• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
Maji, jo, precist pribalovy letak, ale tam by meli uvest, ze nezadouci ucinky muze ocekavat nejdriv po tydnu uzivani :grinning: Taky myslim, ze ma chripku :grinning:
12. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz
jani, ja som to zle napisala :grinning: nemali by to citat, lebo v letaku su popisane vseliake zle veci, co sa mozu stat a clovek automaticky berie, ze to moze byt jeden z nezdiaducich ucinkov (aj ked to tam pisane nieje) :grinning:
12. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz
market - dobry postreh :wink:
12. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz
ja som vcera vecer musela uzit naraz 2 tabletky HAK, lebo som predvcerom zabudla a dnes ma boli nejak hlava. to bude urcite z toho. to je neziaduci ucinok (a nie je to preto, lebo som si az teraz spomenula, ze by som sa mohla konecne aj napit od rana) :grinning:
12. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz
nie sme my kolegyne nahodou? :grinning: :grinning: :grinning:
diky za pripomienku maji :wink:
12. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz
nie sme my kolegyne nahodou? :grinning: :grinning: :grinning:
diky za pripomienku maji :wink:
tento prispevok som opravovala asi 3-krat :sweat_smile: :sweat_smile:
12. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz
od koho:
beausa
Kedy: Dnes o 10:13
Komu: domika007
Predmet: Re: Inzerát: Predám Krásne nové a lacné svadobné šaty
dobry, ak tomu spravne rozumiem, problem mohol byt iba vo velkych pismenach, ktore som uz zmenila , alebo v tom ze sa inzerat opakoval. Aj to som uz zmenila, je tam iba jeden. Ako mam nastavit, aby sa inzerat stale aktualizoval?
dakujem

domika007 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
dobry den, ak si pozorne precitate pravidla stanky, tak urcite pochopite v com je problem
tu su pravidla :
http://www.mojasvadba.sk/rules.php

Dominika(admin)

jani - to je ta, ktorej stale stopujeme inzerat kvoli tomu, ze kopiruje z maggie sottero web stranky :wink: .....zjavne je fakt nechapava a riadne blba :rolling_eyes:
13. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz
šišmaria..... by som jej este raz hodila link na tu diskusiu kam piseme stopnute inzeraty + opat link na pravidla s tym, nech si precita bod 45.6 a 54.1. Proste nech na to pride sama. Treba ich naucit trosku samostatnosti :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz
jani - som jej proste do Ip skopcila tie dve pravidl, ktore porusila a ende, ked napise este raz z mojej strany ju caka uz len ignoracia :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz
kazda mame iny vkus a ani sa nechcem nikomu vysmievat, ale toto http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=3519346 mi nepripadaju ako spolocenske saty, ale skor ako nejaky kostym - vid tento druhy link :sweat_smile:
http://masky.sk/view.php?nazevclanku=nocna-vdova-22&cisloclanku=2001070074
13. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz
no to je zleeee..... chcem ju vidiet ako v tom pojde na ples, ked spolocenske saty :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 15:15  • Odpovedz
kristě ježiši, moje voči :grinning:
ooo, to už není "jiný vkus" :grinning:
13. nov 2009 o 15:46  • Odpovedz
To je tak na nejaky halloweensky nebo fasankovy vecirek, ne? :sweat_smile: Smarjaaa! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz
Od koho:
janocka (admin)
Kedy: Dnes o 11:14
Komu: deenisa
Predmet: Re: halllloooooooo
pracovna doba mi zacina o 9:00 ale riesim vzdy naskor e-maily a nie Ip. Nenapisala si ani ID inzeratu, ani na akej stranke bol ten inzerat takze ked to konkretizujes, bude ti inzerat opat aktivny. A to, ze ti pripadaju pravidla smiesne, za to uz ja nemozem

deenisa napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
neviem kedy konkretne Vam zacina pracovna doba, ale pevne verim, že pracujete a riesite maily. Dakujem, že co najskor opravite moje inzeraty

____________________________________________________________________________________________
prvu Ip som mala od nej okolo 9h, ale rano vzdy najskor riesim maily + nakuknem do adminuclubu :slight_smile: inokedy nie som na uzivatelky taka hnusna, vyhladam si sama kde sa prihlasuju a inzerat aktivujem, no tato ma tak vytocila, ze som musela byt protivna.... a na tuto moju Ip mi odpisala: "Netykajte mi a pracujte!!!" :angry: :angry:
13. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz
prepac Jani ale nda mi sa nezasmiat nad tou "vtipnou paňou" ze netykajte mi a pracujte :grinning:
13. nov 2009 o 23:29  • Odpovedz
preto som to sem dala aby ste sa pobavili :grinning: ked som to citala prvykrat, tak som penila, ale teraz sa uz len smejem, kedze dotycna je registrovana iba 5 dni a uz takto šéfuje :grinning:
14. nov 2009 o 00:54  • Odpovedz
netykejte mi a pracujte :grinning: :grinning: tak to asi zdomácní :grinning: budu to používat v práci.
14. nov 2009 o 02:29  • Odpovedz
myslite, ze niektori ludia vedia aj citat??? - vid hlavne posledne dva prispevky...
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=106827
14. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz
Ano, taky si pridavam vyrok "Netykejte mi a pracujte" k oblibenym :grinning:

Ikke, napis mu, ze vstup je zadarmo asi, kdyz uz to nefunguje. A to si myslim, ze to nefunguje uz aspon dva nebo tri roky :sweat_smile:
14. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz
jani - ja nechapem ako si si dovolila jej tykat a este sa aj flakat v robotke :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz
no ja som tiez dnes dostala ftipnu IP - ako reakciu na upozornenie pokahontas

pokahontas
Kedy: Dnes o 11:26
Komu: ikke
Predmet: Re: Www.mamaburza.sk
Ahoj, smiem vedeit s kym presne komunikujem? Dakujem moc za info, Lucia

pokahontas napísala:
Ok pani-slecna Ikke, neviem status - meno, nakolko ste neodpisali na predchadzajucu otazku..
Skusila som, zasiahli ste :slight_smile:... Chcela by som vediet s kym komunikujem, nakolko hladam pomoc pri propagacii tejto stranky, ktorej som autorom, nie vsak prevadukovatelom.
V prvom kole som vam teda poslala objednavku na komercny baner. Hladam vsak partnerov, ktori by boli ochotni podporit myslienku a zaroven byt partnerom, nakolko pripravujem rozsiahlejsiu medialnu kampan, ktora by zviditelnila vsetkych.
Pouvazujte, ci nemate zaujem.
Dakujem, platbu za baner zrealizujem v pondelok a budem sa tesit na pripadnu spolupracu
Lucia Polacek Cevelova

ikke (admin)
Kedy: Dnes o 12:08
Komu: pokahontas
Predmet: Re: Re: Www.mamaburza.sk
Prosim, napiste na modrykonik@modrykonik.sk (prevadzkovatel stranok) , tak ako som uviedla v prvej internej poste.
ikke

---
takze janocka, v pondelok si ju asi precitas :wink:
14. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz
nuz, dotycnu asi sklamem, reklamu jej neuverejnime, kedze je to konkurencia :o pozriem ci nenapisala mail aby som jej mohla hned napisat, ze peniaze nemusi prevadzat
14. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz
ked si niekto sedi na kabli:grinning: :

Od koho: myska84
Kedy: Včera o 21:48
Komu: janocka
Predmet: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proč mizí samovolně fotky z alba?
mám na starosti důležitější věci než si číst pravidla ...

janocka napsala:
ked si pravidla albumov precitas a zapamatas, tak nemusis rozmyslat ci pravidla porusujes alebo nie....

myska84 napísala:
ano fotky mám v pc, ale nezlob se na mě, ale pořád je sem dokola dáva a přemýšlet jestli náhodu neporušuju pravidla, to fakt ne.....ale už se tím nehodlám zaobírat....

janocka napsala:
netextove prvky mazat nevieme, nemame k tomu pristup. Keby sme ich mohli mazat, tak by sme vam nepisali aby ste si to zmazali sami ale zmazali by sme to my. Ved fotky mas urcite ulozene niekde v PC, tak nemoze byt problem nahrat ich tam opat.

myska84 napísala:
jasný beru, ale nemuselo se mazat celý album, stačilo smazat jen ty netextový prvky, ale jak jsem psala v diskuzi, už je to jedno, nebudu se tím zaobírat protože bysme mlely pořád jednom a o tom samý....

janocka napsala:
pesnicka + odpocitavac + pocitadlo navstev = 3 netextove prvky. Ikarkulka ta upozornovala, ze ich mas vymazat a ked si to ani po jednom-dvoch prihlaseniach nedala do poriadku je mozne, ze ti album niektora z adminiek vymazala. Naozaj uz nevieme ktora to bola, lebo denne vymazeme niekolko albumov a pamatat si vsetky nicky nie je mozne.

myska84 napsala:
to beru, ale já tam měla fotky + z youtube.com stáhnutou písničku potom co mají ostatní holky opočítávač do svatby a pak, po delší době a po mailu ikarkulky jsem si tam přidala počítač návštěv. nezlob se na mě, ale mohla mi napsat aspoň mail s tím, že to mám smazat nebo to udělá sama, bez upozornění by se to dělat nemělo ....a zaráží mě, že se mi kvůli tomu smaže celý album a díky domika007 jsem se dozvěděla, že nikdo nemá páru o tom, že by album smazal a já jsem si 100% jistá že jsem si ho nesmazala. tohle mě dokáže dožrat

janocka napsala:
netextove prvky su: ticker, glitter, countdown, rozne tie padajuce kvetinky, srdiecka a pod., dalej hudba a pod.

myska84 napsala:
Ahoj,

podle pravidel můžeš mít v popisu přípravného alba max. 2 netextové prvky.
Přebytečné si proto prosím neprodleně smaž.

Děkuji.
iKarkulka

asi jsem blbá ale co je to netextovej prvek? měla jsem tam nepopsaný fotky, tak jsem to hned napravila a popsala....
16. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz
kriste pane :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som si myslela, ze tato debata je uz ukoncena :rolling_eyes:
16. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz
16. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz
boooze to su mi ale "mudri" ludia... :zipper_mouth:
16. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz
když jsem začala dělat admina, tak jsem měla takovou prudící uživatelku - jmenuje se miska84. a je přesně takhle sedící na kabelu jako myska84. divný :grinning:
16. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz
ale jako "mám na starosti důležitější věci...", to je docela frajerka :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz
karkul - vsetko je mozne v dnesnom svete :wink: :grinning:
16. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz
tak potapac si asi svoje vedenie potopil :grinning: strasne cosi

ta myska musi byt na tom fakt zle, ked nevie napocitat do troch :grinning: a citat pravidla nema cas, ale vykecavat sa, to ano.... dufam, ze debata je uz ukoncena, uz jej pisat nebudem a snad ani ona mne
16. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.