• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
tak skor to mal skitch urcite. :grinning: este teoreticky si to mohla aj sama spravit. :confused: ale pochybujem
23. nov 2009 o 14:58  • Odpovedz
no tak to teda pochybujem aj ja, ze si to urobila sama....
23. nov 2009 o 15:22  • Odpovedz
ved co, ak jej na to nepridu, co na 99,99% nepridu, tak nech kradne :grinning:
23. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz
najskor som myslela, ze si to dala vytvorit - vytvorila sama - ale az po nainstalovani skitchu som si povedala, ze as ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2009 o 15:30  • Odpovedz
leni82 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
..krizik nad fotkou nemam, a ked si kliknem na moje albumy, tak mam ponuku vytvorit album, ale moj tam neni. moze byt problem v tom, ze album bol zalozeni pod nickom lencca a inym heslom? Inac si to vysvetlit neviem. Som na stranke sice prihlasena (pod Leni82), ale upravovat alebo mazat fotky nemozem.

janocka napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ano, fotografie je mozne zmazat - nad kazdou fotografiou je taky cerveny krizik, tym sa zmaze jedna fotografia. ked chces zmazat cely album, tak si das: moje albumy a tam budes mat potom moznost zmazat album.

leni82 napísala:
Dobry den,
je mozne svadobne fotografie v mojom albume upravit, zmazat?
bohuzial som tuto moznost nenasla, tak sa obraciam na vas.
Dakujem Lenka. S.
24. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz
dalsia pacientka :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz
no tak ta je dobrá :grinning:
24. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz
Zustava mi rozum stat :grinning:
24. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz
Ty kráso :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to je další drzá dupla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz
nieeeee.... v tom problem uuurcite nebude, celosvetova pocitacova siet "internet" predsa vie presne, ze lencca je leni82 a my tiez pracujeme na baze telepatie... :rolling_eyes:
24. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz
http://www.beremese.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=443674&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvLogin%3Dvrtenka
no jestli to používali tak, jak se toaleťák obvykle používá, tak bych to od ní fakt koupila :grinning:
25. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=118978&vGroupOffset=0
dneska mi lezou na nervy ty jejich "nic jsem tam nenašla", "už půlroku tam nikdo nepřispěl", "vím, že tady taková diskuse už je, ale...". :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz
kupovat polovicu tolaletaku.... no co jaaaa viem :grinning:

tak zda sa, ze s fesandou, ktora tvrdi, ze v bazari mame kategori Potreby pre batolata uz mam pokoj:

Od koho: deenisa
Kedy: Dnes o 20:46
Komu: janocka
Predmet: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ok
Dajte mi pokoj, pre mna ste ostala zakomplexovana chudera a nebudem Vam predsa hovorit kto mal s Vami komunikacne problemy, to vy velmi, ale velmi dobre viete. Určite je toto posledna komunikacia s Vami. Ste prízemna a rozhodne nemate na to co robite, ale to sa vyrieši. Dajte už pokoj. Ak sa budem chcieť niečo opýtať, oslovím inú osobu. Vy vyhladajte poradňu.

____
ta to fakt nezvladla ked takto vybuchla..... ja som jej len slusne pisala, ze ten kto nevie slovencinu je ona a ze nemal so mnou doteraz nikto problemy a ze dakujem za prianie pekneho dna a stastia v praci - predch. Ip ukoncila tak, ze mi praje prijemny den a hlavne vela stastia v praci :grinning:
25. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz
janocka, pes, ktory steka, nehryzie... :wink: /zvazim obmenu hesla v konikovskom pase :grinning: /
25. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: tak ta ip ma dost pobavila :grinning:
25. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz
tyhle mi vždycky zvednou náladu :grinning:
26. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz
och moj boze :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz
Mne napada kousek pisnicky "... a to tele hubou mele..." :grinning:
26. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz
26. nov 2009 o 11:55  • Odpovedz
dost nevydarena fotomontaz :grinning:
26. nov 2009 o 12:00  • Odpovedz
Ja na to cumim, ze proc ma ta zirafa uriznuty krk :grinning: Autorka se ma jeste hodne co ucit, photoshop neni pro zacatecniky :grinning:
26. nov 2009 o 12:03  • Odpovedz
Od koho: zabulka1
Kedy: Dnes o 12:01
Predmet: tyč na baldachýn
kúpim tyč na baldachýn :slight_smile:

reakcia na to, ze som napisala, ze blokujem novsi nick, kedze sa neozvala, ktory chce pouzivat:

Od koho: gaviota
Kedy: Dnes o 11:42
Predmet: Re: Re: Re: viacnasobny nick
ale preco mi blokujete ten nick ked som uz nedavala ziadne inzeraty
26. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz
jani - tak tato nema chybu, si odstranila tie normalne fotky a nechala tu copyrightovu :grinning:
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=444535&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php
26. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz
tie fotomontaze su doooost zleee. az ma oko zabolelo... :confused:
26. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz
maji ale tak ty mas fajnove oko na taketo graficke veci :grinning:
26. nov 2009 o 13:41  • Odpovedz
jani - pekne si to povedala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=68125&vOffset=30&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
příspěvek do té bella něco :grinning: :grinning: (už jenom než jsem to přeluštila!)
26. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz
karkul - tak ta je dobra :grinning: :grinning: .... a s tym lustenim som mala trosku problem aj ja :sweat_smile:
26. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz
ta je dobra. trosku si pomylila weby :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz
Ano, objevila jsem to chvili pote, co to tam napsala a zas to zavrela, pac jsem z toho moc nechapala :sweat_smile: :grinning:
26. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.