• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
hehe, som najskor nechapala, ze co je na tom divne, no potom som sa zadivala na brucho :grinning: ... nuz, tak si vysla asi na daky ples aj s dietatom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2010 o 19:48  • Odpovedz
mne to skor pride, ze boli fotit nejake tehu foto a mamina sa takto zmachlila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz
jaaaaaj, ze byyy? no mne sa taketo zmachlene a vyfintene tehotenske fotky nepacia, pacia sa mi velmi take v prirode, kde mama nie je taka namachlena, najlpsie niekde v prirode.... velmi sa mi pacia tehotenske fotky uzivatelky emamamu (alebo mamamaemu?:grinning:), ale to som uz spomianala velakrat
24. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz
diddi (2 deti) - Dnes o 21:38

to admins: spravte nieco s tou rimmel!!!

v teme co proti urieknutiu :grinning: mala som jej chut napisat, ved rimmel je taka ista ako ty len rype v temach :sweat_smile:
24. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz
tak diddi sa nezda :grinning:
24. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz
diddi je stále tu? :grinning:

a toto jste viděly?
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/zandanem/album/a-jsme-na-svete/5237122/
váhám, jestli to není na smazání :unamused:
25. máj 2010 o 00:09  • Odpovedz
fuha, no to je drsne... a ci zmazat, neviem no.... lebo tak je to na hrane - nic nie je vidiet a su na stranke aj fotky, kde maju odhalene prsia a to sme doteraz nechavali :sweat_smile:
25. máj 2010 o 09:56  • Odpovedz
25. máj 2010 o 15:43  • Odpovedz
domi, zlatá nebo stříbrná... hlavně že se to leskne :grinning:
25. máj 2010 o 16:20  • Odpovedz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnice-melnik-2/?flagged_only=true

Jiný důvod “v době, kdy Krista "rodila" v Mělníku, tam primář Kozák ani vrchní sestra Jičínská nebyli, nick Krista patří dnes již bývalé vrchní sestře Karolině Jičínské, která se takto vychvaluje, ale unikla jí časová posloupnost”

___
a do prcic, terka nas takto vodila za nas, ze robila admin. prac. a ona je v skutocnosti byvala vrchna sestra :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 15:18  • Odpovedz
hahahaha :grinning: :grinning: :grinning:

zomrela som prave :grinning:
26. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz
31. máj 2010 o 12:37  • Odpovedz
http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?f=77&t=99050 - to je ten bloknuty zicon :grinning: a cuduj sa svete, na jeho temu sa nik nechytil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2010 o 13:58  • Odpovedz
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=129918 - ma pobavila, lebo otrasne, zle, hlupe kupele jej nechcu dat zlavu :grinning: asi bezne chodi do obchodu s tym: kupim si tento chlieb ak mi nan date zlavu.... vsetky chcu mat nobl svadbu a najlepsie zadara :angry:
1. jún 2010 o 00:47  • Odpovedz
hahaha, že krista je zdravotní sestra!!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 01:41  • Odpovedz
1. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz
to víš, domi, anatomie je pro někoho španělská vesnice :grinning:
a smaž jí profilovou fotku :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz
jaj tak je to :grinning:
a zmazala som :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz
zabit a zakopat :rolling_eyes: akoze tak na co sa ma pyta ako na to, ked to akoze vie? :angry: uz len ten nick, kriste pane

Od koho:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kedy: Dnes o 14:16

Komu: domika007

Predmet: Re: Re: Re: Topánky

to mi je jesné, čítala som pravidla...a môžem tam nechať aspoň ...mojebuty?

domika007 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
si zmaz, ten web odkaz v popise...klikni upravit informacie v albume/zmen udaje v albume a tam to opravis

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
tak mi prosím ťa poraď ako....

domika007 napísala:
Ahoj,
chcem ta poprosit o upravu popisu tvojho albumu nakolko je tam kontaktny ( webovy) kontakt ,co je proti pravidlam .

Vid pravidla :

Čo do albumov z príprav nepatrí:
*Reklama. Do popisu a do fotiek v albume nevkladaj kontaktné údaje na firmy. Môžeš spomenúť ich meno, avšak adresu, telefónne číslo, e-mail adresu, www adresu atď. tam nepíš. Eventuálna vodotlač na fotografiách môže obsahovať iba meno autora.

dakujem

Dominika(admin)
1. jún 2010 o 14:18  • Odpovedz
týden yntelygentných uživatelek? :wink:
1. jún 2010 o 14:25  • Odpovedz
jedine :confounded:

dalsia exceluje v teme o stopnutych inzeratoch :astonished:
1. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz
ten nick som si vsimla pred par dnami.... by ma zaujimalo, ze ked sa bude chciet prihlasit z ineho PC ci si spomenie kolko "a" ma v nicku :grinning:
1. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz
jani - :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 15:27  • Odpovedz
album je uz zmazany :astonished:
4. jún 2010 o 09:12  • Odpovedz
4. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz
to je zle ten popis albumu, este mohla dat viac zdrobnenin :grinning:

ten album je cely divny, ta fotka na kt. dala link dominika je daka divna, tam vzadu je daka velka hlava - cia? :confused: by ma neprekvapilo ak by ta uzivatelka nemala chlapa alebo mala ale takeho bezneho, budu mat svadbu v kulturaku a teraz sa tvari ake budu mat vsetko luxusne samozrejme - ako ona pise v popisoch fotiek :sweat_smile:
4. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz
jani - uplne si to vystihla :wink:
4. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz
akoze toto je dost divna foto :unamused: som uz zopar na tento styl videla, ale tato mi pride uplne "ina"
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=4027556&
4. jún 2010 o 13:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.