• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
kaji to je, ale cuza :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 16:33  • Odpovedz
jani to je ta, co sme ju riesili vcera v teme co s touto temou a albumom :rolling_eyes:
_______________________________________________________________________________________

Od koho: martinkagricova

Kedy: Včera o 21:38

Komu:domika007

Predmet: Re: Re: Re: Fw:Martina Gricova a Miroslav Beno

mozem vediet, preco mam vymazany pripravny album, kde som mala fotky co sa mi nezmestili do svadobneho? nemala som tam ziadne veci na predaj ani nic, co by bolo proti pravidlam... tak cakam na vysvetlenie

domika007 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahoj, ja pozeram na kazdy album rovnako, a upozornujem kazdeho, kto nema album v sulade s pravidlami, takze urcite si nevyberam len niektorych

a dakujem

martinkagricova napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj, teraz naozaj neviem o co ti ide, pretove v albume z priprav nemam nic na predaj, mala som v svadobnom albume, ktore som zabudla vymazat. Ale ked tak pozeram do albumov inych nevies, vela ich ma napisane v svadobnom albume, ze ma veci na predaj, tak neviem, podla coho si vyberas ludi... ale v pohode, zmazala som........

domika007 napísala:
Ahoj, uz raz som ti poslala napominanie a ako tak pozeram, stale si si album neupravila Tak ta o to ziadam este raz a naposledy, v opacnom pripade ti budem nutena album zmazat...

Dakujem

Dominika ( admin)

domika007 napísala:
Ahoj,

rada by som ti pripomenula pravidla albumov :

Čo do albumov z príprav nepatrí:
*Rôzne veci na predaj. Patria do bazáru.

Takze si prosim uprav svoj album.

Dakujem

Dominika(admin)
16. jún 2010 o 08:06  • Odpovedz
tak cakam na vysvetlenie :grinning: :grinning: :grinning: jéééééžiš, já bych jí poslala do prrrrrdele! :grinning:
16. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz
Hááá , Janča je majitelka MK :grinning: :grinning: :grinning: Boha jeho :sweat_smile:
16. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz
domi, ak chces, tak ja jej znova napisem a vysvetlim jej preco jej bol album vymazany :grinning:

vidim, ze sa mi dlho darilo tajit, ze som majitelkou MK.... az tak dlho a dobre, ze som o tom ani ja nevedela :grinning:
16. jún 2010 o 12:16  • Odpovedz
jani nemusis, ja som jej napisala, lebo mi to proste nedalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2010 o 12:17  • Odpovedz
jani, a když jsi teda ta majitelka (já pitomá pořád nosím švestičky bobovi :grinning:), mohli už bychom konečně zavést ten vstupní i
16. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz
jani, a když jsi teda ta majitelka (já pitomá pořád nosím švestičky bobovi :grinning:), mohli už bychom konečně zavést ten vstupní iq test při registraci?
16. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz
:confused: :confused: zírám jako blázen! co mi to ten golej napsal? že jsem nestranná? :grinning: :grinning: tak čekám, kdy tam nalítne nějaká budulinci apod., aby mu to vyvrátila :grinning:
17. jún 2010 o 10:06  • Odpovedz
kaji si proste jednicka a my sme uplne chudery oproti tebe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 10:07  • Odpovedz
domi, ty balonky jsou až takový... temný :grinning:
17. jún 2010 o 10:08  • Odpovedz
balonky? :astonished: :sweat_smile:
17. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz
ten tvůj odkaz ze včera 14.42 - nevěsta a ženich z balonků. nahání mi to spíš hrůzu :slight_smile:
17. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz
jaaaj, uz chnapem :sweat_smile: :grinning:
17. jún 2010 o 12:07  • Odpovedz
co chcel basnik povedat touto Ip netusim :grinning:

----------------------------------------------------------------
Od koho: renatinka29

Kedy: Dnes o 00:03

Komu: domika007

Predmet: [Bez předmětu]

AHOJ
18. jún 2010 o 08:02  • Odpovedz
tak tento prispevok ma fakt pobavil :grinning: :grinning: :grinning:

leelo – aj mne chyba rimmel...
Včera o 14:39 • 1 dieťa
18. jún 2010 o 12:05  • Odpovedz
kde to pise? zatial nik nepisal, ze by im rimmel chybala... ani 2 jej kamosky zo sukromnej skupiny... pôvodne tam bolo tych kamosiek viac, no povyhadzovala ich casom :sweat_smile:
18. jún 2010 o 12:09  • Odpovedz
a co ja ti viem? :sweat_smile: som len tak klikla na jednu temu a na toto som pritom narazila...
18. jún 2010 o 12:11  • Odpovedz
ha ha ha :grinning:
http://www.beremese.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=536186&vReferer=/bazar/index.php%3FvLogin%3Dlucique
na té malé fotce vymazala obličeje a na profilovce má obličej přes celý rámeček :grinning:
19. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz
tak, ale snaha bola :grinning:
19. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz
vcera sa stala vtipna vec.... prisiel taky starsi chlapik do firmy, ze videl na MK inzerat na predaj detskej vanicky, tak ze ju chce kupit :sweat_smile:
22. jún 2010 o 09:57  • Odpovedz
22. jún 2010 o 10:10  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: chudák :sweat_smile:
22. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz
22. jún 2010 o 19:12  • Odpovedz
toto ma pobavilo :grinning:
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Od koho: danica007

Kedy: Dnes o 20:52

Komu:domika007

Predmet: šikovna kadernicka a kozmeticka v okrese Poprad

keď sa ti ponúknu, tak ich hneď zrušíš, aby sa nepropagovali ako firmy...
nie je tak?
22. jún 2010 o 21:02  • Odpovedz
si tě jako proklepává předem? :grinning:
22. jún 2010 o 21:16  • Odpovedz
asi tak nejako :grinning:
23. jún 2010 o 09:33  • Odpovedz
co to sakra jeee? :astonished: ved ta sukna jej je desne uzka a cierne tielko pod priesvitnou bielou bluzkou... nuz, cele zle :grinning:
23. jún 2010 o 17:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.