• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
Tohle dneska pobavilo mě :sweat_smile: (odspoda jako vždy :slight_smile:)

torena
Kdy: Dnes ve 14:39
Komu: krista
Předmět: Re: Re: vymazání jednoho příspěvku
ahoj, moc se omlouvám, ale o tomto pravidlu jsem nevěděla, prosím tedy zrušit nick torena a Renca82. Díky.

krista napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj,
příspěvěk jsem vymazala, ale s tím že máš více nicků to snad nemyslíš vážně? To je závažné porušení pravidel, denně na to upozorňujeme tady:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=47918&vOffset=240&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

A v pravidlech to taky máš, takže kolik nicků vlastně používáš? Je povoleno mít pouze jeden nick, ostatní se budou muset zablokovat.

Krista

torena napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj kristo, moc tě prosím o co nejrychlejší vymazání příspěvku v diskuzi dvojčátka - léto 2009, omylem jsem použila jiný nick. Moc díky, dám si na to příště pozor.
27. feb 2009 o 14:40  • Odpovedz
27. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz
27. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz
autor
ked to jej nevadi tak jej to nechaj, ked bude mat viac ako dve povolene foto tuto zmazes ako prvu :grinning:
27. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz
autor
co je humorne? ta torta z papiera ci tie cecky?
27. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz
no možná oboje dohromady... i když já jsem to sem dala spíš asi jako to méně humorné :grinning:
totiž, abyste mi rozuměly - nevím, jestli bylo mým snem dostat ke svatbě dort z toaleťáku :grinning:
27. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz
autor
tak kukaj co sme my s manzelom darovali kamaratom na svadbu v novembri

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=2077539&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
27. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz
:grinning: tak doufám, že já jí nikdy nedostanu :grinning: promiň :sweat_smile: :grinning:
27. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz
autor
k svadbe ju snad uz nedostanes :grinning:
27. feb 2009 o 20:19  • Odpovedz
no tím si nejsem tak moc jistá. včera mě pobavila moje bývalá nejlepší kamarádka - přišla mi od ní po sto letech smska "co jsem to slyšela, ty ses prej vdala???" :grinning: přitom jsem jí posílala oznámení. ale asi proto je to bývalá nejlepší kamarádka :grinning:
tak možná ještě přispěchá s darem, co já vim. :slight_smile:
27. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz
autor
v teme o fotografoch :grinning:

agent • Dnes o 13:32

ahojte vsetci... idem sa vydavat, uz mam vsetko vybavene, zaplatene ale aj tak sa chcem opytat, mam sa vobec vydavat? odporucite mi to? dakujem... inak neni som nesvojpravna...
28. feb 2009 o 18:27  • Odpovedz
3. mar 2009 o 10:24  • Odpovedz
ikke - no to je dobreeee :slight_smile: by ma zaujimalo pokracovanie toho pribehu... ci tam macka skocila a ak ano, co robila s tym kaprom... predsa len je to pre macku velke susto :grinning:
4. mar 2009 o 16:56  • Odpovedz
macka do vody? no...neviem, neviem :sweat_smile: tipujem, ze to vdaka tej vode skoncilo pre kaprika dobre... no...teda...dobre pre majitelov, lebo asi mali co na vianocny stol, bez cickinej predpripravy :grinning:
4. mar 2009 o 17:10  • Odpovedz
jaaaaaj, macky nevedia plavat.... som si neuvedomila :sweat_smile:
4. mar 2009 o 18:21  • Odpovedz
čtěte odspodu

Nene, po pravé straně je čtvereček kde se píše LOGIN a HESLO.....už jsem si oboje sice změnila, ale jakmile na Beremku otevřu ten odkaz když jsem přihlášená na MMB, tak se každý může podívat na mé vzkazy a další korespondenci s prodávajícími.......

ikarkulka napsala:
Ahoj,

dívala jsem se na ten odkaz na mmb a nějak nechápu, které osobní informace myslíš... Je tam Gabriela M. (moravcová) a ID. Myslíš tohle?

iKarkulka

len.z napsala:
Dobrý den... mohla bych poprosit o smazání mého příspěvku v diskuzi červen 2008 dnešního data, ve 14: 18...vložila jsem tam odkaz z Mimibazaru a netušila, že se tam objeví všechn ymé osobní údaje na tomto portálu.......Nerada bych aby toho někdo nezneužil....... děkuji Lenka
4. mar 2009 o 18:21  • Odpovedz
autor
ikarkulka tak tato pisala aj mne, este som ju nezacala riesit:slight_smile:) ale toto je humorneee :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 08:12  • Odpovedz
anax, já jsem to s ní vyřešila (pokud ti teda psala to samé), vysvětlila jsem jí, že ostatní tam opravdu obsah její pošty nevidí a že tedy nevidím důvod, proč to mazat.
a napsala jsem jí, ať si příště dává pozor, co kam píše. takže já bych to považovala za uzavřené :wink:
5. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz
slecna je tak bystra, ze je tu dvakrat, prinajlepsom je to jej sestra... http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vIP=84.244.90.58
:confused:
5. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz
...tym som myslela, ze si ju treba vsimat, pripadne vyhladat prispevky, ci su to naozaj dve osoby :wink:

tato tema ma tiez pobavila...
http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThreadID=89841&vGroupOffset=0
:sweat_smile: neviem si predstavit, co za hlavolam to musi byt
5. mar 2009 o 20:16  • Odpovedz
hm, já jsem asi taky bystrá, tohle mě vůbec nenapadlo, se na ni podívat :sweat_smile:
ten stolek mě teda pobavil :grinning:
5. mar 2009 o 20:24  • Odpovedz
autor
ikke, tie dve su u mna vybavene, zatial im verim, jedna je ceska, druha slovenka byvajuca v cechach su to svagrine :grinning:
5. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz
no to si dělá srandu! :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 18:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.