• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
krista něco přesouvá omylem z koníka na beremese, ale některé zdejší uživatelky jsou mnohem zručnější, ty to přesouvají takto:

kd23 • Dnes ve 12:14
Dovolila jsem si toto téma přesunout z volné diskuze do diskuze Svatební obřad.
Snad to ikarkulce nebude vadit - děkuji za pochopení. :sweat_smile:

Prosím o velikou pomoc...
Máme obřad na Konopišti. Na matrice nám dali vybrat ze 4 básní,
které by měli číst před hlavní řečí oddávajícího. A ani jedna se nám vůbec nelíbí.
Resp. nemá to nic společného s tématem a absolutně se nehodí k obřadu.
Jsme zoufalí. Co jsem byla na svatbách všichni měli nádherné básně.
Něco jako, že z malého chlapce vyrostl muž, z malého děvčátka žena, poděkování mamince a tatínkovi apod.

Holky, moc prosím, pokud nějakou básničku máte, můžete mi ji prosím poslat do IP,
nebo ji napsat sem? Všem moc moc děkuji !!!

chaarleene • Včera ve 22:40
kd, já jsem chodila recitovat na svatby a moje básnička byla tahle:

Koho má člověk rád,
tomu se neubrání.
A chodí k němu brát
jen teplo z jeho dlaní.

Čas musí všechno brát,
jak prudká jarní voda.
Koho má člověk rád,
tomu vždy ruku podá.

Koho má člověk rád,
tomu vždy nosí kvítí.
A přichází si brát,
když samoten se cítí.

Čas musí všechno brát,
jen lásky však je škoda.
Koho má člověk rád,
tomu své srdce podá.

kd23 • Dnes v 09:43
chaarleene: Díky moc. Je taky moc pěkná, ale já za boha nemůžu nikde najít tu s poděkováním rodičů.
Holky, kdybyste někdo tušil, napiště mi ji sem, prosím. Všem moc díky. Díky!
26. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz
menej ftipne, dufam, ze sa dobrak nepokusi naburat stranku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: inak ta konverzacia s dotycnou je akoby som na nu hovorila spanielsky alebo co... :unamused:

ikke (admin)
Kedy: Dnes o 18:01
Komu: zuzanky
Predmet: Re: Re: Re: Re: Re: [Bez predmetu]

predtym, nez sa pokusi COKOLVEK robit s nasou strankou, nech si laskavo precita Pravidla stranky http://www.modrykonik.sk/rules.php

zuzanky napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Manžel mi určite pomôže nakoľko je dosť dobrý admin. a vi e o webe viac než ja. Aspoň bude vo svojom živle keď mi to bude vysvetľovať. A on ma upozornil na to, že to nie je dosť dobre zabezpečené.

ikke napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
manzel ti na tom nic moc neporadi, urcite ti (alebo sofi) nebude vediet zmenit meno na nasich strankach. to musi ist cez prevadzkovatela webu.
ak to aj technicky je mozne (co si nie som ista), na nasich strankach to nerobime zo zasady.

zuzanky napísala:
To mi je jasne, že to nemožne spraviť ja ale sofi. Ona ma len poprosila aby som to zistila lebo som v tomto zdatnejší ako ona. Ešte sa skúsim poradiť z manželom čí to je možné. A potom sa ti ozvem ja ako to bude pase. Ak to bude sestra chcieť tak sa ozve ona.

ikke napísala:
nie, takto zmenit nick nie je mozne.
na zmenu nicku treba DOBRY dovod, ale aj potom je to mozne iba tak, ze stary nick zablokujeme a zmazeme vsetky albumy a inzeraty k nemu a novy nick zacne uplne odznova.
v ziadnom pripade nie je mozne zmenit nick vedome bez dohody s adminmi!

zuzanky napísala:
Prepáč, že ta otravujem ale chcem sa niečo spýtať. Moja sestra tu ma log ako sofi a chcela by ho zmeniť na adriankah. Chcem len vedieť či je to možne aj so všetkým teda čo ma albumy aby jej zostali a tak isto ja príspevky čo tu ma.
Za odpoveď ďakujem
26. máj 2009 o 18:04  • Odpovedz
tak tolko humoru som skoro nerozdychala:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=99489&vOffset=0&vGotoLast=1#end

:grinning: :grinning: :grinning:
idem hladat duplu :wink:
26. máj 2009 o 18:12  • Odpovedz
manžel je dobrý admin? jak se jmenují manželky např. kuka nebo pierra? :grinning: třeba má nějakou protekci :wink:
26. máj 2009 o 19:13  • Odpovedz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
dufam, ze nie... lebo komunikacia s dotycnou bola dost tazka :sweat_smile:

inak dalsi vtip - uzivatelka makja221 - pozrite si, ako zaklada temy:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=99489
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=95994
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=95389
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=97453
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=98460
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=95286
dufam, ze ste sa v tom nestratili :grinning:

a odpoved na moju ziadost z konca prveho linku, jej najnovsej temy:

ikke (admin)
Kedy: Dnes o 19:52
Komu: majka221
Predmet: Re: [Bez predmetu]

takze aka bola tvoja otazka k teme Menstruacia?

majka221 napísala:
neviem co si o sebe vlastne myslis.nahodou temy ktore som zalozila tak su s nimi pouzivatelky spokojne a su radi ze mozu pokecat aj o takych zalezitostiach.a ako jedna pouzivatelka napisala ked sa ti nepaci nemusis tam chodit.NAMYSLENA!!!

chvalabohu, ze tu mame take bystre uzivatelky, od ktorych sa vselico o sebe dozvieme
:grinning: :wink:
26. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz
a hlavne tých skúseností, čo si vymeníte :grinning:
26. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz
tak s tohto som mimo

anabel1 napísala:
Ahoj prosim ta mozes zmazat prispevok v teme Priznaky od uzivatelky h.a.i.n.y 17.29. Prosim velmi pekne ta prosim!!!! Ja som chcela napisat pod tymto menom ten prispevok a nie pod h.a.i.n.y. Prosim je to velmi dolezite! Radim tam mojej sestre a nechcem aby o mne vedela! Prosim velmi pekne! Je to pre mna dolezite ani nevies ako!!! Prosim!!!
26. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz
ikke - nick sa zmenit da, no na to je potrebny mat pristup do ostrej databazy a tam maju pristup iba bob a pierre..... dufam, ze to nehackne.... minule sa menil nick uzivatela "chemosvitfibrochem" na "ponozky".... robime to len vynimocne, ak si niekto trhly da do nicku meno.priezvisko a uvedomi si to skor ako napise 10 prispevkov....

ta majka by si len skusenosti vymienala.... mohla by zalozit temu: som dementna, a vy? a prvy prispevok: chcem aby sme si tu vymenili skusenosti s dementnostou :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz
janocko, nee, to by muselo být takto:
demencia
rada by som si tu vymienala skusenosti

(na hrubky nekoukejte, slovensky neumím :grinning:)
26. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz
ta majka je nejaka samaritanka alebo co? chcem aby STE si tu vymenili skusenosti :grinning:

zuz ja to chapem tak, ze anabel ma dupla nick hainy, ale pod nickom hainy ju pozna jej setsra a ona nechce, aby jej sestra vedela, ze jej radi ona :grinning: kocurkovo :grinning:
26. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz
emjee - no ja by som prispevok nedovolila vymazat aj preto, ze sa nan odkazuje prispevok inej uzivatelky.

dalsi z kategorie humornych:
Od koho: maznacik1514
Kedy: Dnes o 18:20
Komu: janocka
Predmet: Re: Vitaj na stránke www.modrykonik.sk (Toto je automatická správa)
Dakujem pekne za privitanie...ja by som sa chcela informovat ci mi za registraciu na tejto stranke poslete vzorky instantnych ocnych tienov GANELLI ako to bolo napisane...v jednom casopise...dakujem
26. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz
janocka posli aj mne vzorku :grinning: by ma zaujimalo, ze kde to bolo napisane :grinning:
26. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz
toto sa neda ani citat, tusim ma na klavesnici prehodene i a y:

simona55 • 4d • Dnes o 17:10
ahojte . ja som mala podobni problem ako titkova, mojmu muzovy strhavali zo mzdy mesacne sumu 100eur mala a naposledi mu ju mali strhnut 8.4 09 co aj urobili a dalej uz nemali lebo to bolo uhradene no ta banka ktora si to strhavala im poslala papiere o ukonceni vymahynia. no ale mojmu muzovi este aj tento mesiac8 odisla splatka co uz nemala no a ja som volala do mzdovej uctarne ze co jeto ze dostal menej vyplaty ze vraj este nema splatene povinosty . no dobre vravym zavolala som do tej banky ze coje a oni ze ano pan manzel ma dlh splateni a bude vam preplatok vyplateni postovou poukaskou co uz prislo no a potom som volala zase do mzdovej ze aby boli dobry si prezriet manzelove papiere. a predsa to tam nasli a dostali papiere este 7.5. a ked sa nespitam mozno ze aj na druhy mesiac by isli peniaze tam . no iba tto som chcela povedat ze niekedy su tak lajdavy ludia.
26. máj 2009 o 22:10  • Odpovedz
zuz, anabel1 som riesila a myslim a dufam, ze aj vyriesila :wink:
26. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz
emjee, auuuu, uz v druhom riadku ma zacali boliet oci
26. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz
oční stíny nechci, ale teď mi dochází pudr, tak ten bych brala.
jsou i nějaké dárky za to, že jsem tu registrovaná už dlouho?
26. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz
karkul, musim ta sklamat, nic nedostanes :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 humorne e-maily od uzivatelky zuzanky:

-- Dobrý deň
Chcem sa opýtať kolo nikov môže mať jedna osoba na vašej? za odpoveď ďakujem

--------------------------------------
ďajujem je sama som mala 2 niky ake uz sa ten druhý zničil len som chcela vedieť ako je to ošetrene a ja som to "pomohlo". A keti, ketti a kettii sa už rieši?
27. máj 2009 o 10:13  • Odpovedz
autor
zuzanky je nasa madarska spoluobcianka? :grinning:
27. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz
zuzanky je ta, co nas jej manzel chcel hacknut - vid zaciatok tejto stranky :sweat_smile:

inak je to baculka11, nejakou oklukou pribuzensky spojena s keti a tym padom aj so sofi a vzajomnu "lasku" si obcas vyjadria v teme Piestanky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz
anax - mala som pocit, ze je madarka alebo hotentotka, ked sa tak vyjadruje :grinning:

ahaaaaa, takze zuzanky ma toho manzela, kt. je dost dobry admin; coo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ked mi vyjde cas, tak niekedy sa pozriem na tie piestanky, ze co si tam o sebe pisu
27. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz
zo spamov freshfood:
Krv kojencov, dojčených sójovými produktami, ...
27. máj 2009 o 19:23  • Odpovedz
Od koho: ninulik44
Kedy: Dnes o 13:41
Predmet: Re: viacnasobny nick
Ahoj, mam dva nicky len kvoli inzeratom pretoze 6 inzeratov je dost malo....a ten nick lili44 je nick mojej sestry, ja s tym nemam nic...Paaa

janocka napísala:
Ahoj. Pri registracii si suhlasila aj s tymito pravidlami:
pravidlo c. 58 bod 21 nie je mozne mat viac ako 1 registraciu:
Vo vlastnom záujme súhlasíš a zaväzuješ sa, že nebudeš:
vytvárať viac ako jednu Registráciu, Registrovať sa pod viac ako jedným užívateľským menom, Registrovať sa ako Niekto iný alebo Registrovať sa v mene Niekoho iného,

takze ktory nick chces nadalej pouzivat? ostatne 2 ti budu zablokovane
28. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - vid upozornenie od marika7777

zusika • snž • Dnes o 19:32 marika7777: Ahojte.Viete madarsko?
Zmaž to este neviem, budem zajtra volat a uvidime kedy mi da termin
31. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz
(odkazala som ju na http://www.keklovacska.hu/ :wink: )
31. máj 2009 o 19:47  • Odpovedz
3 rolky ikebany? :astonished:
1. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz
autor
ikke asi si nie je ista tou kupou :grinning:
2. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz
autor
tomuto som zrusila dve temy
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vLogin=tomaspl

http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=35903&vOffset=210&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

a nasledne dostal odo mna Ip, potom spravil toto, strasne humorny :grinning:

lencaaaa • Dnes ve 13:28 | Change | 89.102.117.111
Hodně kvalitní fotky jako Zuzka má i nějaký Holubář z Plzeňska. Je to celkem mladej kluk a jezdí buď ještě s jedním fotografem nebo s přítelkyní, která též fotí. Co jsem s ním tak mluvila, tak fotí už docela dlouho, v podstatě od mala.. bere to spíše jako koníčka, ale vybavení má za mraky peněz. Nicméně fotky má prostě a jednoduše úchvatný. Bohužel je takový, že nikde nemá prezentaci, ale viděla už jsem fotky od kamarádky, které fotil a mam ho na svatbu domluveného taky, zašel se mnou na kafe a vše jsme probrali. Je prý i ochoten potom fotky zpracovávat za naší přítomnosti a řekneme si jak mají být upraveny. Je to i reportér a fotograf, takže je obratnej a má nápady. A teď hlavní věc. Dojede po domluvě kamkoli a na ceně se domluvíte. Řikal, že chce tak 3-4 koruny za kilometr cesty. A za focení, vše domluva. Vyfotí prostě maximum fotek co za den zvládne. Řikal, že i třeba 2000 tisíce fotek. Všechny Vám je pak je ochoten dát na DVD s tim, že za práci si vezme za celý den 2 000,- až 3 000,- , podle toho jak to je daleko. S toho velkého množství fotek si pak vyberete ty, které chcete udělat a upravit - u toho můžete i být a podle toho potom udělá cenu za vyvolání. Vše si domluvíte předem, nechce žádný zálohy a je to prostě ukecanej, pohodovej kluk a vše je v přátelském duchu. Nefotí na kšeft, aspoň jak řikal - zatim. Takže jestli chcete, písněte mi a já pošlu na něj kontakty.

Pro mě udělal bezkonkurenční nabídku a velice na mě zapůsobil a i jeho přítelkyně.
2. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz
toto ma teda pobavilo, mile od neho :grinning:

Od koho: jurkys
Kdy: Dnes v 08:14
Předmět: Re: Vitaj na stránke www.mojasvadba.sk (Toto je automatická správa)
Dakujem za privitanie na tejto stranke a vzhladom k tomu, ze sa blizi den Tvojej svadby, tak Ti prajem do spolocneho zivota vo dvojici s Tvojim vyvolenym len to najlepsie, mnoho lasky, ktora Vas spojila, pevne zdravie, stastie, kopec deti a aj nejake tie peniazky, aby sa lahsie zilo.
Krasny svadobny den prajem.
S pozdravom Juraj

janocka napísala:
Vítame Ťa na stránke jurkys!

Práve si sa stal 30343. členom stránky www.mojasvadba.sk. Chceš vedieť čo všetko Ťa čaká na tejto stránke a čo tu nájdeš?
.
.
.
.
4. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.