• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
s tymto mala problem donedavna aj emjee.... stale jej uzivatelky pisali aby im odstopla inzerat, nechapali sme preco pisu prave jej ale potom na to prisla, ze preto, ze jej prispevok je v teme ako prvy.....
7. apr 2010 o 22:07  • Odpovedz
tak já ho smažu :grinning:
7. apr 2010 o 22:10  • Odpovedz
8. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=3941633&vReferer= - fakt nevsedne oznamko :grinning: by ma zaujimalo, co na to babky :grinning:
9. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz
tak to je úžasný :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 11:50  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/rosalinda64/clanok/neklape-nam-to/ - som to zbezne citala a nevidela som ani jeden ypsilon :sweat_smile:
12. apr 2010 o 09:56  • Odpovedz
12. apr 2010 o 12:45  • Odpovedz
ked som zbadala tuto foto najprv zdialky, som si myslela, ze je to drevena doska co sa pouziva v kuchyni :sweat_smile: :grinning:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/vi3ka/album/nase-mimco/5150700/
14. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/kacenkalm/album/a-toto-je-nase-stastiiicko/3164077/ - tak táto bude urcite z Detvy :grinning: lebo iba tam hovoria "dva piva", "dva slnka", .... :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 17:37  • Odpovedz
18. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz
nááááádherné svatební aranžmá :grinning:
http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3953401&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3F
(a má jich tam ještě víc :wink:)
18. apr 2010 o 20:52  • Odpovedz
to je dobree :grinning:
18. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz
fuuuuuuuha, tie fotky su strasne, ale fakt strasne zle.... :sweat_smile:
19. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz
ikarkulka (admin)
Kdy: Dnes v 15:11
Komu: silha81

Předmět: Re: Zoznam stopnutých inzerátov v bazári a dôvody
Ano, můžete, ale pouze za předpokladu, že si zaplatíte zápis do katalogu firem.
Více informací v pravidlech bazaru.

iKarkulka

silha81 napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Dobrý den,

a mohu tedy mít v bazaru alespon jedny šatičky?
Hezký den
Hana Šilhanová

ikarkulka napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Dobrý den,

ve Vašem případě se jedná o komerční inzerci. Počítáme s tím, že nevěsta vlastní jedny, max. dvoje svatební šaty.

Děkuji za pochopení.
iKarkulka

silha81 napsala:
Dobrý den,
mohu se zeptat proč jste mi stopli dnes mé inzeráty - soukromé osoby?
Děkuji
S pozdravem
Hana Šilhanová
20. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz
Od koho:
janicka_10
Kedy: Dnes o 19:12
Komu: janocka

Predmet: Fw:Vitaj na stránke www.mojasvadba.sk (Toto je automatická správa)
ahoj my sa pozname ja nejdem sa vidavat iba chcem napisat komentare a neviem sa tam dostat nemohla by si my povedat ako sa na to ide

______
namiesto toho aby pisala komnetara by sa mohla ucit co su interpunkcne zanmienka a na co sluzia :grinning:
21. apr 2010 o 22:18  • Odpovedz
takze aj tebe prisla takato superna Ip jani? :grinning:
22. apr 2010 o 07:59  • Odpovedz
hej hej doim, aj mne.... len nerozumiem preco odpovedala tebe, lebo tak uvitacie spravy chodia odomna.... ze by bola taka sikovna a nasla zoznam adminov a preto napisala aj tebe? :grinning: a tiez mi prislo to co tebe.... ze ci sa pozname :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz
mozne je vsetko :grinning: inak ja som jej nic neodpisala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz
vidiet,ze je tu nova :grinning: lebo podla udajov v pase by zistila, ze v Benesove nebyvam a ze nie som Ceska :sweat_smile: sice ved aj po slovensky pisem... teda dufam :grinning:

Od koho:motejlka

Kedy: Dnes o 12:23

Komu:domika007

Predmet: Re: Re: Kadeřnice a kosmetička Benešov u Prahy

Aha :o)
A ty jsi z Benešova? znám jednu kadeřnici v Benešově,ale nechtěla jsem jezdit tak daleko. Jestli nikoho nemáš,můžu ti sehnat kontakt. Jsem původně z Berouna a Benešov je pro mne cizák

domika007 napsala:
Ahoj, diskusiu som uzamkla preto, lebo sa jedna o duplicitnu temu. svoju otazku poloz v teme, na ktoru som vlozila odkaz. Dakujem

Dominika

motejlka napísala:
Ahoj Dominiko,proč mám uzamčenou diskuzi? nesmí mi holky dát na někoho kontakt?

Jana
22. apr 2010 o 12:25  • Odpovedz
domi, to je pruser, ze si z Benesova, bo to tricko co ti v sob. kupim sa mi do Benesova nechce trepat :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz
nieeeeeeeeee, ja sa prestahujem na SVK :astonished: :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/lauraa/album/chorvatsko/5167573/ - doteraz som si myslela, ze otvorene more je ked nie je siroko-daleko pevnina :grinning: no niekto ma otvorene more aj to co je na fotke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 23:58  • Odpovedz
no jo, to pak můžeš vyfotit otevřené moře u kdejakého rybníka :grinning:
23. apr 2010 o 00:18  • Odpovedz
lolitka08 - Dnes o 00:56
Emjee&Bihan (alebo jedna a ta ista osoba???!!!!). Dovod preco vobec som zacala s Piccolions je, ze mala som niekolko satiek/slingov/nosicov atd. Piccolions mi vyhovoval najviac. Je to nieco nove a nie je to take rozsirene este na SK, tak aj preto. Posielam par liniek pre tie, ktorych tento typ satky zaujal.

_____
ze emjee a ma dupla nick "bihan" :grinning: :grinning: lepsi vtip som uz daaaaavno necitala :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz
zuzana
Príjemcovia: janocka
Ahoj Janočka,

mám jednu prosbičku.Zaregistrovala som sa asi pred mesiacom-neviem už kedy presne pod menom Zuzana s heslom Zuzana.Dostala som tento profil,ale toto nie je moja fotka a nie som tiež z Myjavy.Som z okresu NITRA,bezdetná a snažilka.Dá sa to prerobiť-hlavne odstrániť foto???Vopred ďakujem pekn
26. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz
roasha - Dnes o 08:44
diddi,ako vždy, len Teba zasa nikto nepochopil.......... ...........vlastne, Ty si len strašne starostlivá/-úzkostlivá,nazvime to ako chceš/ o súkromie iných ....úbohé.......

____
ano, ano, ano :slight_smile: roasha konecne napisala to, co som uz daaaavno mala sto chuti napisat diddi ja, ale nemohla som :sweat_smile:
27. apr 2010 o 11:14  • Odpovedz
roasha to povedala za vsetkych :wink:
27. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz
to sa mi paci :sweat_smile:
27. apr 2010 o 11:38  • Odpovedz
martinake • Dnes o 22:56 | Change | 195.91.79.42
martinake: sama chcem zmazat príspevok
Zmaž
Ahoj Luci 79, čítam si diskusiu košických neviest 2010 a ak by si mala záujem tak ti viem ponúknuť svadobnú kyticu alebo už ju máš niekde rezervovanú? Takisto robíme všetko čo sa týka kvetov či už živých alebo umelých. Ikebanu na stôl, auto a tak dalej. Ak máš záujem tak sa ovzi.Všetko za dobrú cenu samozrejme. Zatial sa maj pekne a veľa zdaru pri príprave svadby. S pozdravom Martina.

_____
taketo prekecnutia mam rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 23:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.