• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
ta torta vyzera fakt uzasne, urcite je bez farbiv a nechuti umelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz
tak to jsou ale dneska všechny ty dorty - potahovaný, barevný...
mě by spíš děsila ta malá letadýlka, aby to dítko nespolklo.
20. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz
20. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz
to naco jej je tolko mlieka? :sweat_smile:
20. dec 2009 o 15:25  • Odpovedz
mozno to ma fakt do banky materskeho mlieka :confused: moja sestra tak mrazila pre druhu sestru,ked mali naraz deti a jedna uz nemala mlieko, ale nie take strasne kvanta a uz vobec nie 2 mesiace odkladane v mrazaku...
20. dec 2009 o 15:38  • Odpovedz
od koho: lucka24
Kedy: Dnes o 10:54
Komu: domika007
Predmet: otazka ohladom inzercie
Dobry den,
chcela by som sa Vas opytat ci mozem inzerovat kamaratkyne saty cez moje meno,ona totiz zije v cudzine ale vydavala sa tu.dakujem.Krasne Vianoce zelam. :slight_smile:
22. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz
Domi, dobry :grinning:

To mleko jsem predtim prehledla, ale je to hardcore teda. Hlavne by se to nemelo uchovavat zmrazene vic jak mesic.
22. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz
markét :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 17:20  • Odpovedz
a to jej akoze na co teraz bude? :confused:
28. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz
to by mě taky zajímalo :sweat_smile:
28. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz
bude prekvapena, ak nakoniec bude potrebovat o 2 cisla mensie/vacsie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. dec 2009 o 16:47  • Odpovedz
28. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz
30. dec 2009 o 20:29  • Odpovedz
hihi. zamkla som jednej novej temu a presunula do existujucej + som jej pre istotu napisala ip, kde som ju presunula a preco a teraz pozeram, co napisala do tej temy, kam som ju presunula. celkom duchaplny prispevok (ten hned pod mojim). :grinning:

http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=107336&vGroupOffset=0&vOffset=60
4. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz
super :grinning:
4. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz
ta to vyhrala :grinning:
4. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz
tak jo, psal mi kacer09 :grinning:

kacer09

Kdy: Dnes ve 20:09

Komu: ikarkulka

Předmět: Dotaz
Ahoj,
Vim ze mne mas plne zuby a blokla si my ucet bicista, asi si proto mela 100 duvodu OK.
vete \"atkak, to bude tím, že jsi bicista. už je to trapné.\" tomu nerozumim ani nevim kdo je atkak. To je ale sumak.

Pisu ti prot ze zadam o dohodu. Nemam nic proti tomu ze si mne blokla na beremese.cz
S nekterymi jedincemi sem se tam chytnul, ale pravda je ze oni si mleli taky porad svoje.
Ale to je sumak je to za nami.

Problem je ze fora beremese.cz a modrykonik.cz maji propojeny ucty.
Kdyz mne bloknes v brms kde sem si to tedy priznavam zrejme zaslouzil, bloknes mne i na koniku, kde normalne prizpivam, nemam s nikym zadny problem, mam tam foto album a kdesi coci. Coz je pak nespravedlive.

Takze navrhuji dohodu. Ty my znovu spustis ucet bicista a ja ti slibim ze se odpakuji z fora beremese kde uz sem stejne vysilen, jelikoz to bude porad valka mezi zastancema profi videa a tim ze doma se nic kloudneho natocit neda. takze ti z fora brms zmizim z oci.

Preci jenom na Koniku jsou ty lidi nazorove vyspelejsi a my ted mame mimi a resime ruzne veci tam zrovan sou lidi nazorove ponekud moudrejsi, a tam se doposud krom nepechopeni s adminem o pravidle s ikonou nemel jediny problem.

Beres to ???
4. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz
ten bicista je fakt magor
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=89860&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

jako já mu na to kašlu, že na koníkovi neměl problémy. kolikrá jsem mu psala, ať nevyvádí! to si měl rozmyslet dřív.
4. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz
Od koho: indira
Kedy: Dnes o 00:41
Komu: janocka

Predmet: ahoj
ahoj som tu prvy krat dala som sem inzeraty a tak mas dietatko

__
akoze inzeraty su moje dietatko? ci cooo? :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz
nooo ze ci mas aj ty dieta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zjavne nepozna ciarky a ostatne znamienka :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz
jaaaaaaaj.... lebo bez tych ciarok to vyzerat tak, ze tie inzeraty su dietatko :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 09:54  • Odpovedz
hehehe ....to je pravda, sak mamicka ma v pazi ci jej niekto rozumie :grinning:
5. jan 2010 o 09:55  • Odpovedz
naahodou, aspon nepise vsetkym to iste :grinning: :grinning:
tu aj s mojou odpovedou:

ikke (admin)
Kedy: Dnes o 13:40
Komu: indira
Predmet: Re: ahoj
ahoj, som tu \"stara\", som adminka, vitaj a zapoj sa do nejakej temy
napr. podla mesiaca narodenia dcerky v casti Spolocny termin; podla bydliska v casti Regiony alebo napr. do nejakej temy v casti Volna diskusia
ikke

indira napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahoj som tu nova volam sa katka mam malu dcerku a ty
5. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz
ikke - :grinning: :grinning: :grinning: ta "stara" nema chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz
5. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz
a dalsia ukazka, ze photoshop nie je pre kazdeho:grinning: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3664121&vReferer= tak ked neviem robit fotomontaze, tak ich nerobim :grinning:
5. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.