• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
Od koho: novakovaiva
Kedy: Dnes o 17:00
Komu: janocka
Predmet: mazaní fotek
Dobrý den
chci se zeptat na jednu věc, která mi nejde do havy.
Po svatební cestě jsem do svého svatebního alba chtěla přidat i pár fotek z líbánek. Všechno proběhlo dobře. Když jsem ale koukla do svého alba za 2 dny, některé z těch nejnověji přidaných fotek zmizely. Tak jsem je zase doplnila. Další den se situace opakovala a dnes zase.
Nevím,čím to může být. Můžete mi poradit
3. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz
dotycnej vyssie som poradila, nech si precita pravidla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dalsi:

Od koho: elah1984
Kedy: Dnes o 19:16
Predmet: [Bez predmetu]
chcem sa opytať, ako dostali fotky do svadob. albumov ostatní a to určite boli fotené fotoaparátom, keď ja ich tam dostať nemôžem, keďže každá fotka fotená fotoaparátom je väčšia ako 700 kb?????

Dakujem
3. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz
Nemate pocit, ze kam vleze Brumdinka, tam to zacne varit a hadat se? :rolling_eyes:
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=10621&vOffset=8160&vGotoLast=1#end
4. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz
4. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz
tu brum(cosi) sledujem uz dlhsie.... tvari sa ako najmudrejsi clovek na svete a zaroven najvacsie chudiatko lebo nebyva v Prahe a len v Prahe sa zaraba, nikde inde, ona sa prestahovat nemoze, lebo uz ma rodinu :sweat_smile:

ta fotka je desnaaaa :confounded: (teda nie ani tak fotka, ako tie nechty :grinning: )
4. okt 2009 o 22:42  • Odpovedz
ikke, ty máš teda krásné obrázky na dobrou noc :dizzy_face: toto bude moje noční můra dnes :grinning:
4. okt 2009 o 23:06  • Odpovedz
Vsimla jsem si, ze kamkoli vleze, vyvolava alergickou reakci - dost prudkou. A ona si ve sve (snad) naivite neuvedomuje, ze neni zadana :rolling_eyes: Vcera napsala dost hnusne veci Josefce, ktera jen pouzila jeji slova ve stejnem kontextu, jak je pouziva Brumdinka :sweat_smile:

Ikke, to jsou drapy jak z nejakyho hororu :grinning:
5. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz
no ja som si hlavne predstavila, ako s tymi nechtikmi bude prebalovat posr. plienky... :sweat_smile:
5. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz
Ikke, ja mivam gelove nehty, ale takove, ze si jich Karkulka nevsimla za dva dny, co jsem u ni vegetila :grinning: Ony ty nehty neskrabou a jsou docela silne, coz je docela blbe, kdyz chces prckovi vyndat ospalku z oka nebo neco podobnyho. S gelovyma nehtama jsem mimino prebalovala a jediny problem byl odlepit ty lepitka na pamperskach :grinning:
5. okt 2009 o 11:11  • Odpovedz
mne na gelacoch vadi, ze su take tupe.... mala som ich na svadbe (lebo svoje som mala obzrate :sweat_smile: ) a po par tyzd. som si ich sama spilnikovala, lebo ma znervoznovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

niekoho trapi ako sa citia uzivatelia, ked im stopneme inzeraty :grinning: (citat odspodu):

Od koho:
janocka (admin)
Kedy: Včera o 22:59
Komu: iveta7777
Predmet: Re: čierna listina stopnutých inzerátov
Ahoj. Asi len tolko: pravidla su na to, aby sa dodrziavali, preto tym, ktori tieto pravidla nedodrziavaju su inzeraty pozastavovane. Ako sa citia to neviem, no ak sa citia zle, za to ja nemozem. Keby si citali pravidla a dodrziavali ich, urcite by sa citili dobre

iveta7777 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Dobry vecer.Nevedela som,ze nieco tu take funguje ale kvoly velkym pismenan stopnut inzerat naozaj neviem co k tomu napisat.Ty ludia sa musia velmi zle citit ked ich takto opravujete
5. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz
no to je mozne, ze to neskriabe, len ten sajrajt, co sa za tym ulozi pri utierani ritky... :grinning: ale mozno mam fakt len mylne predstavy, mna rozculuje uz ked mam nechty dlhsie nez 3mm :confused:
5. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz
janocka, to este by sa len citili, keby sme stopovali inzeraty s pravopisnymi chybami... :sweat_smile:
5. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz
hehe, tak to by sme asi cele dni nerobili nic ine, iba zastavovali inzeraty :grinning: som si vismla, ze uzivatelky nemaju rady, ked im niekto napise, ze urobili hrubku.... som si pred cca rokom dovolila 1 uzviatelke napisat, ze ma v jednoduchej vete asi 5 chyb, no bolo mi vynadane :sweat_smile: a cez vikend som si v nejakej teme na MK vsimla, ze sa strhla hadka kvoli poznamke na pravopisne chyby.... ale najdu sa aj uzivatelky, podla ktorych sme za chyby v prispevkoch zodpovedne my, adminky.... par bab sa ma uz pytalo, ze preco taketo prispevky neupravujeme :sweat_smile:
5. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz
Jani, ano, taky uz se me dve uzivatelky ptaly, proc neupravuju hrubky v prispevkach. jedna mi dokonce napsala, ze je neuveritelne, ze snad cele Slovensko neumi shodu podmetu s prisudkem a vsichni pisi napr. "zeny rodili" :grinning: Napsala jsem ji, ze ve slovenstine se vzdycky pise "i" v koncovce a ona mi rekla, ze mi neveri, ale ze si to overi :rolling_eyes: :grinning: A taky jsem napsala uzivatelce r123 (ona dela priserne hrubky), jaky je rozdil mezi byt a bit :sweat_smile: A ona mi napsala, at jdu do pr... :sweat_smile: Zalozila totiz tema "Kdy zacalo vasemu miminku byt srdicko" a pak byla sprosta na dasli uzivatelky, co ji na to upozornily :sweat_smile:
5. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz
priznam sa, ze kedy sa v cestine pise v slovese "y" na konci slova dobre nerozumiem :frowning2: to sa pouziva iba pri zenskom rode alebo aj pri muzskom?
5. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz
To se pouziva pri zenskem rodu a pri muzskem nezivotnem (vzory hrad a stroj). Ale docela jednoduse si muzes rict "ty stroje vyrabely" a kdyz je tam "ty", tak na konci slovesa pises vzdycky "y." Lidi z Cech to maji trosku komplikovanejsi, protoze rikaji "ty muzi."
Ja docela rostu, kdyz ctu "... tak jsme se s pritelem rozhodly, ze..." :sunglasses: :grinning:
5. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz
7. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz
snědl nám ji pes :grinning:
ale já ten recept možná mám :wink:
7. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz
taku vyhovorku pouzival spoluziak na prvom stupni ZŠ, ked nemal domacu ulohu.... minimalne 1x do tyzdna mu jedol domacu ulohu jazvecik :grinning: :grinning:

Od koho: frisbee
Kdy: Dnes ve 14:42
Předmět: dotaz na pripojenie
Ahoj,Janočka,chcela som sa opýtať,či možem na koníka písať aj z iného počítača...keď som v noci v práci a mám možnosť z firemného...registrovaná som doma z mojeho,ale keby som chcela niečo kočkám povedať...vadí to?Jeanetta
7. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz
terazky neviem, ci sa mam smiat, alebo plakat:

ikke (admin)
Kedy: Dnes o 15:38
Komu: munu

Predmet: Re: Re: Re: Re: fotka v pase - POSLEDNE UPOZORNENIE !!!
V nastaveniach, kde si vkladala fotku, sa pise:
Použi prosím iba aktuálne a reálne foto tvojej osoby, inak bude zmazané.
V minulosti ti uz preto jedna fotka bola zmazana, co predpokladam, ze si si vsimla. Preto bolo toto upozornenie odo mna posledne, ak by si ho nerespektovala, mohli by sme (ktokolvek z adminov alebo prevadzkovatel stranky) zablokovat pristup na stranky.
A ja nevyskakujem, len si robim svoju robotu

munu napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
tiez nemusis vyskakovat na hocikoho sa ti zapaci, lebo ty si admin! aby si pochopila, tak ja som o tom nevedela, ze samotne dieta v pase mat nemozem! tak sa spravaj ludsky a priatelsky a nie ako nejaka nafuknuta namyslena...

munu napísala:
bolo tam drze, zevraj ziadne dieta alebo vyhlady z okna! to bolo po prve.. drze od teba napisane... nezelam si, aby si ty so mnou hovorila takymto tonom.. inak budem aj ja drza...
ak budes ty prijemna k ludom, budu aj oni k tebe... to si zapamataj... kto do teba kamenom, ty donho chlebom! a tiez zevraj POSLEDNE UPOZORNENIE... prosim? ake posledne? a kde mam nejake skorsie upozornenie? tomu hovoris posledne? ak je to zaroven jedine, ktore som od admina dostala? tak mi to vysvetli, co je u teba potom posledne.. lebo niekto z nas tu klame!

ikke napísala:
prosim, nenadavaj!
ak opakovane porusujes pravidla, treba ta zjavne doraznejsie upozornit. v mojom upozorneni nebolo (na rozdiel od tvojej odpovede) nic drze.
ikke

munu napísala:
ok, nevedela som o tom, ze tam nemoze byt fotka mojho dietata, kedze toto je forum o detoch... ale da sa to povedat aj prijemnejsim tonom, nie takym drzym ako si to ty napisala.. myslis si o sebe, ze ked si admin, tak sa z toho po5eriem?

ikke napísala:
Ahoj,
kedze fotka v tvojom pase nebola tvoja VLASTNA, realna a aktualna, bola zmazana.
Prosim, pouzi fotku s tvojou vlastnou podobiznou (tvarou), teda nie tvoje dieta alebo vyhlady z okna!

Toto je naozaj POSLEDNE UPOZORNENIE, aby si respektoval(a) pravidlo o fotke v pase. V pripade, ze budes toto upozornenie aj nadalej ignorovat, budeme ti musiet zablokovat pristup na tieto stranky!

Dakujem za pochopenie
ikke (admin)
7. okt 2009 o 15:43  • Odpovedz
to je na smiech cez slzy :grinning: akoze my mame uzivatelkam pisat nieco v zmysle: Mila uzivatelka, precitaj si pravidla stranky, fora, albumov a profilovych fotiek a respektuj ich. Ak ich nebudes respektovat, nevadi, aj tak budeme k tebe mile :angry: by som vrazdila
7. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz
om Lívia Jaroňová
to modrykonik@modrykonik.cz
date 7 October 2009 14:39
subject otázka
mailing list Filter messages from this mailing list

hide details 14:39 (1 hour ago)

potrebovali by sme poradiť, ako dostať zahraničné meno do kalendára a koľko to stojí. Nechceme dievčatko okrátiť o meniny. Dakujeme.

nuz, niekto si mysli, ze ked si zmysli, vsetci budu kvoli nim prerabat kalendare :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz
Tak ta je dobra :grinning: Nechapu, ze jsou povazovani admini na teto strance jako zlo. Treba na emiminu nebo baby-cafe to maji admini daleko jednodussi.
7. okt 2009 o 16:14  • Odpovedz
janocka, na tie mena, co nie su v kalendari, je diskusia vo volnej:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=37579
inak tiez to nechapem, zjavne vacsina populacie nema ani matnu predstavu, ako vznikli meniny a co to vobec znamena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 16:23  • Odpovedz
ikke, taky se musíš vždycky držet, abys takový neposlala do ....? :angry: :grinning:
já jo. píšu jim normální upozornění a oni mi odpovídají, že jsem fakt zamindrákovaná, co si myslí, že když je adminka, tak může prudit :grinning:
někdy mám fakt sto chutí si pořádně zařvat.

janocko a to zařazení jména do kalendáře máš zařídit ty? hele napiš jí, že za 50 tis. to udělám. hlavně ať napíše to jméno a kdy by tak mělo být v kalendáři uvedené.
7. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz
ikarkulka, ja sa naopak obcas vyzivam v tom, ako ich pokojnym tonom vytocim do nepricetnosti :grinning: sorry, hovori zo mna skorpion :pensive: uz som parkrat ip-konverzaciu ukoncila tym, ze na invektivy nebudem odpovedat :wink:
7. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz
tiez sa musim velmi ovladat aby som tie baby kamsi neposlala.... vcera mi kvalitne dvihala adrenalin uzivatelka pavka.exit :angry: nemozem vtedy odpisovat hned, lebo by som sa neovladla, musim to predychavat a hovorit si, ze sa nedam vyprovokovat takou kravkou :grinning:

niektore uzivatelky si myslia, ze my sluzime ako poradna.... opisu svoje zdravotne problemy a cakaju, ze im poradime, pytaju sa, ci mozu byt tehotne, co robit ak muz neplati alimenty..... vidia e-mail, tak hned pisu :confounded:

ikke, diky za ten link, dam jej to, snad sa bude vypytovat tam a mne da pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz
Jo, tak ja ctu Pavku.exit jen jako neucastnici se diskuze, protoze jsem si, ja sprostacka, dovolila ji napomenout za jeji ton vyjadrovani :grinning: A to je teda silny kafe. Nemuze se treba stat, ze jim to doma neklape, ze se takhle chova? Nebo hooodne silny PMS? :grinning: Pokud teda davam nekam nejake fotky, jejich originaly mam vzdycky minimalne vypalene na DVD :sweat_smile:
7. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz
market, aj ja som podla nej blba a necitam pozorne, aj ked mala v Ip napisane, ze je bola najskor vymazana kolaz zo svadobneho albumu a neskor cely album.... myslim, ze kazdy by pochopil, ze pise o svadobnom albume, ale ona pisala o pripravnom.... a mala som este aj tu drzost napomenut ju - slusne - na profilovu fotku.... a aby toho nebolo malo, ponukla som sa, ze jej ten album vytvorim :grinning:
7. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz
Jo, mne to chodi taky tyhle pavka.exit-vyprsky :grinning: Myslim, ze jsme sproste a drze jedna vedle druhe :grinning:
7. okt 2009 o 17:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.