• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
1. dec 2009 o 17:04  • Odpovedz
nie je, to je "obscennost" jak vysita :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

toho krtka by som blokla... ked tu nechce byt pod svojim povodnym nickom s upravenymi prispevkami, tak tu nemusi byt vobec :unamused:
1. dec 2009 o 17:11  • Odpovedz
uz som to vymazala....

vidis, to mi nenapadlo, idem jej napisat
1. dec 2009 o 17:17  • Odpovedz
webovy odkaz z obrazku vymazany, ale zato je vlozeny v popise :grinning: :grinning:
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=3588216&vReferer=
1. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz
co bylo na těch fotkách?

domiko, já mažu i obrázky, pokud je v popise odkaz. dokud to nemůžeme upravovat, tak mají holt smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz
karkul - tie ozdobne kamienky co su na tej fotke.... takze zmazem? :astonished: :grinning:
2. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz
domi, pokial je tam iba "z mimibazaru", tak to nechat.... ak by tam bolo: "z www.mimibazar.sk/.cz" tak vtedy zmazat :wink:
2. dec 2009 o 09:48  • Odpovedz
oukej jani :wink:
2. dec 2009 o 09:51  • Odpovedz
domiko, myslím, co bylo na těch fotkách na koníkovi? :wink:

ty kamínky - už tam žádný odkaz není ne? já teda občas smažu i obrázek, kde někdo evidentně umazal/rozmazal webový odkaz, protože to je pak porušení autorského práva podle mě. ale to jen když mám náladu to pak někomu vysvětlovat :grinning:
2. dec 2009 o 09:53  • Odpovedz
porusovanie autorskeho prava je aj ked nedas suhlas na kopirovanie fotiek do albumu a to podla mna nerobi vela ludi a skopcene fotky su na svadbach krizom-krazom
2. dec 2009 o 10:00  • Odpovedz
karkul - sorry som nevedela , ze myslis toho kona :sweat_smile:

ja to tam necham, kedze tam nie je priamy webovy odkaz ako povedala janka a to ze je to evidentne zakamuflovane na tom obrazku s tym moc nenarobim, nechce sa mi s niekym kvoli tomu dotahovat :rolling_eyes:
2. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz
to jo, ale když tam není vidět zdroj, tak se to hůř dokazuje.
taky proto ty se smazaným logem mažu jen výjimečně. hlavně je to jejich věc, ne naše, takže případné problém z toho budou mít ony.
2. dec 2009 o 10:09  • Odpovedz
ved jasne, ja som len chcela poukazat tym odkazom na to, ze je presibana, teda aspon ona si to mysli, lebo na obrazku odkaz nema a v podstate ani v popise fotky nie, lebo tam nema www. nieco.sk/cz
2. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz
ta ludska blbost je fakt nekonecna? :rolling_eyes:
slecne som vlozila do temy linky na fotografov, kameramanov a pod....este mi aj podakovala a pak si vytvori novu temu kde sa pyta na to iste :angry:
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=119584&
2. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz
2. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz
co to...? :confused:
3. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz
3. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz
já jsem to pochopila, nepochopila jsem ten příspěvek :wink:
3. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz
jaaaaaaaaj...tak teraz som nechapava ja :sweat_smile: :grinning:
3. dec 2009 o 12:23  • Odpovedz
vytrhnute z diskusie: Moja nespokojnost s modrym konikom:

ja si len nenecham na seba kydat a od Janocky ocakavam verejne ospravedlnenie, za to ze ma tu prezentovala ako mamu, co vysedava niekolko hodin denne za modrym konikom..

a ak som aj ja nieco zle napisala alebo povedala, co sa dotklo teba Janocka, tak aj ty mi prepac.. vsetko som to pisala len preto, ze som sa obranovala..

ale ako som povedala, ocakavam ospravedlnenie aj ja

__
hehe, takze sa mam akoze verejne ospravedlnit? akoze za co? nenapisala som, ze je zla mama ani nic podobne... to, ze si to tak vysvetlila je jej bordel
3. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz
jani - a este si aj pred nou rovno klakni na kolena to bude mat ako bonus :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 14:59  • Odpovedz
uz len za tie nadavky na nas by som ju blokla, kravu :angry:
3. dec 2009 o 15:18  • Odpovedz
uz prisiel mail od jednej z nich.... daka dusana pise.... tak teraz sa rozculuje uz aj pierre nad nimi, ze ake su hlupe :sweat_smile:
3. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz
no ved ked moze byt bloknuta diddi preco nie aj munu
3. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz
a do tretice by som blokla aj "dai"
3. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz
suhlas :wink:
3. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz
Taky souhlasim, hodit je aspon na vikend do chladku :slight_smile:
3. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz
sak ved ked si to zoberiete, munu stale rozprava to iste...tak si mozno za tych par dni spomenie aj na to ostatne co jej vadi :rolling_eyes:
3. dec 2009 o 15:27  • Odpovedz
3. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.