• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
a mě pavka nejvíc pobavila tímto:

(poté, co do adresy vložila i žirafku105 a já jsem jí zase vymazala):
P.S.Vim moc dobre, ze Ziraf jiz neni adminkou, jen bych ji rada nechala v obraze, co se tu po jejim odchodu z funkce deje :frowning2:

to musí mít žiraf radost :grinning:
7. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz
:confused: http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=14644&vShowOnlyMessagesWithComplains=1
musíte se přihlásit. pak mi vysvětlete, co chtěla joachin říct tím výkřičníkem :grinning:
8. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz
ikarkulka, asi:
Dávid porazil Goliáša prakom a kameňom, nie je pravda, že by
ho "dojebal".
Judáša neoznačujeme za "zkurveného zmrda".
Hriešnici pôjdu do pekla, nie "do piče".
Ten, čo sedel v kúte pri oltári, a o ktorom ste
tvrdili, že
to je "buzík v sukni" a "transvestita bez make-upu", to som bol ja.
:sweat_smile: :confused:
8. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nemazat! Maji se naucit toleranci. To vytykal arcibusku knezi, podle me zcela nezavadny vtip, ktery nikoho neurazi :wink:
Mimochodem jestli jde o vulgarismy, musela bych se umazat. A zacinam mit pocit, ze vyraz "vsecko je na pikacu..." uz zcela zdomacnel :sweat_smile: :grinning:
8. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz
Mimochodem, v ceske verzi je jeste "Kříži neříkáme velký téčko" a "Svatému otci neříkáme Starouš" :grinning:
8. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz
ikke, já jsem pochopila, který slova myslí, ale nepochopila jsem, proč tam píše nenadávej, když jde o vtip :sweat_smile:

no já nevim, tohle přece nemůžu smazat, to by ten vtip postrádal poentu...
navíc to není na nikoho konkrétního.
8. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz
no ja neviem, ale ja by som vulgarne vtipy mazala :sweat_smile:
8. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz
Jani, nebud zas tak pruderni. Jsou to vtipy. To bys musela promazat polovicku Denni davky optimismu.
8. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz
já se v tomhle kloním na stranu mmmk - pokud jde o vtipy, tak jisté vulgarismy toleruju.
samozřejmě kdyby se to tam rozjelo ve velkém nebo kdyby tam používaly ještě horší výrazy, tak asi zakročim, ale tohle se mi nezdá nijak extra pohoršující.
konkrétně tenhle vtip nikoho neuráží, dokonce mi ho kdysi přeposílala silně věřící kamarádka s tím, že je to super.

tak asi tak, tohle je můj názor na ty vulgarismy, které tolerujeme.
9. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz
alebo kompromis - nadavky vypodkovat/vyhviezdickovat (napr. nechat iba prve a posledne pismeno) :sweat_smile:
9. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz
když to zase ten vtip ztratí smysl :sweat_smile:
9. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=113044 - hmmm, ze by chcela mat temu na kazdy den? :sweat_smile: :grinning:
10. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz
janocka to je super tema :grinning:
10. okt 2009 o 22:42  • Odpovedz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=113124&vGroupOffset=0&vOffset=210
tohle je taky moc vtipné :grinning:

myslím, že v tom má prsty kalerat, ta jim upravovala nadpis. prej jim čteme i ip :grinning:
10. okt 2009 o 22:50  • Odpovedz
ikarkulka :grinning: ako si vobec dovolujeme im citat ip :grinning:
10. okt 2009 o 22:54  • Odpovedz
já jsem z toho spíš pochopila, jak si vůbec dovoluje někdo číst, co oni si píšou v jejich diskusi :grinning:
10. okt 2009 o 23:06  • Odpovedz
akoze to uz fakt nemame co na praci, okrem citania diskusii aby sme citali aj Ip.... mne uuuuuplne stacia svoje :grinning:
10. okt 2009 o 23:07  • Odpovedz
jj holky, mám v tom prsty já :grinning:, byly trochu znechucené, že jsem jim tam dala malý písmena a tak nadávaly :grinning:
11. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz
katinka150
Kdy: Dnes v 19:24
Komu: ikarkulka

Předmět: Re: Re: Re: Proč admini dělají zadarmo
ty ostatni nicky nejsou moje, takze je zablokujete nekomu jinymu jedinej navic, kterej jsem udelala je ta druha kata, protoze ten mi nefungoval a nechtelo me to pustit dal, tak jsem si dala jinej. kdyz tak koukam, ze me obvinujete z cizich nicku, rikam si, kolik nevinnych lidi jste asi zablokovaly

jinak nebylo tezky mi odpovedet. pokud teda nejsi majitelova manzelka (nechce se mi to zjistovat), tak asi nechapu. vis kolik ma penez z reklam? protoze ja jo mohl by si adminy kralovsky platit. ale proc, kdyz se najde par s prominutim blbejch, ktery to delaj zadarmo tomu se rika podnikani

toto mi odpověděla ta slečna, co se zajímala o to, proč admini dělají zadarmo.
tak nevím, jestli je to k smíchu nebo naopak
:unamused:
11. okt 2009 o 23:08  • Odpovedz
akoze toto ma faaakt ze zaujima odkial dotycna ma info kolko penazi je z reklam.... ak nerobi vo firme, nie je uctovnicka (co nie je) a nie je nikoho pribuzna (co tiez nie je), tak nema sancu vediet to!
11. okt 2009 o 23:52  • Odpovedz
z temy FarmVille:

tanusha84 • Včera ve 20:49
| Change | 92.245.8.152
Která pravidla porušuje: | Zruš
kocky,mne dnes vobec nejde farma. Nenasla by sa nejaka ktora by isla na moju farmu a pozbierala mi urodu. Prihlaasovacie meno a heslo poslem do IP

akoze toto je uz ina zavislost, ked rozdava svoj login na svadobnom fore :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz
tanusha84 nikdy nesklame :grinning:
12. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz
naše revenue managerka mě v pátek poprosila o to samé :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz
tana vali ako vzdy :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz
akoze vselico som uz videla, ale toto nie.... keby o to poprosila svoju nejaku kamosku (normalnu, kt. pozna aj osobne a nie z fora) tak ok, ale takto :grinning:
12. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz
jani, ale sak ved ona je kamoska s kazdym :astonished: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz
jasneeeee.... a ona je aj najvacsia puntickarka zo vsetkych bab, vsetko chce mat silou-mocou tip-top, ze planuje svadbu od r. 2007 a stale ju odklada :grinning:
12. okt 2009 o 11:20  • Odpovedz
jani, ona nema priatela :sweat_smile:
12. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz
Farm Ville je to na facebooku? My jsme byli s nasimi kamarady na Slovensku v hospode a servirka se furt venovala hlavne notebooku (FB). Dali jsme si kazdy jedno piti a pak uz se o nas vubec nezajimala, i kdyz plno rozhodne nebylo. A zrovna u toho notebooku nebyla, kdyz sel kolem kamos na zachod a napsal ji tam status "Svrbi ma pi..." :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 12:20  • Odpovedz
dobre jej napisal :grinning: :grinning: fakt 100 bodov!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.