• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
dan ti pisal? :confused:
21. nov 2009 o 23:49  • Odpovedz
já jsem ho tak trochu pošťouchla :grinning:
21. nov 2009 o 23:50  • Odpovedz
:grinning: ta hlaska, ze sa k nemu nemame chovat ako k malemu decku je v jeho podani dobra. :grinning: clovek s nim slusne a on sa kade tade sudmi vyhraza...
21. nov 2009 o 23:52  • Odpovedz
dipl. ing. znamena, ze nema vysoku skolu, iba strednu priemyslovku, pokial viem...
22. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz
na SK sa pouziva titul dipl. ing? som myslela, ze nie.... vo vypise zo zivnostenskom registri ma titul Ing..... clovek je k nemu slusny, odkaze ho na pravidla a on nie, zalozi si dalsie nicky, sprava sa ako nevychovany, trucovity sopliak :sweat_smile:
22. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz
som myslela, ze ano, lebo v BA sme mali suseda, predsedu spolocenstva vlastnikov, ktory si s oblubov pisal dipl. ing a mal pritom iba priemyslovku :sweat_smile: ale je mozne, ze malym dipl. ing. je len maly priemyslovak a velkym Dipl. Ing. je velky vysokoskolak :grinning:
22. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz
:grinning: :grinning:

myslim, ze dipl. ing. sa v zahranici pouziva a na SK nie.... a pozeram vo wikipedii, ze to je normalny VŠ ing. http://en.wikipedia.org/wiki/Engineer%27s_degree.... a Ing. by malo byt podla mna po vystudovani technickych smerov a nie po vystudovani ekonomie.... ale tak to je moj laicky nazor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz
aha, tak asi je to nakoniec presne opacne, ako som pisala, tak potom fakt neviem, kde si ten nas byvaly sused kupil to "dipl." v titule :grinning:
http://sk.wikipedia.org/wiki/In%C5%BEinier
22. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz
Dipl.-Ing. muze mit, kdyz vystudoval v A nebo DE techniku. Ja mam cesky titul Ing. a v DE uznany Wirtschaftsingenieur (Wirt.-Ing.). Ale nestudovat na technice, nemela bych ho, v pripade, ze bych studovala na normalni uni, byla bych Dipl. Kauffrau :sweat_smile:
Ing. se dava v Rakousku po prumyslovce :grinning: Tak kdovi, jak to je. Ze by diplomovany fotograf? :grinning:

A co se tomu Chrenkovi nelibi? Vzdyt se chova proti pravidlum. Doufam, ze v nove verzi zustava pravidlo Forum neni pro firmy :sweat_smile:
22. nov 2009 o 13:13  • Odpovedz
ano, zostava, ze forum nie je pre firmy..... jemu sa nepaci, ze ho tam uzivatelka kritizuje, nedokaze sa cez to preniest.... ale tak keby bol normalny, uz davno by poslal tu normalnu staznost a riesilo sa to.... takto si sposobuje to, ze sa sam viac a viac hneva, on je taky samoser podla mna :grinning:
22. nov 2009 o 13:20  • Odpovedz
22. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz
Jani, to chapu. Ale on chce podat zalobu na asmiru, ne na tu uzivatelku, ne? :sweat_smile: A pripada mi, ze uz otravuje dost dlouho :sweat_smile: Myslim, ze je naprosto v poradku, kdyz lidi daji reference. Ma si prece rozmyslet, jak se chova a ze takove reference s nim pujdou dal :sweat_smile:
22. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz
chrenka spojit s diddi a mas ultimate samoser... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz
porazi ma raz s diddi :angry: :rolling_eyes:
22. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz
Ja stejne nechapu, jak matka dvojcat muze sedet na netu cele dny :sweat_smile: To se dari maloktere mamine s jednim :rolling_eyes:
22. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz
co, pisala ti IP? z tych jej prispevkov v tejto teme si nic nerob, jednym uchom dnu, druhym von, argumenty nema, iba ze je to tak na inych strankach (no, ja pravidelne chodim na inzertnu stranku so 6 milionmi inzeratov a je tam presne toto iste pravidlo, akurat ze sa trochu menej dodrzuje, lebo pri tom mnozstve sa daju odsledovat iba tie, co su nahlasene upozorneniami)
22. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz
ikke este nepisala :grinning: cakam na nu ale na diddi som si uz zvykla ale aj tak ma obcas vedia vytocit jej "mudre" poznamky
22. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz
market, on chce zazalovat aj adminov osobne za to, ze zmazali prispevky.... a majke napisal, ze si zacala velku hru tym, ze mu vymazala prispevky :grinning: a vyhraza sa, ze prideme o pracu a tak :grinning:
22. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz
ach jaj, ta diddi je strasna truba.... strasne nespokojna, pravidla jej vadia, admini jej vadia, ti co vymyslali pravidla jej vadia, bazar jej vadi, tak co tu este robi? :grinning: ked sa mi niekde nepaci, tak idem odtial prec a je to.... a tym, co mudruju, ze stracame uzivatelov by som rada poslala statistiky z google analytics ale to by ich nasralo este viac :grinning:
22. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz
janocka a nemozme jej tam tu statistiku dat, nech vidi? :grinning:
22. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz
boooože :grinning:
nevím teda, kdo momentálně vede hitparádu samoserských uživatelů, ale měla bych možná ještě pár tipů.
nechcete si zestavit nějakou top 10 oblíbených uživatelek? :grinning:

ten dan psal, že žaluje celou asmiru, ale vyhrožoval mi, že já ani tato stránka tady už dlouho nebudeme, že si fotí všechny ip, které jsem mu napsala.
22. nov 2009 o 16:04  • Odpovedz
Od koho: leona031
Kedy: Včera o 23:40
Komu: janocka
Predmet: [Bez predmetu]
pekny vecer,mozete mi povedat kde by som sa mohla zaregistrovat do nivea klubu,dakujem

Od koho: martinave
Kedy: Včera o 23:18
Predmet: Re: Re: Re: Re: Stopnutie inzerátu
Napísať moju chybu by bolo evidentne kratšie a stálo by Vás to menej energie. Asi sa v tom vyžívate, ale určite prácu s ľuďmi nezvládate. Mimochodom, nepotykali sme si.

janocka napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Precitaj si, prosim, pozorne moj prispevok a tam sa dozvies ako mas postupovat pri zistovani preco je inzerat stopnuty. Najde si to 90% uzivateliek.

martinave napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Tento inzerát mám zavesený už 2 mesiace, včera som ho aktualizovala a zrazu niekomu vadí. A keď sa po lopate opýtam, čakám po lopate odpoveď, stále nerozumiem prečo som stopnutá. Ďakujem

janocka napísala:
pozri si tuto temu: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=82130&vGroupOffset=0&vOffset=1920 - moj prispevok z 19. nov 2009 o 17:30

jana

martinave napísala:
môžem vedieť prečo mi bola stopnutá klokanka? Ďakujem Martina

23. nov 2009 o 00:11  • Odpovedz
akoze kto si sedi na kabli? ja alebo ona? :grinning: :grinning:

Od koho: dai
Kedy: Dnes o 00:50
Predmet: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá súkromná škôlka v BA?
janocka,
nechajme to... ako si ty napisala - nerozumies alebo nechces rozumiet...
len maly priklad - ked ti niekto napise ze vo vrakuni je super skolka tak neviem ako sa z toho vysomaris ked tych skolok je tam kopu...

kedze majitel stranky nie je psycholog ani nema ine vzdelanie vhodne na preverovanie zamestnancov tak si ta tak mohol preverit z pohladu tvojej bezuhonnosti a spolahlivosti ale pochybujem ze dokazal preverit aky mas vztah k detom a mamickam...

vies moj problem je ze v temach kde vy adminky same prispievate casto porusujete same pravidla, pokial ide ale o temu ktora vas nezaujima, tak tam zrazu ste na tie pravidla haklive...
je smutne ze vas nezaujimaju temy kde ide naozaj o deti, comu na druhej strane rozumiem kedze deti nemate...

myslim ze majitelovi stranky urcite nejde o to aby ste vyhanali baby ktore na stranku chodia... urcite som tu dlhsie ako ty zaregistrovana a aj dlhsie stranky boba a majky pouzivam... adminky tvojho typu mne a nielen mne zial dost otravuju zivot

kaslime nato, budem hladat kontakty na inych serveroch, kde nie su take haklive na kontakty na skolky - vacsina stranok pre mamicky ich ma vypisane na prvej strane kedze vedia ze neide o ziadnu reklamu a podobne ale o velku pomoc pre mamicky...

ak ti to nevadi a naozaj si stojis za tym co mi tu pises, poprosim ta o kontakt na boba a majku, rada by som tuto otazku prebrala priamo s nimi,nemyslim ze ty si pre mna v tomto vhodny partner - bez urazky
dakujem

krasny vecer ti prajem

janocka napísala:
nuz, neverila by si ale majitelia si ma dostatocne preverili ked ma prijimali do prace

ved ok, ta tema moze existovat, aj ohlasy tam mozu byt, ked niekto napise: na Kolibe je super skolka Gasparko, su tam velmi mile ucitelky ale je draha, no tato ista skolka je aj v Trnavke a tam je lacnejsia, tak takyto prispevok je ok. Vidim, ze mi nerozumies alebo nechces rozumiet.... Tam ide o to, aby neboli v teme kontaktne udaje... a ked ti niekto napise, ze fantasticke detske centrum je vo Vrakuni, tak mi nehovor, ze je problem najst kontakt.

To, ze dodrziavanie pravidiel je podla teba na skodu veci, tak s tym sa, prosim, obrat na majitelov, pretoze oni ich vymyslali.... a ked si myslis, ze niektore prispevky nesplnaju pravidla, tak ok, pouzi vykricnik a oznac tie prispevky. kedze denne pribudnu na stranku tisice prispevkov, nie je mozne aby sme ich my admini vsetky precitali...

Takze ked to zhrniem: referencie na skolku mozu byt, ale kontaktne udaje nie!

dai napísala:
janocka,
teraz si ma presvedcila ze si naozaj este skolku nikdy realne nehladala... nechaj si tieto super rady - mam prejdeny cely google, - ked hladas skolku tak ti nepomoze ze najdes 20 skolok v ba, ked ty potrebujes nieco co vyhovuje tebe - polohou, financiami, skladbou uciteliek, chces feedbacky kedze tam chces zverit svoje dieta etc. ... ale to asi pochopis az potom
pekny den ti prajem .
chapem jedno, ze mamicky malokedy stihaju robit admina popri detom, ale nechapem preco majitelia servra aspon trosku nepreveria ludi ktori sa hlasia na poziciu admina - hlavne pri portali o detoch... lebo vidim ze ty problematike deti a s tym spojenymi vecami rozumies velmi malo
vies, pravidla su pekne, ale rozum maju ludia nato aby pochopili kedy ich dodrziavanie je na skodu veci ( hlavne ked v inych nepodstatnych temach ich nedodrziavanie prehliadaju )
maj sa

janocka napísala:
no dala som si teraz do googlu par sukromnych skolok, kt. poznam a nebol problem najst kontakty.... nasla som bez problemov kontakt na skolku Gasparko, Fantasticke detske centrum, Babypark Pinguin, Berlitz, Forel international, Lienka, Deticky, Montessori.... viac ich nepoznam, ale tak ked si das do googlu: sukormna skolka bratislava, najde ti to dost odkazov.... pripadne sa skus pozriet na oficialnej stranke bratislavy, tam podla mna tiez nieco najdes. Statne skolky webstranky nemaju, ale sukromne maju ako som sa teraz presvedcila....

dai napísala:
ako myslis... o vynimkach si myslim tiez svoje a v gro s tebou suhlasim... v tomto pripade skor ide o naplnenie temy a nie vynimky. ked budes riesit skolku tak zistis ako je tazke najst kontakty... zatial sa k tomu teda vyjadruj z pohladu admina teoretika - ten pohlad je vzdy velmi jednoduchy
maj sa krasne a ked budes hladat realne odpovede a nie len obkeci tak si spomen ako korektne podla pravidiel si tu zasiahla - skus to brat bez urazky... ak sa ti bude chciet, tak skoc na modru strechu - kazda tema kde sa nieco hlada konkretne je plna linkou na tie veci... a opat ti hovorim - bez linkou, pripadne kontaktov nenajdes 90% skolok - oni totiz mnohe ziaden web nemaju

zatial sa maj krasne a uzivaj si svoj slobodny zivot kde nemusis riesit problemy ako riesia mamicky ktore nemaju dat kde svoje deticky

janocka napísala:
ahoj. nie, vynimka sa urobit neda, potom by chceli vynimky vsetci.... myslim si, ze ked je v teme nazov skolky, tak nemoze byt velky problem s najdenim kontaktu....

dai napísala:
ahoj janocka,
myslim ze do tejto temy chodia mamicky ktore hladaju kontakty, nie rady neda sa tu spravit vynimka a tie kontakty nechat?
dakujem
23. nov 2009 o 01:04  • Odpovedz
ohladom dai :rolling_eyes:
janocka ja sa vobec cudujem ako ta mohli zobrat za admina, kedze nemas deti a nevies pochopit problematiku vyberu skolok. :wink: :grinning:

leona031 :grinning: stare zname a mimochodom nepotykali sme si :grinning:
23. nov 2009 o 08:49  • Odpovedz
jani - ty by si mala asi fakt prestat s tym tykanim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz
mně by zajímalo jedno: proč bojuje za to, aby se do tématu mohly dávat linky na školky, když sama píše, že většina školek žádné webovky nemá? :sweat_smile: :grinning:
23. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz
ona je sibnuta uplne.... mi teraz rano napisala, ze aky je rozdiel v tom ked da kontakt na riaditelku ako v tom, ked da webovou stranku na skolku.... ako jej mam este napisat, ze ziadne kontakty znamena fakt ze ziadne? :sweat_smile:
23. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz
Jani bože to je slepice :rolling_eyes: divím se ti že jsi se s ní dokázala bavit tak dlouho :sweat_smile:
23. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz
no tak to je moc, tu už bych poslala do háje.
23. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz
Omlouvám se, ale tohle mě dneska úpřímně rozesmálo :sweat_smile:

rimmel • 1d • 20. listopad 2009 ve 23:13
| Change | 80.192.8.149
Která pravidla porušuje: | Zruš
Baby nevedela som kam tento prispevok supnut a tu sa v posl.dobe sex dost premiela tak som tu! :grinning:

v poslednej dobe, posledne dva, tri mesiace(mozno aj dlhsie ale predtym som mozno nespozorovala) ked muz do mna vnikne, mam taky pocit ako keby som si chcela prdnut..ako keby mi penisom tlacil na konecnik?? a cela potom strpnem, snazim sa "neprdnut" a pritom viem, ze by somsi asi ani neprdla lebo to fakt citit ako keby na ten konecnik tlacil a tym vyvolaval tento pocit...nikdy predtym vmojom zivote som si pri sexenepotrebovala prdnut takze dost zamietam myslienku ze to fakt ide o tie vetry :confounded: a tiez kedze je to pokazde ked sa milujeme..dokonca v niektorych polohach to tak necitim, napr naboku ci zozadu ale ked je hore na mne najviac :frowning2: dost nam to zneprijemnuje nase intimne chvile nakolko ja furt pockaj, hento, tamto :sweat_smile: :grinning:

neviete niektora co to moze byt resp preco?? a ako sa toho zbavit ak vobec sa da? dakujem moc za kazdu radu
23. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.