• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
Asi jí to Aloe Vera tak chytlo že si prostě potřebovala o tom pokecat a nikdo nebyl při ruce :grinning:
8. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz
len ona sa podla vsetkeho opytala ale si aj sama odpovedala :grinning: teda treba to overit :wink:
janocka :wink: :dizzy_face:
8. apr 2009 o 14:07  • Odpovedz
ako anax, skonstatovala sme google s dlhsou cakacou dobou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kolko stoji vodičaK
Ktoré pravidlá téma porušuje: | Zruš
Pridaj odpoveď | Lock | Delete thread | | Make ČSFR

majulka11 • Dnes o 14:06 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
| Change | 95.102.8.169
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
:wink: pORADTE MI
8. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz
odpoved na uvitaci mail (ktory uz nema chodit odo mna :grinning:) dnes registrovanej uzivatelky:

ahoj ďakujem chápem ak chceš mohla bi som sa ti predstaviť? :slight_smile:
9. apr 2009 o 16:15  • Odpovedz
emjee - to znie ako zoznamka :grinning:
idem vyriesit, aby tie uvitacie maily uz nechodili od teba :wink:
9. apr 2009 o 16:20  • Odpovedz
uvitacie maily uz chodia odomna, uz aj otestovane, zaregistrovala som sa nanovo a uz aj zablokovala :grinning:

a k tym (ne)humornym prispevkom:

ivaaana
Kedy: Včera o 16:52
Komu: janocka
Predmet: Re: ivaaana
A co ta vobec potom co ja mam v mojom albume,tam sa staraj o svoj dakujem

janocka napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj. Nepridavaj si uz, prosim, do albumov fotky, na ktorych je reklama na firmy. Uz viackrat som ti tie fotky mazala. V pravidlach je jasne napisane, ze akakolvek reklama je zakazana. Na tvojich fotkach boli odkazy na webstranky roznych SK a CZ firiem ako napr. modelaznehtu.cz, svatebni-raj.cz, svadobneozdoby.sk a dalsich 5. Dakujem
jana
10. apr 2009 o 00:24  • Odpovedz
aka slusna :grinning: , esta aj podakovala :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2009 o 00:56  • Odpovedz
Od koho:
ficko
Kedy: Včera o 14:23
Predmet: ahoj
dnes som to prehnal,zalozil som dve blbe temy.hlboko sa ospravedlnujem.nebudem sa cudovat ked ma zrusite.sorry ospravedlnujem sa to ten alkohol.zruste prosim vas tie temy
14. apr 2009 o 10:04  • Odpovedz
janocko a četla jsi, že ficko je brkoslav? stopla jsem je včera oba :grinning: ficko zakládal vulgární témata a dával tam i sprostý obrázky a holky na střeše z toho byly pěkně vykulený :grinning: :grinning:
14. apr 2009 o 10:09  • Odpovedz
hej, hej, citala som, ze je to ten isty.... aj mne pisalo par bab, ze aby sme s nim nieco robili, lebo jeho album je fakt ze zly.
14. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz
toto sa vola optimizmus: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=94897 prvy prispevok
15. apr 2009 o 23:01  • Odpovedz
emjee - niekedy mam pocit, ze niektore zeny co pisu na MK nie su uplne ok :sweat_smile: nie ze by boli rady, ze sa im podari pocat a narodi sa im zdrave dieta, no neeee, ony chcu aby bolo v specialnom znameni, aby mu vychadzali dobre roky.... cakam, kedy pridu s tym, ze sa ma dieta narodit v konkretny den :confused:
mne vychadzaju roky zle, no nikdy som sa kvoli tomu necitila menejcenna alebo daka ina :grinning:
15. apr 2009 o 23:36  • Odpovedz
já nemám ten pocit někdy, ale dost často :grinning:
16. apr 2009 o 08:52  • Odpovedz
karkul - ja koniky sledujem len cca tyzden, tak zatial je to len "niekedy" :grinning:

dalsi (ne)humorne prispevky:
Od koho:
zuzana29
Kedy: Dnes o 10:47
Predmet: [Bez predmetu]
potrebovla by som urne pomoc. niekde v mojich prispevkoch som akoze ohovarala svokru a svagrinu, a svagrina na to prisa. teraz sa somnou nerozpravaju a svokra place od rana. potrebovala by som prispevky zrusit. len teraz neviem v ktorej su teme a ako ich mam najst. prosim rychlo o pomoc. velmi pekne dakujem.

Od koho:
verca99
Kedy: Dnes o 01:34
Predmet: [Bez predmetu]
ahojky ja mam len taky malicky problemik beriem antikoncepciu a neako som na nu zabudala raz som brala raz nie.Skoncila mi ms asi pred tyzdnom a citim ako mam strasne navrete a bolestive prsia, trochu ma pobolieva na lavej strane ja uz neviem mozem byt tehu?
16. apr 2009 o 10:58  • Odpovedz
preposlala som to janocke ale mna to dost pobavilo, sa jej nechce hladat, super :grinning:

zuzana29
Kedy: Dnes o 10:49
Komu: zuz11
Predmet: pomoc
ste moja posledna sanca.prosim o zmazanie mojich prispevkov, pretoze svokra so svagrinou prili na to ze som pisala o nich pribeh ako sme sa pohadali. oni to beru ako ohovaranie. teraz rano mi pisali sms, ze im to niekto povedal. prosim o zmazanie vsetkych prispevkov, pretoze neviem najst tie spravne. dakujem velmi pekne. prosim aby to bolo co najrychlesie.
16. apr 2009 o 11:02  • Odpovedz
a mažeme teda příspěvky na přání nebo nemažeme? (podle nových pravidel)
jinak slečna je frajerka - jestli si myslela, že to budeme hledat mezi jejími 2161 příspěvky :grinning:
16. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz
ja s nou komunikujem.... som jej napisala, ze mazat nic nebudem, napisala som jej, ze prispieva do 300 tem, tak hladat to bude tazke, ale ze do 3 tem (som vymenovala) prispieva casto, tak nech pohlada tam, ale ze mazat nic nebudem, max. tak poupravim prispevky tak, aby tam nebolo napisane "svokra" a "svagrina", a ze nech konkretne napise ako to chce pozmenit.... som cakala nejaku pohorsenu reakciu, ze to chce ale zmazat, no nie, ona napisala:
"janocka milujem ta. hned ti aj idem davat vykricniky na prisppevky." - heh, aby drahy neziarlil, ked ma aj ona miluje :grinning:
16. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz
:grinning: ja som ju odkazala na pravidla a kazala kontaktovat prevadzkovatela stranky ako je uvedene v pravidlach :grinning:
16. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz
jestli ty taky budeš milovat jí, až ti ovýkřičníkuje půlku svých příspěvků :grinning:

tohle pobavilo mě
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=95011&vGroupOffset=0
16. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz
na margo tejto temy
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=94932
by ma zaujimalo, co za "praci dela" sisstin, lebo pri jej frekvencii prispevkov mam pochybnosti, ci okrem sedenia za PC robi aj nieco ine... :confused:
16. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz
zuzka uz vykricnikuje :grinning:

ikke nejdem jej tam dalej ani pisat, ona je tiez dobre cislo, same vyhrazky ako odide z fora, x krat porusila pravidla, ale ja som arogantna, lebo dam razne najavo co sa tu moze a co nie

toto je tiez vtipne http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=94971 niekto caka ze bude par dni po porode ako fotomodelka :grinning:
16. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz
ikke, takových je tu spousta. a taky je tu spoustu maminek na mateřský, kteří celý den přispívají o tom, jak se neustále věnují svým dětem :slight_smile:
16. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz
ta je fakt zufala :grinning:
emjee • 1d • 18. aug 2008 o 18:33
| Change | 193.93.72.82
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
zuzana29: emjee prosim zmaz moje prispevky. velmi mi to pomoze. som zufala a napisala som asi v 10tich prispevkoch o svore a svagrinej. tu pises ze to mozes urobit.. velmi pekne ta o to prosim. neviem co mam urobit aby tie prispevky boli prec.
Zmaž
zebricka ma pravdu - mazanie vlastnych prispevkov nebude mozne, z vaznych dovodov mozete o zmazanie prispevku poziadat, za to vam hlavu neodtrhnem
16. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz
uz som jej tie prispevky, co mala ovykricnikovane pozmenila. cele som to vsak nemazala, napisala som jej, ze emjee to pisala este ked boli stare pravidla stranky.... akoze ked to uz citali, tak o co ide? bude tvrdit, ze ona to nepisala alebo co?

Od koho:
zuzana29
Kedy: Dnes o 13:03
Predmet: dakujem
janocka tera napis ako to mam odcinit.
neviem ako by som sa ti podakovala. co mam spravit???

placem ale vlastnou vinou.
dakujem ti velmi pekne. velmi velmi. povedz ako by som sa ti mohla odvdacit.??
16. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz
měla by ti až do smrti dělat hospodyni :grinning:
16. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz
noooo, zislo by sa, keby chodila zehlit :grinning:
ale napisala som jej, ze staci, ak bude upozornovat na nevhodne prispevky, opakujuce sa temy a albumy nesplnajuce pravidla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz
dnes sa mi bohovsky pise, vypadavaju mi pismenka v spodnom rade klavesni.e :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2009 o 15:05  • Odpovedz
zda sa vam neslusne: sisstin uz sme to riesili x krat a po x+1. krat cakas inu odpoved? :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 15:42  • Odpovedz
sisstin je kapitola sama pro sebe :grinning: hlavně že ona je slušná - vždyť mluví jak dlaždič :slight_smile:
16. apr 2009 o 16:11  • Odpovedz
emjee - ta zenska by sa mala dat liecit..... som mala snahu dnes jej iste veci vysvetlit, no neda sa :rolling_eyes:
16. apr 2009 o 16:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.