• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
hehe, takze nie som jedina, ktora vidi tu podobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dotycna planuje od marca svadbu na maj 2011.... za chvilu sa zacnu planovat svadby aj 3r. dopredu ked to tak vidim :sweat_smile:
1. dec 2009 o 10:19  • Odpovedz
teda já pořád tu podobu hledám :sweat_smile: ta holka má možná jen trochu předkus, ale jinak se mi zdá celkem hezká :slight_smile: :zipper_mouth:
1. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz
jani toto ani ja nechapem :rolling_eyes: sak my sme sa rozhodli v septembri 2008 a svadbu sme mali v maji 2009

neviem na co je take dlhe planovanie dobre...jedine tak, aby sa stihli este predtym rozist :sweat_smile:
1. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz
ani já to nechápu. na brms je teď dobré téma (možná je i čsfr, nevšimla jsem si) - co z toho, co jste měly na svatbě, považujete za zbytečné). a tam to frčí.
a přesně je to o tom, čím dýl plánuješ, tím víc kravin musíš mít. teď tam někdo psal, že si objednal svatební bonbonky (ve tvaru srdcí) z ameriky, ale naštěstí došly až po svatbě, protože jsou prej hnusný (na chuť).
no to bych musela bejt praštěná kyjem a třikrát, abych vyhodila prachy za hnusný bonbony z usa :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz
karkul - ta tema je csfr, a tie prispevky su fakt dobre :dizzy_face: :dizzy_face:
no ja som taketo prkotiny vobec neriesila, ziadne darceky pre hosti a pod som hned zatrhla, su to uplne zbytocnosti :wink:
1. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz
a joooo, dárečky pro hosty! na to jsem taky zapomněla :grinning:
a to jsem myslela, jak jsme toho měli hodně. a my jsme přitom nic neměli.
1. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz
asi tak nejako...ja ked citam alebo si len pripr. albumy prezeram tak sa nestacim divit, co vsetko tie baby zhanaju na svadbu :astonished:
1. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz
Tak nejnuznejsi svatbu jsme meli my, protoze jsme nemeli ani toaletni papir, ani cokoladicky s nasima jmenama :grinning: My jsme se rozhodli na pevno asi nekdy koncem brezna (marca) a brali jsme se 7.7. :grinning:
1. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz
Jo a vsimly jste si v novem adminclubu na strese, ze to ukazuje datum svatby o den driv? :confused:
1. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz
market - my sme tiez nemali zadny toaletak a cokoladky :wink:
1. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz
hej hej, vsimla som si, ze je to dake posunute.... ale ono sa to spravi ked budu vsetky stranke nove....

my sme tiez nemali ziadne take serepeticky.... jedine co sme mali navyse boli lampiony..... ked ich zacali vesat, tak sa rozprsalo, takze skoda.... z 33 objednanych sa pouzilo asi 10 a tie sa po minute znicili :sweat_smile:
1. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz
ha ha, ona by chtěla upravit facebook :grinning: :grinning: :grinning: no tak to je krásný :dizzy_face:
1. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz
To pujde sakra tezko upravit facebook :grinning:
1. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz
to je dobre toto :grinning: a v novej verzii ked bude robit co chce, tak glitter tam jednoducho neda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2009 o 14:59  • Odpovedz
menej humorne:
zvlastna fotka
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3198916
vzdy ma pri nej mykne, ze postihnute dietatko a pritom je to (zda sa) uplne zdrave dieta... podla mna trochu nezvladnuta profi-fotka :pensive:
1. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz
ta dalsie profi fotka (myslim, ze posledna v albume) je tiez nezvladnuta, vsetci tam vyzeraju ako postihnuti
1. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz
Too much photoshoped :sweat_smile:
1. dec 2009 o 15:35  • Odpovedz
co k tomu dodat? :grinning: :grinning:

od koho : helekrtek

Kedy: Dnes o 15:59
Komu: domika007
Predmet: [Bez predmetu]

Ahoj prosim ta je nejaka moznosť pomazať príspevky vo forach ked ich tam už napišem?
1. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz
domi, to prislo aj mne, akurat som na to odpovedala... hlavna vec, ze ma 0 prispevkov.... idem kontrolovat ci to nie je dupla a ci nieco neskusa, lebo tak za ostatne 3 dni chce 5. clovek vsetko mazat :angry:
1. dec 2009 o 16:07  • Odpovedz
ja som tiez odpovedala, a mas pravdu je to dost cudne...0 prispevkov a uz riesi ci sa daju zmazavat :rolling_eyes:
1. dec 2009 o 16:09  • Odpovedz
akoze co jej mam na toto odpisat??? :confused:

od koho : helekrtek
Kedy: Dnes o 16:16
Komu: domika007
Predmet: Re: Re: [Bez predmetu]

No a kedy som admina poprosila aby zmazal vsetky moje prispevky?

domika007 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahoj, moznost mazat prispevky maju len adminky stranky, uzivatelky danu moznost nemaju

Dominika(admin)

helekrtek napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj prosim ta je nejaka moznosť pomazať príspevky vo forach ked ich tam už napišem?
1. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz
ja vzdy pisem: prispevky neporusujuce ziadne pravidla nie je mozne mazat. a ztoho jasne vyplyva, ze to nevymazeme ked poprosi
1. dec 2009 o 16:23  • Odpovedz
1. dec 2009 o 16:25  • Odpovedz
a pocuj jani nebude to nahodou dupla od motylik25? :unamused: aj ta pisala ip, ako si zmaze profil a pod...
1. dec 2009 o 16:28  • Odpovedz
hej, hej, je to motylik, pozerala som to..... ale motylik je blokovana na vlastnu ziadost, tak nech si trhne.... ponukla som jej moznost upravit prispevky, no nechcela.
1. dec 2009 o 16:30  • Odpovedz
ved to...ze sama sa chcela bloknut... nechapem o co jej ide...
1. dec 2009 o 16:32  • Odpovedz
ilduci • Dnes o 16:30
Co mam robit domika, nikto mi nepise.. :(

na objasnenie, zalozila temu o svad. agenture, ja som jej hodila nejake vseob. linky a nieco sme sa tam aj bavili spolu a pod. a teraz napise do temy toto :astonished:
:grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 16:33  • Odpovedz
ona sa pyta aj ci sa oplati ist na dake vystavy.... tak nech si najde temy o vystavach a dozvie sa.... a ze nemoze ist na vsetky vystavy, na ktore tu vidi reklamu (pre nezainteresovanych, 1 svad. agentura ma banner na titulke).... akoze naco chodit na 1 vystavu, kt. bude v roznych mestach? :sweat_smile:
1. dec 2009 o 16:44  • Odpovedz
hej hej sledujem....no sak ale ved ked je tu tolko bannerov :grinning: by som aj napisala, ze preco, ale radsej nie :sweat_smile:
1. dec 2009 o 16:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.