• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=476128&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D200

...myslite, ze ich ma na sklade, ked to dala do Ostatne nedetske a nie do Sluzby? :sweat_smile:
22. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz
tie klasiky uz ja ani nekopirujem, kazdy den sa najdu min. piati ludia, kt. si myslia, ze som vseved.... dnes mi napr. prisiel mail, ze dotycna by chcela pracovat pre nasu svadobnu agenturu, ze ma skusenosti s cateringom a ako hosteska a velmi ju ta praca bavi :grinning: ktovie ci si stranku vobec otvorila predtym ako sa ozvala :grinning:

no tie lokse snad nema na sklade :grinning: ak hej, tak pruser :sweat_smile:
23. jan 2010 o 01:23  • Odpovedz
najjulinka • 7d • Dnes o 13:02
jaj inak ked sme pri kinder.. .lucka z nakupneho vozika dosiahne na tie všelijake veci čo maju pri pokladni tovar proste.. .a mali tam také Kinder keksiky či čo.. nejak som ju presvedčila, že to nelubi, že to je take male, že jej treba niečo velke na papanie ako chlebiček, že to ma viac.... šahla vedla a tam kondomy... klasika "čo to je?".... hmmm.. .čo teraz.... jedna vec, že deti neklamem, druhá vec, že toto sa neda vysvetliť v jej jazyku.. .vynašla som sa "Krabička"... kedže si nepamatala žeby to ž mala, tak sa pýta "lúbim to?" .. .tak som jej povedala, že to nelubi... išli sme druhýkrat.. inokedy proste na nakup... no a zas všetko obzerala pri pokladni.. .ale krabičku si pamatala... a rovno... "Krabička" .. ja, že ano... a ona "Neluuuuubim toooooo, bééé"... no jak keby som jej obsah tej krabičky dakedy vnucovala.. no proste čo si mysleli tí za nami v rade, netuším.... ked suverene vedela, že tu krabičku nelubi.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz
Boďulka to modrykonik
show details 10:33 (34 minutes ago)
BYLA BYCH RÁDA, KDYBY NEBYL VIDĚT MŮJ NICK - BODULKA. Je to možné?????

---------- Forwarded message ----------
From: Boďulka
To: modrykonik@modrykonik.cz
Date: Mon, 25 Jan 2010 10:33:26 +0100 (CET)
Subject: ZABLOKOVÉ ALBUM
Dobrý den,

omylem jsem si zablokovala moje album

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=567623
tím, že jsem si chtěla změnit email na anie@seznam.cz.
Heslo do alba je 9593.

Můžete mi ho prosím vrátit do původního stavu na bodulka@seznam.cz???

DĚKUJI!!!

__
neviem ci som hotentot ja alebo ona, ale neviem ako sa jej podarilo zablokovat si album :grinning:
25. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz
tie stolicky vyzera ako potiahnute igelitom nie organzou :grinning: :confused:
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3731365#navigator
25. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz
:grinning: :grinning: a fakt.... akoby ich zabudli vybalit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz
třeba budou v kostele malovat :wink:
25. jan 2010 o 15:51  • Odpovedz
domi a to nieje zase dupla od tej danielky? co si ju dnes blokovala...

inac des. take nieco skarede by som si v zivote nekupila alebo neprenajala.
25. jan 2010 o 16:05  • Odpovedz
ja neviem maji, ja uz na nu nemam energiu :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz
maji - je to ona :angry:
25. jan 2010 o 16:15  • Odpovedz
tema: Sikovni murari v okoli trnavy

gvendo007 - Dnes o 12:47
Ak budete potrabovat obkladaca tak potom sa ozvyte! Hovory sa ze robim dobre ale nechcem sa tymto chvalyt . Treba ma vyskúšať !

---
neviem, ci to myslel vazne alebo zo srandy, no viem si celkom zivo predstavit, ze takto naozaj "hovory" :grinning:
26. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz
no sak ved je od trnavy predsa :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz
název tohoto tématu
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=124188&vGroupOffset=40
jsem četla jako Jak pást krávy :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz
kaji - aj tak sa da :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz
http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=477149 - mohla pred fotenim aspon tie topanky umyt (ked uz podlahu nechala zaondiatu:stuck_out_tongue_closed_eyes:)
28. jan 2010 o 16:22  • Odpovedz
to som si ani nevsimla :grinning: :grinning:
ja mam uz deficit,lebo sledujem len ci je to origos fotka, ci su tam nie su web odkazy, velke pismena a pod. :sweat_smile:
28. jan 2010 o 16:25  • Odpovedz
ja origos fotky vacsinou na upozornenie riesim, lebo tak nemam v oku stovky modelov siat znacky Maggie Sottero... rozonam asi 2, lebo sa stale opakuju v bazari aj v albumoch :grinning: a ostatne origos neriesim, neviem ako to maju ine znacky s autors. pravami
28. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz
ako origos myslim, ze odfotena :sweat_smile: sa neviem nejako vyjadrovat v poslednej dobe :frowning2:
28. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz
vid upozornenie na styl jeden pani uzivatelky :astonished:
evelynek: chcela som ti to len skopirovat a predchadzajuci zmazat, tak mi to stale laskavo neoznacuj, nemam cas to stale riesit a sediet tu dve hodiny

velmi "pekne" napisane :angry: :angry: hlavne ze neustale vkladala duplicitne inzeraty!!!
28. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz
a tot aj jej odpoved na moju Ip :

Od koho:velynek
Kedy: Dnes o 20:26
Komu:domika007
Predmet:Re: Inzerát: Predám Svadobné šaty, bolerko a závoj

ahoj,
nemas co robit len tu vysedavat? stalo sa, ze som zabudla zmazat predchadzajuci, ked so ho skopitovala, ine tu maju aj 4 inzeraty a nic sa nedeje, ja mam 1 dva dni dvakrat a uz sa idete z toho .... a ked si ho chcem obnovit dnes a tie z predchadzajucich dni zmazat, tak este ho ani len neodoslem a uz je oznaceny.

Snad aj ty raz pochopis, ze ludia nie su neomylni a budes robit nieco zmysluplnejsie ako buzerovat druhych.

Dakujem

Evelyn

domika007 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahoj,
nakolko v bazari mas stale stopnute inzeraty z dovodu duplicity,cize 1 inzerat vkladas viackrat. ved aj v pravidlach bazaru sa pise :
4. Neuverejňuj jeden a ten istý inzerát naraz viac krát.

Tak snad sa v buducnosti uz dana chyba nevyskytne
Dakujem

Dominika(admin)
28. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3154894 - popis fotky :sweat_smile: sklonovat slovo puzzle by mi teda nikdy nenapadlo
29. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz
to bude tím, že tady to nikdo nevnímá jako cizí slovo se vším všudy, ale že se to vyslovuje pucle. pojď si hrát s puclema, koupíme si puclíky atd. :sweat_smile:
29. jan 2010 o 11:19  • Odpovedz
29. jan 2010 o 11:23  • Odpovedz
to sa este tak vyslovuje? viem, ze vela ludi to tak vyslovovalo daaaavno, pred rokmi, ale teraz uz pocuvam normalne, ze pazl :wink: keby mi niekto povedal kupime si pucliky, pod sa hrat s pucle, asi by mi usi vytrhlo :grinning:

haha, to su fakt dobre saty - ako Cisarove nove saty :grinning:
29. jan 2010 o 11:54  • Odpovedz
já jsem teda naopak od málokoho slyšela pazl :rolling_eyes: prostě koupíme si puclíčky :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz
u nas sa hovorilo dokonca "puclitka" :grinning:
ale na stenu by som teda nic take nevesala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz
ani já ne. už proto, že se to musí slepit a nedá se to znovu skládat :grinning:
29. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz
my mame zavesene na stene 1 puzzle, dalsie caka na zaramovanie a tiez pojde na stenu, u nasich mam na stene 2 puzzle, u svokrovcov caka 1 puzzle na zlepenie a potom ho zavesim niekde do izby a 3 puzzle este cakaju na zlozenie :grinning: takze mne nevadi, ze sa to neda znovu skladat :grinning:
29. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.