• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
havranka:
- najprv v januari zalozi temu http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThreadID=81799
- potom zalozi temu http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThreadID=94732 , ktoru jej zamknem,
- ale ona sa neda a pokracuje http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThreadID=95400 tak jej tam pripisem par vludnych slov (priam az matersky laskavych)

a ona mi z vdacnosti napise takuto IP:
havranka
Kedy: Včera o 23:38
Komu: ikke
Predmet: Ťahavé muškáty
prepáč, ale nezakladala som stokrát tú istú tému. minule som písala, kto mi poradí, ako vysadiť muškáty a teraz som chcela vedieť, ako sa mám o ne starať. keďže som si ich už zohnala a vysadila. predmet témy sa mi zdal úplne odlišný.
a ja taktiež reagujem na aktuálne témy a nie na témy, ktoré niekto písal v januári...
prajem pekný večer
havranka

poucenie pre admina: januarove temy su v aprili STARE a je uplne nieco ine tahave muskaty zakupit a uplne ine je ich zalievat...! :sweat_smile:
20. apr 2009 o 18:55  • Odpovedz
ikke, děkujeme za poučné okénko :grinning: a jak je to s těmi muškáty?
20. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz
co? jak ich zalievat alebo kde ich kupit??? :grinning:
20. apr 2009 o 18:58  • Odpovedz
všechno dohromady a taky jestli z jejich pěstování nemůžu být tak trošku těhotná.
20. apr 2009 o 19:01  • Odpovedz
nie, ale muskaty su nevhodne do svadobnych kytic - raz mi ich mama dala do ruky, ked sme na prvom stupni ZS mali ist na hroby sovietskym hrdinom na slavin klast kytice a ja som to zabudla povedat, takze jedine co sme doma mali boli muskaty, no a kym som ich doniesla do skoly, takmer celkom opadali :grinning: :grinning: :grinning:

ale inak minuly rok som zakupila aj ja muskaty, dala som ich na severny balkon, tri tyzdne v lete boli nepoliate, lebo sme neboli doma a kvitli mi az do novembra, tak nechapem, co dievcica nad tym tolko filozofuje :sweat_smile:
20. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz
tak tos jí možná mohla jen přesunout na mojasvatba, pokud to chtěla jako svatební kytici. ty holky dneska vůbec nevědí :slight_smile:
20. apr 2009 o 19:09  • Odpovedz
22. apr 2009 o 09:46  • Odpovedz
vcelku humorny inzerat :sweat_smile:
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=270698
podobne to u nas vyzera pri rodinnych oslavach :grinning: (akurat ten rozsah velkosti je znacne sirsi...)
22. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz
ikke - tak to vyzera asi v roznych domacnostiach pri zurkach.... az na tie velkosti a farby :grinning:
btw: co cu to tie "capacky"? uz som sa s tym stretla viackrat.... to akoze topanky pre deti, kt. este nechodia? a s diakritikou su to cápačky? alebo capacky je uz konecna verzia? som z tychto vyrazov jelen :confused:
22. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz
capacky asi od slova cápať, ale ci sa ta obuv pise s dlznom na aaa nevie asi nikto :grinning: a ano, su to topanky pre nechodiace mimina, teda s makkou podrazkou.
ja som sa tu este naucila cesky vyraz laclacky - nohavice na traky pre tehotne, mimina a mozno aj pre moznterov do fabriky (to si nie som ista) vid:
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=270564
22. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz
ikke - si poctivo zapisujem tieto vyrazy aby som nezabudla co to znamena, tak co chvila budem mat mozno dostatok materialov na vydanie slovnika :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 13:23  • Odpovedz
capačky :grinning: su to take topanocky-netopanocky nemaju pevnu podrazku
22. apr 2009 o 13:23  • Odpovedz
ikke lacláče su od slova latzhosen :wink: slovnik mi vyhadzuje, ze su to krojove nohavice, podla mna su to vsetky nohavice na traky :grinning:
22. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz
btw. sme tu niekde mali temu slovnik mk
22. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz
22. apr 2009 o 13:27  • Odpovedz
emjee - diiiiky mooooooc :wink:
22. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz
akoze pri skratke MHD by mi faaakt nenapadlo, ze je to manzel :grinning:
a este 1 skratka ma trapi, kt. ale nie je v tom zozname - DC... v suvislosti s ovulaciou... som ziadala o pomoc aj uja googla, no neporadil mi :sweat_smile:
22. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz
autor
jani DC je den cyklu :wink:
22. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz
DC - den cyklu, pocitany od prveho dna MS :grinning:
DPO - den po ovulacii
22. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz
jeeejda baby dakujem vam, ste lepsie ako ujo google :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2009 o 14:39  • Odpovedz
23. apr 2009 o 12:58  • Odpovedz
karkul - tiez som pred chvilkou pozerala ten inzerat a akoze vooobec som nepochopila o co dotycnej ide....
uz som sa stretla s tym, ze niekto napise nieco do fora, na niekoho nakyda a potom o 5min. upozorni na porusovanie pravidiel v tom istom prispevku, lebo su tam urazky a provokacie :sweat_smile:
23. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz
jj, to už jsem taky viděla. nebo si na sebe napráskají, že je tam kontakt, atd. :grinning:
23. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz
na kravinky by ich bolo... nastastie tie gyciky aj tak neviem robit :sweat_smile:

lucia32
Kedy: Včera o 21:49
Komu: ikke
Predmet: srdiečka
...môžem poprosiť o doplnenie srdiečok na začiatok a koniec témy, ak je to možné, ďakujem....http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=95945&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
24. apr 2009 o 08:47  • Odpovedz
ikke - to prislo aj mne.... a spravim to tak, ze najdem daku temu, kde je srdco a skopcim to, lebo este som sa s macom (akoze nie s medvedom :grinning: ) nezžila tak, aby som vedela ako sa pridavaju specialne znaky
24. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz
hele, a není to náhodou proti pravidlům? :sweat_smile:
24. apr 2009 o 11:00  • Odpovedz
karkul.... som myslela, ze do tem sa to moze davat, na konoch je takych tem viac, kt. su osrdieckovane :sweat_smile:
24. apr 2009 o 11:11  • Odpovedz
už jsem to našla - je to v pravidlech bazaru :wink:
24. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz
amy
Kdy: Dnes v 11:46
Komu: ikarkulka

Předmět: Změnovník témat
Prosím tě mohla bys vymazat příspěvek ve Frýdek-Místek,jedna nevěsta hledala muzikanty,tak jsem ji chtěla poslat odkaz na naše stránky v IP a omylem jsem to dala do diskuze,mohla bys to vymazat?Omlouvám se...děkuji
Hezký den
28. apr 2009 o 11:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.