadbe a dokonca uz 2 slecny :grinning:
19. feb 2009 o 14:32  • Odpovedz
pan bratranec by asi utrpel znacny sok, keby vedel kto je tu o.i. "uboziak admin" :sweat_smile:
som akurat mala vcera kazanie pre afry v IP o tom, ake je slovensko male a ako kazdy kazdeho pozna... :confused: :zipper_mouth:
19. feb 2009 o 16:17  • Odpovedz
aco si sa o afry dozvedela? ze nie je podvodnicka? :grinning:
aj tak mi tam pri nej nesedi ten kocik :grinning: :zipper_mouth:
ozaj ako zubar?
19. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.