• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
autor
no ikke budes prekvapena, tak ako som bola ja, preto zatial dalej nekonam, chcela by som ozaj vediet ci je to dotycna osoba...lebo ak ano, myslim ze pojde uplne do kelu, lebo co je vela je vela... :angry:
17. máj 2009 o 19:20  • Odpovedz
to akoze olga1 je golejovi co??? :confused:
17. máj 2009 o 19:21  • Odpovedz
autor
ja si myslim ze je to golej sam, :confounded:

ta blond je jeho zena, to som s nimi uz raz riesila...
17. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz
no rozhodne je olga1 niekto, kto sa dost dobre vyzna vo fotografoch a ohladne svadieb takmer ani o nicom inom nepise... takze ako sam(a) uz niekolkokrat nadhodil(a), mame admin-nos na to, ze je to golej :grinning:
17. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz
autor
ako som teraz nasla v roku 2006 bola mazana ako firma...
17. máj 2009 o 19:49  • Odpovedz
tak som si tie temy precitala a je to na stopro golej, nedavno som s nim mala podobnu komunikaciu cez Ip - ma dokazy, ze niektori uzivatelia su firmy, ma to v Ip komunikacii, ale nepreposle to, lebo ze nie je bonzak... a ta veta s tym, ze si mame robit svoju pracu, tak aj to tam pisal.... to je magor... jaaaaj, normalne sa s nim bojim stretnut sukromne kvoli foteniu a len trpnem, ci mi 5. 6. nezavola a neoznami, ze nas jeho zena fotit nepride...
a co sa tyka tych spriaznenych dusi... tak ja som dobre vychadzala s babami v teme 2009 :wink: ale vynimky nerobim, minule som zistila, ze uzvitelka "andzi" z tej temy ma este aj iny nick, tak som jej napisala nech si vyberie ktory bloknem a blokla som
18. máj 2009 o 11:48  • Odpovedz
autor
golej je vazne cely humrony :angry: jani a nemohli by mu chalani odmietnut reklamu a potom aj odmietnut pristup nas stranky? ved toto co robi je podla mna viac ako hrube porusenie pravidiel, nech si golej hovori co chce v roku 2005 mu tato stranka sakra moc pomohla k zakaznickam a k zviditelneniu... :angry:

ps:jani aby si ty este fotografku nemenila :sweat_smile:
18. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz
anax - rozmyslaju nad tym... golej za to, ze bol jeden z prvych platiacich sa tvari akoby mu cela stranka patrila, akoby on bol ten najlepsi, kt. si popri svojej vytazenosti cita fora a odhaluje firmy

veru, toho sa obavam, ze mi zavolaju, ze sorry, nic nebude... ale tak na druhej strane si myslim, ze aj oni chcu zarobit :sweat_smile:
18. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz
autor
jani pokracujem vo volnej...
18. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz
zas jedna inteligentna sikovnica (citat ako obvykle odspodu):

ikke (admin)
Kedy: Dnes o 18:31
Komu: asta
Predmet: Re: Re: nick/login
a vies, ze je proti pravidlam prihlasovat sa z konta ineho cloveka, aj keby to bola tvoja sestra alebo manzel???

asta napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
asta je moja sestra, astorko som je

ikke napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj,

prosim, mozes mi vysvetlit, co mas spolocne s nickom asta resp. astorko?

Davam do pozornosti:
Pri registracii na tieto stranky si suhlasila aj s tymto:
Vo vlastnom záujme súhlasíš a zaväzuješ sa, že nebudeš: vytvárať viac ako jednu Registráciu, Registrovať sa pod viac ako jedným užívateľským menom, Registrovať sa ako Niekto iný alebo Registrovať sa v mene Niekoho iného
(Pravidla stranky, viac na www.modrykonik.sk/rules.php)

ikke (admin)
19. máj 2009 o 18:33  • Odpovedz
golej je olga - tato afera uz tu bola niekolkokrat este ked som adminovala mojasvadba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz
autor
emjee ty su vtedu ten jeho nick olga nedavala blokovat bobovi?

jani bloknime aj tu olgu teda,nie?
20. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz
ak je olga golej, tak bloknut.... idem skopcit dnesny mail od goleja, bude to humorne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz
Peter Golej to mojasvadba

Vazeni administratori www.mojasvadba.sk

Som uprimne rad, ze aj vdaka mne sa po styroch rokoch podarilo spravit to, na com som Vas priebezne upozornoval - vacsinou vsak bez zjednania napravy.
Nasadili ste za posledny den dost vysoku latku a zrejme zablokovali vsetky podozrive nicki /a viem ze ich bola stovka, ak nie viac/ ... Som uprimne rad, ze aj Vam sa casom podarilo analyzovat, ze 80% uzivatelov su firmy, ktore si sami sebe nadhadzuju zakazky.
Viem, ze je to piplava a namahava praca ich vystopovat, ale Vam sa to akosi zazrakom podarilo.
Treba len dufat, ze Vas neprekabatia a o par dni preregistrovanymi a novymi nickami nezacnu znova kalit vodu.

Drzim celemu Vasemu teamu palce.

S pozdravom.

Peter Golej

akoze velice vtipny chlapik, lebo ja som nikoho, koho upodozrieval neblokovala, anax tiez nie a chalani tiez nie :grinning:
20. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz
Ty jo ten golej je fakt číslo, ještěže neleze i na MK :grinning:
20. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz
autor
jani odpis mu ze ci sa vie dostat do nasej databazy ked si je taky isty vecami ktore admini robia :grinning:

aj ked usudzujem ze pisal len ironicky na margo svojej bloknutej IP adresy :grinning: z toho vyplyva ze golej si na msv nahanal kseftiky cez ine nicky, ci ako? :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz
ohromne sa mi pacia uzivatelia, co su lenivi si precitat aj pravidla fora a potom napisu plnu adresu firmy, ale nenapisu jej nazov lebo sa to "vraj nesmie". jedine, co potom chudacik admin moze urobit je, zmazat adresu a z dobre mienej reklamnej rady vznikne prispevok pre detektiva orieska :grinning:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=98832&vGroupOffset=0
20. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz
golej to pisal zda sa, vazne, ze to je unho normalne, ze sa najskor stazuje aki sme debili a potom sa hra na dobreho, ze on to tak nemyslel a sme vlastne uplne super...
sme akurat na obede s bobom rozoberali, ze on si najskor nahanal ksefty pod povodnym nickom a potom si zakladal multinicky a robili si reklamu aj cez Ip a napisal mail aka je tato stranka je uplne zla a poslal to vsetkym fotografom, kt. tu mali zaplatenu inzerciu....

ikke - no z toho prispevku je tazke zistit aku firmu mysli :grinning:
20. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz
autor
golej by sa mal radsej venovat tomu co vie najlepsie a to je svojmu remeslu :pensive:
20. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz
no sak presne... ale on sa tvari, ze popri tom este chodi na tuto stranku preto, lebo mu zalezi na tom, aby to tu bolo v poriadku a dodrziavali sa pravidla
20. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz
autor
mne moja fotografka, zuzka sebova vsetky tie golejove maily preposielala, a obe sme nad nimi len krutili hlavami...proste nechapem ako on nema inu robotu? nejake ine zamestnanie okrem toho fotenia? :sweat_smile:
20. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz
tiez som nad tym rozmyslala, ci ma aj inu pracu ako fotenie...

inak, golej poslal pred chvilou bobovi, aj majke sms s textom, ze konecne je na tomto webe po 4 rokoch poriadok :grinning:

nikto sice nevie kto ho robil, no hlavne, ze on je spokojny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 16:34  • Odpovedz
autor
jani to vazne spravili??? to on potom ten mail asik fakt myslel vazne.... :grinning:
20. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz
ano, vazne to spravil :grinning: ked prisiel do kanclu a s vaznou tvarou povedal, ze golej pisal sms, tak ma az zamrazilo.... ale ked povedal, co v tej sms bolo, tak ma odmrazilo :grinning:
20. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz
Od koho: miska2220
Kedy: Dnes o 20:26
Komu: janocka
Predmet: [Bez predmetu]
ahoj janocka,mas velmi krasnu dceru a velmi sympatickeho manzela.Predpokladam ze zijes vnemecky hovoriacej krajne.Ist das wahr? VNemecku som zila rok a pol.Teraz zijem vTirolsku uz vyse3 rokov .Tu sa tiez rozprava nemecky.Ja mam 30 a moj zivotny druh 53. Prave som v14tyzdni tehotenstva.Rada by som stebou popisala co sa tyka reci privychove,co sa tyka vekoveho rozdielu atd...napis mi prosim ta na www.maja.p1@post.sk

akoze co sa tu ja o sebe nedozviem? :grinning:
24. máj 2009 o 22:54  • Odpovedz
autor
jani ty tajnostkarka a ze sa ides vydavat a ty uz mas aj dceru nie to len manzela :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 07:48  • Odpovedz
a este k tomu zijem v nejakej nemecky hovriacej krajine :grinning: a po nemecky neviem ani makke f, takze celkom sranda :grinning:
25. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz
Od koho: danielitka26
Kedy: Dnes o 09:27
Komu: emjee

Predmet: [Bez predmetu]
mohla by si prosím zamknúť túto tému ?? Ďakujem
25. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz
emjee - to prislo aj mne, riesila som to, tema je uz zamknuta :wink:
25. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz
Od koho:
tekr
Kedy: Včera o 22:41
Komu: janocka
Predmet: dotaz
Ahoj,

chci si podat inzerat na Epi-no (pomůcka na trénink před porodem). Patřilo by to do kategorie ostatní (nedětské), ale já bych chtěla, aby to bylo zobrazeno na home-page, prostě abych to prodala, aby to lidi viděli. Kterou kategorii mám zvolit?

Děkuju
Tereza
26. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.