• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
já jen, že takový břicho nemám ani v nula nula nic týdnu :grinning: (mám větší špek)
7. dec 2009 o 17:18  • Odpovedz
Takove bricho jsem mela jeste zacatkem minuleho tydne, ted uz je vetsi. Ovsem co jsem to tak porovnavala na koni, je to nejmeni 23-tydenni bricho :grinning:
7. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz
hehehe, ze v 33 tydni take brucho..... no ja mam vacsie ked sa nazeriem a to tiez nie som v ziadnom tyzdni :grinning:
7. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz
8. dec 2009 o 11:21  • Odpovedz
myslíte, že je to ten samý a nemůže ho prodat, nebo je to sériová výroba a prodává je jak po másle? :grinning:
8. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz
kaji - netusim a som aj trosku v pomykove, ze ci je to ta ista osoba :sweat_smile: :grinning:
8. dec 2009 o 11:34  • Odpovedz
no pevne verim, ze to nevyraba a nepredava komercne :grinning:
8. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz
Hm, neni nad to, kdyz to nekdo s barvickama na sklo a keramiku fakt umi :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz
a vůbec když má nápad a je to vkusný :grinning:
8. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz
nazvy takehoto "vystizneho" typu ficia aj na konoch
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=120042
9. dec 2009 o 12:14  • Odpovedz
hej hej...tie su cislo 1 :slight_smile:
9. dec 2009 o 12:17  • Odpovedz
co dodat? :rolling_eyes:
Od koho: spcarmen
Kedy: Dnes o 12:29
Komu: domika007
Predmet: Re: Re: Re: duplicitny nick
a ako mam vyriesit taky problem, ze ked som prilasena na beremese.cz pod slovenskym nickom, kt. je registrovany na mojasvadba.sk nemozem si tam pridat inzerat??? Ja tak pendlujem raz som v CR a SR, tak myslim si ze tie nicky nie su nejako plnohodnotne, preto som si musela vytvorit na beremese.cz novy nick, inak by som sa neotravovala vytvorit si novy.

domika007 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahoj, ano je to problem, lebo ten jeden nick patri aj na moja svadba, beremese, modry konik a pod. Takze si prosim ta vyber ktory si chces nechat. Dakujem

Dominika(admin)

spcarmen napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
???? Na stranke www.mojasvadba.sk mam len 1 nick. Na stranke beremese.cz mam druhy nick to je problem??????????????????????????
domika007 napísala:
Ahoj. Chcela by som ta upozornit na pravidla tychto stranok.
http://www.mojasvadba.sk/rules.php
bod: 58.21
*vytvárať viac ako jednu Registráciu, Registrovať sa pod viac ako jedným užívateľským menom, Registrovať sa ako Niekto iný alebo Registrovať sa v mene Niekoho iného*

Takze si mozes vybrat, ktory nick chces pouzivat. V opacnom pripade ti bude zablokovany pristup na tieto stranky.

Dominika (admin) - domika007
9. dec 2009 o 12:39  • Odpovedz
toto asi nebude moc humorne, ale aj tak :

Od koho:katarinkalm
Kedy: Včera o 19:08
Predmet: Re: inšpirácie

Dakujem za upozornenie,

ja tu nepotrebujem mať žiaden album.

domika007 napísala:
ahoj, chcem ta upozornit, ze webove odkazy na fotkach, nemaju co robit, je to proti pravidlam, vid :
- Reklama. Do popisu a do fotiek v albume nevkladaj kontaktné údaje na firmy. Môžeš spomenúť ich meno, avšak adresu, telefónne číslo, e-mail adresu, www adresu atď. tam nepíš. Eventuálna vodotlač na fotografiách môže obsahovať iba meno autora.

Dominika(admin) - domika007

a pozerala som, ze ona si ten album fakt zmazala :rolling_eyes:
11. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz
no aspoň je klid :grinning:
11. dec 2009 o 10:02  • Odpovedz
uvidime dokedy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som jej chcela aj daco odpisat, ale vykaslala som sa radsej na to, lebo by som napisala nieco nepekne :sweat_smile:
11. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz
skyvajir@centrum.cz
to modrykonik@modrykonik.cz
date 14 December 2009 01:04
subject Žádost o vysvětlení
mailing list Filter messages from this mailing list
mailed-by listserv.bounces.google.com
hide details 01:04 (10 hours ago)

Dobrý den,
zeregistroval jsem se pod nickem Drmracek, dle pravidel stránek. Následující den jsem byl tázán anonymními "adminy", kteří nejsou nikterak vázáni mlčenlivostí k uživateli otázkami, které hrubě vnikaly do mého soukromí. Na tyto otázky jsem odpovídal pravdivě, ale s omezenou sdílností vzhledem výše uvedeným skutečnostem, tak aby nebylo nikterak omezeno mé soukromí. Zřejmně proto, že se informace o mém soukromí nepodařilo vylákat, mi bylo následující den "někým" změněno bez mého vědomí přístupové heslo, tak abych nemohl vstupuvat do diskuse. Už tato skutečnost leccos naznačuje o nekontrolovatelných vniknutí do účtů jednotlivých uživatelů.
Žádám Vás tímto prošetření a vysvětlení dějů, který se kterýmy se na důvěryhodných servrech nesetkávám. Pokud jste změnu hesla iniciovali Vy, žádám Vás tímto o urychlenou nápravu.
S pozdravem
Dr. Mracek

__
baby, kt. ste si s nim pisali, co ste si to dovolili hrubo zasahovat do jeho sukromia? :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz
14. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning:
mě hrozně baví, jak nejdřív napíše x příspěvků, za které by se nemusel stydět dlaždič ani děvečka z chlíva, ale pak napíše vysoce kvalifikovanou stížnost :grinning:
14. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz
ja pridam tiez jednu ip :grinning:

Od koho:bzzmajka
Kedy: 11. dec o 19:46
Predmet: Re: Inzerát: Predám Svadobná torta

Prečo? fakt nechápem tento krát...
Inzerát na svadobnú tortu som si len posunula a ked som pozerala forum na porušovanie pravidiel, tak som tam nenašla, prečo ste mi to blokli vtedy.

domika007 napísala:
Ahoj, nakolko si uz bola niekolkokrat napominana inymi adminkami a stale nejako porusujes pravidla stranky, tak ta teraz posledny krat upozornujem. Potom to budem riesit bloknutim a zamedzenim pristupu na tuto stranku.

Dakujem za pochopenie

Dominika (admin)
14. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz
ona je fakt pomalsie chapava :sweat_smile:
14. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz
asi :rolling_eyes:
som jej radsej neodpisala :sweat_smile:
14. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz
ona je bzzz :grinning:
14. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz
bzzz to je skratka od brzda :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz
renda71
Príjemcovia: janocka
janocka,nevíš proč se nemohu přihlásit na koníka??ukazuje mi to,že jsem zadala nesprávné heslo,ale já ho zadávám správně??
díky renda

__
zabudla som ju bloknut na streche.... co myslite, mam jej napisat preco alebo ju zablokovat aj na streche?
14. dec 2009 o 16:57  • Odpovedz
Ne, zablokovat i na strese!
14. dec 2009 o 16:58  • Odpovedz
lenka132 sa tvari, ze ona nic, ze nevidi dovod preco by mala byt bloknuta :grinning:

2009/12/15 lenka zavadilova
Dobré dopoledne všem adminům na MK, prosím můžete mi obnovit vstup na MK, neporušuji žádná pravidla a mám zablokovaný přístup. Jen jsem včera napsala dotaz a kvůli tomu mi byl zablokován vstup. Mám tam dost přátel a nerada bych od nich takto odešla. Děkuji Lenka132
15. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz
Hm, ona to bude asi fakt mozna nahoda, ze jedna aktualizuje album a druha taky. Vzdycky jsem fandila spis Lence, ale v posledni dobe mi pripada malicko rozumejsi Renda. Nech je bloknute jeste nejaky cas, dokud nevychladnou. :grinning:
15. dec 2009 o 10:56  • Odpovedz
no tak ona ma asi nechapala ked som pisala aby si albumy aktualizovala 1x tyzdenne.... ona to myslela asi tak, ze 1 si aktualizuje v pondelok, druhy v stredu, treti v piatok, potom zase o par dni prvy.....

Ještě jednou jsem se teď dívala na aktualizaci albumů...takže album Kačenka-je aktualizovaný 8.12-což je dnes týden a ani předtím, jsem po tvém upozornění ho častěji neaktualizovala. Dvě navazující alba jsou aktualizována 12.12 a předtím též jsem hlídala aby toto bylo po týdnu.
15. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz
teda pardon, ale dohadovat se se dvěma dospělýma ženskýma, kolikrát v týdnu si smí aktualizovat album... :rolling_eyes:
myslim, že obě už dostaly řadu upozornění, minimálně jedna používala nick té druhé, nebo nechala, aby se jí tam dostaly děti.
kradou si z alba fotky, dohadují se všude možně o všelijakých kravinách. otravují ostatní uživatelky.

můj názor je ten, že i když je po týdnu odblokujete, za čas se to zase vrátí do starých kolejí, protože tyhle dvě si půjdou po krku asi vždycky. ať se hašteří někde jinde, tady už toho bylo dost.
15. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.