• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
"mna konkretne oslovil iny admin
ale nie je to pravidlom"

:wink: :sunglasses:
neviem, ale su jej umysly, ci sa po svojich 4 prispevkoch chce stat adminkou :sweat_smile: :sweat_smile:
5. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz
mělas jí napsat, že ses tak narodila.
4 příspěvky? velké ambice :slight_smile:
5. sep 2009 o 13:56  • Odpovedz
fuha, po 4 prispevkoch.... hmmm, niekto si trufa :grinning: :grinning:
5. sep 2009 o 15:45  • Odpovedz
toz ja nevim, ci je toto este ftipne, alebo je to uz na zmazanie
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2908164
5. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz
nechete niekto "vitónku" za 25 EUR? :grinning:

http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=369955

uz som jej parkrat tento inzerat stopla, idem ju teda napomenut, ze fake veci sa tu predavat nemozu
7. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz
autor
jani na tu vitonku by som jej mohla poslat kolegov colnikov, coby mali aspon dajaky zatah :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz
anax to nie je zly napad :grinning: prvykrat mala napisany aj nazov, ze predava kabelku zn. LV, no ked som jej to prvykrat stopla, zmenila text a uz predava iba kabelku kupovanu v zahranici :grinning: lebo my sme tu blbi asi vsetci a nevieme, ze LV kabelka za 25 EUR neexistuje :grinning:
7. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz
tahle kabelka ani kdyby stále 25 SK, tak si jí nekoupim. :confounded: :grinning:
7. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz
Od koho: tinaklein
Kedy: Dnes o 11:13
Komu: janocka
Predmet: [Bez predmetu]
Chcem sa opýtať prečo mám stopnuté inzeráty. Nepropagujem tu nijakú firmu ani predaj. Chcem predať len svoje šaty, ktoré už nenosím.

http://www.mojasvadba.sk/bazar/?vLogin=tinaklein

ano, isto su to jej saty vsetko, doma ma bezne figuriny, na ktorych skladuje saty :sweat_smile: a zajimave je, ze nema problem sa navliect do siat velkosti 34 a saty velkosti 42 su jej tiez dobre :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz
tuto kravu mam sto chuti vyfackat.... jednak pise ako tatar - to, co napisala treba hladat na konci a "druhak" si nevie citat. Aby sa dalo vylustit kto co pisal, tak som to ocislovala "a" je ona "b" som ja a cisla si poradove cisla Ipciek.... a just jej to nenapisem, nech si to najde :rolling_eyes:

Od koho: leniciatko
Kedy: Dnes o 20:31
Predmet: Re: Re: Re: Re: ?

3b) tak potom neviem ako citas.... pri kazdom nicku je napisane preco bol inzerat stopnuty. Tak citaj, prosim, pozorne. Kazda uzivatelka sa tam vie najst, len ty nie

leniciatko napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
janocka napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
2b) dozvies sa to v tej teme, na kt. som ti dala link!

leniciatko napísala:
janocka napísala:
1b) Inzerat bol pozastaveny a presne dovody pozastavenia inzeratov najdes v tejto teme:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=82130&vGroupOffset=0&vOffset=1110

leniciatko napísala:
1a) dobré ránko,prečo môj jeden inzerát je v žltom políčku? jedná sa číselný údaj v prvom políčku v mojich inzerátoch. ďakujem, Lenka.

2a) Chcem vedieť presné dôvody pre pozastavenie môjho inzerátu !

3a) Link som si prečítala,ale stále mi nie je jasné,prečo je stopnutý. Takže,prosím vysvetlenie!
8. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz
som si vsimla, ze ona este aj napisala do ciernej listiny, ze ked uz to stopneme, tak to mozme aj opravit.... jaaaaj boze, len nech mi este raz nieco napise a ja sa uz neovladnem :angry: (mam bojovu naladu, lebo mi vytahoval zubar nerv zo zuba a boli ma to :unamused: )
8. sep 2009 o 23:02  • Odpovedz
odpoved na uvitaciu Ip: :grinning:

Od koho: risa
Kedy: Dnes o 09:28
Predmet: [Bez predmetu]
dik,ako si vedela že som zaregistrovana
9. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz
si jasnovidec, janocka :grinning:
9. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz
Jani to mě ani nemusí tahat nervy ze zubů a taky jsem vzteklá při čtení některých poznámek či IP :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Tu IP "a" a "b" jsem ani nečetla, protože se v tom nevyznám, ale taky miluju když někd píše kam ho napadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ta s těma šatama je dobrá, asi pořád přibírá a hubne :wink: :grinning:

A co jsi odpověděla na tu poslední IP? Ako si vedela že je tu dotyčná zaregistrovaná? :grinning:
9. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz
no vážně jani, ako si to vedela? :grinning:
9. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz
nic som jej nenapisala aby neprisla o iluzie.... keby som jej napisala, ze to nie ja som vedela ale robot, mozno by ju to vyplasilo :grinning:
9. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz
Od koho: karamella
Kedy: Dnes o 15:29
Predmet: Re: Vítej na stránce www.modrykonik.cz
ahoj diky, na teto strance bych chtela byt pod jinym nickem nez na beremku, doufam ze to neni proti pravidlu. Dekuji :slight_smile:
10. sep 2009 o 15:41  • Odpovedz
Jéééé tak to je hustý :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 15:50  • Odpovedz
10. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz
tak tomu sa hovori preklep :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz
tak tomuto zas hovorim: fakt nevydarena fotka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3267556
11. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz
text inzerátu, zejména ta poslední věta mě dostala:

Prodám nádherný španělský 3m závoj, použitý 1x jen při obřadu, původní cena v andělském svatebním studiu 3tis., nyní za 1,5tis.+ poštovné. Závoj je pošitý bílými perličkami a flitry. Je vhodné mít družičku na nesení závoje.
11. sep 2009 o 23:12  • Odpovedz
lucacegi
Kdy: Dnes v 18:06
Komu: ikarkulka

Předmět: [Bez předmětu]
Ahojky,

chtěla bych se s tebou domluvit na jedné věci. Jedna nevěsta chce ode mě půjčit ozdobu do vlasů. Musí mi ale slíbit, že fotky pak nevystaví tady na beremku. Kdyby se, náhodou, stalo, že bys slib nedodržela, mohla by jsi to její album potom smazat? Neporušuje to nějak pravidla?

Velice děkuji za Tvoji odpověď.

S pozdravem
lucacegi
11. sep 2009 o 23:40  • Odpovedz
ikarkulka naozaj vtipne :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 00:05  • Odpovedz
tento typek http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=107640 zicon - je "poziarnik" z prvej serie bez servitky (relacia na markize) - dnes som ho stretla v blave a teraz zistujem, ze on sa nam tu potuluje po konikovi :grinning:
13. sep 2009 o 00:03  • Odpovedz
netusim o akej relacii je rec, markizu uz takmer vobec nepozeram, nic co by ma zaujimalo tam nedavaju :sweat_smile:
dalsi humorny:

Od koho: cervenec31
Kedy: Dnes o 09:59
Predmet: Dobrý den
nejspíš jsem porušila pravidla na Vašem servru. Jedná se o to že jsem vložila na jednu diskusi jednu prosbu a hlas na jedné soutěži pokud te tomu tak že jsme je porušila prosím o smazání a moc se omlouvám.
Jedná se o diskusi 46.JTSP - prostě nové těmťau.

Děkuji a přeji pěkný den...

Příspěvek byl vložený dneska v 9.48
13. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz
dnes na streche.sk, 2 temy si zlozil, obe idem zmazat, nemam chut ich presuvat na kona, podla mna je to aj tak nejaky vtipalek prinajlepsom, alebo niekto ehm nesmely...

mannu • Dnes o 17:44
Ahojte,moje meno je Riso.Som tu prvy krat a potrebujem pomoc.Lekari okolo mojeho problemu len kecaju,vylucil som ich,lebo ja potrebujem pocitit viditelnu zmenu a to bez velkeho mnozstva liekov,,ved mam 28 rokov.Moj problem spociva v cervenych licach,ale nie su to ani rozsirene cievocky ani rosacea ani podobne.Mam to proste po rode a geneticky dane.Vpubertalnom veku mi to robilo take problemy,ze som sa hanbil vyst na ulicu,lebo som si uvedomoval moj problem a hned som sa este viac zacervenal,takze to bolo katastrofalne! Teraz je to uz o nieco lepsie,ale stale to mam a par rokov mi to uz poriadne strpcuje zivot! Mnoho ludi nevie ocom pisem,tak ich poprosim nech ani nereaguju na moju postu,ale viem,ze je vela takych co presne vedia ocom pisem,tak ich pozdravujem. Dozvedel som sa o P.Dedikovi...poznam 2 ludi co ich vyliecil bilinkami,takze tam nieco bude.Volal som z dalsim Panom a hovoril,ze potrebujem vymazat svoju geneticku informaciu.On to robi.A potom pit vodne roztoky,ktore mi doda.Vola sa Ondej Samcik. Vi mi tu niekto poradit kto by mohol odstranit moj problem? DAKUJEM
14. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz
najdene pri mazani (som sa rozhodla, ze je tu moc husto :grinning: )

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=93912
15. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz
uz letmy pohlad na nadpisy inzeratov napovie, ze dotycna ma niekde problem...
http://www.modrykonik.cz/bazar/index.php?vLogin=volavkovahana
:astonished:
17. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz
fuha, ze "Vestyčka" - ved to kole oci a ani do usi to nejde :confused:
17. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.