• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
Dneska jsem se na tímto tématem fakt rozpálila a čekám že založí i III. pokračování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2008 o 15:34  • Odpovedz
a ty jej ho zasa zrusis :grinning:
11. nov 2008 o 15:39  • Odpovedz
12. nov 2008 o 17:07  • Odpovedz
No pěknej chlívek :grinning: těžko věřit tomu, že jsou tyhle stránky určený rodičovství :sweat_smile:
12. nov 2008 o 18:45  • Odpovedz
takze vasu dilemu som poriesila a temu kde 16tka riesila ci otehotnela na druhy den ms som zamkla s odkazom na rovnaku temu :grinning:
13. nov 2008 o 19:18  • Odpovedz
16. nov 2008 o 11:20  • Odpovedz
emjee, ten clovek ma uz zjavne zmixovany aj obsah dutiny lebecnej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. nov 2008 o 18:30  • Odpovedz
toto sem musim napisat, bo som pri tom i slzu rehotu vyronila... :grinning:

Od 1.1.09 sa rusi balenie "na siroko"
janzi • 1d • Dnes o 13:35
Dnes som sa u pediatricky dozvedela ze od noveho roku sa nebudu musiet balit deti do postoliek. Ak je na to vas nazor??

kili • 2d • Dnes o 13:43
to je dobrý dátum, ľudia budú do polnoci aj tak hore, takže môžu deti potom z poštoliek odbaliť
19. nov 2008 o 13:48  • Odpovedz
19. nov 2008 o 14:13  • Odpovedz
a este jedna davka do zlateho fondu - profi a adpotivne maminy na temu "najlepsie auto pre velku rodinu":

yukki • Dnes o 08:54
Ja som tiež za Daciu. Kombi. Aby sa vošla aj koza, keď bude treba ísť pripúšťať. Minule v Š120, vpredu v kufri. Koza šok,riedka stolica v celom kufri, pripúšťanie neúspešné. Možno k tomu prispelo aj zdržanie-stáli sme na Dobš.kopci za skríženými kamiónmi.

tulenka • 2d • Dnes o 08:56
Yukki, ty si dobra maska , chuda koza v Š120

yukki • Dnes o 09:01
Prežila. Koberec čo bol pod kozou som hodila do jarku a privalila skalou. O týždeň bol čistý. Kufor si vyčistil kamarát sám. Mám dobrých kamarátov.
19. nov 2008 o 14:19  • Odpovedz
autor
a to bolo povinne? :confused:
19. nov 2008 o 14:35  • Odpovedz
autor
ikke to prosim ta je snad zlaty klinec :grinning: pripustat kozu:slight_smile:)) traktor nech si kupia :grinning:
19. nov 2008 o 14:37  • Odpovedz
anax, no bolo to odporucane vzdy po prepusteni z porodnice ( v porodnici sa tak nebali) ale ked si sla domov tak ti to sestricka ukazala a zabalila tak dieta lebo si nar postolky mala aj v zozname co doniest dietatku na cestu domov :grinning:
takze od 1.1. to asi nebude v zozname a asi az ortoped na sone povie ci balit alebo nie :grinning:
este nech zrusia aj tie perinky co su neni ani na zapade, to je tiez blbost balit do periniek...... my sme nebalili nikdy nastastie iba v porodnici ich tak zvazovali :zipper_mouth:
19. nov 2008 o 15:02  • Odpovedz
ono je to tak, ze sa balilo kvoli tomu, ze specialne v strednej europe sa vyskytovalo vela problemov s klbikmi. potom sa zistilo, ze to sposobuje casto predovsetkym snurovanie deti do zavinovacich periniek. takze ak chces dieta uzlit do perinky, je dobre aj balit na siroko. deti nezvazovane v perinkach totiz ovela viac hybu nozickami v klboch a tym pomahaju vytvaraniu jadierok. takze celkom logika :wink:
19. nov 2008 o 15:21  • Odpovedz
autor
takze som vyriesila dilemu co sme mali vcera v nemocnici so svagrinou, ze ci zhanat pre maleho perinku alebo nie:slight_smile:) maly sa sice v perinke dobre citi ale casom si zvykne snad aj na priestor:slight_smile:))
19. nov 2008 o 15:28  • Odpovedz
anax, na to posluzi aj plienka taka ta velka osuskova co je a nezviazes mu nozicky.... a ucit na take veci ako byt natesno je hlupost lebo moze sa stat ze v pol roku bude riesit dilemu ako ho od zvazovania oducit kedze do perinky nevojde a nai sa nepretoci a ani hlavu nezdvyhne ked bude stale zviazany :zipper_mouth:
neuznavam perinky :grinning:
19. nov 2008 o 15:33  • Odpovedz
autor
ja sa v tom nevyznam, ja som male babo este ani v rukach nedrzala nie to s este o perinky starala :grinning:
19. nov 2008 o 15:36  • Odpovedz
anax napodobne :sweat_smile: idem v januari na kurz, aby som nebola uplne blba :grinning:
19. nov 2008 o 18:33  • Odpovedz
emjee, naco kurz realita ta nauci :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa ucila tak :grinning: :grinning: :grinning: a tu obcas na konovi som si precitala nieco a co mi sedelo tym som sa riadila :wink:
19. nov 2008 o 18:36  • Odpovedz
pre dobry pocit, ze som nezanedbala pripravu :grinning:
19. nov 2008 o 18:41  • Odpovedz
to akoze dnes mi odisla autorita? :grinning:
jena ma mick majina a mala fotky s vodotlacou melania tak som jej ich zmazala a poslala link na danu temu a bum ona ich vklada znova :zipper_mouth:
dalsia si tam vytvorila album o nej a manzelovi, poslala som jej IP s pravidlami albumov a hlavne co tam nepatri lebo bola tam sama ona a jej muz a na kazdej foto s inym psikom a sup zasa ich tam vsetky narvala, tak uz ziadne 2 fotky ostali ale cely album som zmazala :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
19. nov 2008 o 19:16  • Odpovedz
zuz, daj jej trikrat a dost... ked si tam daju ten album este raz, blokni
19. nov 2008 o 19:23  • Odpovedz
:grinning: neboj este to parkrat skusi a potom pochopi, ze s adminami a specialne so zuz sa neoplati zahravat :grinning:
19. nov 2008 o 19:24  • Odpovedz
akoze fumor ma uz presiel ked ich tam vlozila znova :zipper_mouth: ma dalsiu IP s pravidlami rozpisane a vyznacene tie co porusuje :zipper_mouth:
ale bloknut ju nebloknem kedze ani Cerna sa neblokuje co je to za spravodlivost, vyhlasujem aj ja vojnu :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2008 o 19:32  • Odpovedz
zuz ty by si furt niekoho blokovala :grinning:

hilfe, chodia mi odpovedne maily na automaticky privitaci majl typu: ako si mam merat bt, chcem sa rozviest, co mam robit, mame zly spermiogram, ... :grinning:
19. nov 2008 o 19:41  • Odpovedz
tak take chodia obcas mne maily ked Bob posle co prislo na kona :grinning:
19. nov 2008 o 19:44  • Odpovedz
poprosim vas ja uz nemam nervy ( teraz dal aaspon jednu tehu) ale aj tak
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=243093&vReferer=
19. nov 2008 o 19:48  • Odpovedz
zuz napisala som jej "privetivy majl" a ak to prida este raz - zablokovat
19. nov 2008 o 20:13  • Odpovedz
oneee... volako sme mimo temy :wink:
19. nov 2008 o 21:11  • Odpovedz
ale mne ta uzivatelka pripadala humorna :grinning: a ku koncu uz menej humorna, vtip je to iba prvy krat :zipper_mouth:
19. nov 2008 o 22:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.