• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
tak to ano, pekne sa namakali :confused:
11. júl 2010 o 19:41  • Odpovedz
a ještě něco - se mi zdá na 30. týden docela obří
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eliska_v/album/brisko-o/5349559/
11. júl 2010 o 19:44  • Odpovedz
ja sa v tehu bruchach moc nevyznam, takze netusim ci je velke alebo male :zipper_mouth:
11. júl 2010 o 19:46  • Odpovedz
beru to podle sebe, myslim, že takový nějaký mám teď já (36tt), ale je fakt, že je to individuální.
jen když si představíš, že má před sebou ještě cca 10 týdnů... :confused:
11. júl 2010 o 20:04  • Odpovedz
aha, tak potom je to fakt velke brucho alebo mozno sa sekla v cislach :sweat_smile:
11. júl 2010 o 20:10  • Odpovedz
11. júl 2010 o 20:15  • Odpovedz
a takových je kolem nás spoustu, domi :grinning: to je na tom to nejhorší.
11. júl 2010 o 20:46  • Odpovedz
no jo no :grinning:
11. júl 2010 o 20:49  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/3weh/bugaboo-cameleon/ - toto je co za hatalninu?

Bugaboo slnečník

Je bežné svetlo opotrebenie / škrabance použitého a miloval kočík .

Cameleon je skvelý a ľahký kočík a kočík . Bolo to nákladné, ale absolútne najlepšie kočík by som priala . Je to pohodlné pre deti

Docela oddelený od pohľadu skvelá , Bugaboo vám umožní vidieť vaše dieťa vždy , keď sú veľmi malé : upokojujúce , a ukázala sa ako najlepšie pre dieťa
12. júl 2010 o 16:16  • Odpovedz
medveda Pu nemam moc rada ale tento http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/grobaroval/album/ked-sa-doma-nudim/5351344/ mi pride obzvlast daky divny, taky depresivny :sweat_smile:
12. júl 2010 o 16:24  • Odpovedz
jani ten maco Pu je preto divne, lebo je to amatersky nakreslene, vobec jej to nevyslo :sweat_smile:
12. júl 2010 o 17:52  • Odpovedz
jani, koukla jsem se na všechny inzeráty té uživatelky (ten bugaboo cameleon), prodává jich nějak moc a všude má tu hatmatilku. vypadá to na google překladač. a je to dosti podezřelé...

ad medvěd pú - já to řikám dávno, že tyhle "kresby" na zdi v dětech musí akorát vyvolávat úzkost, no tenhle obzvlášť :confounded:
12. júl 2010 o 17:53  • Odpovedz
12. júl 2010 o 19:22  • Odpovedz
mně nevadí, ale co je moc, to je moc :sweat_smile:
12. júl 2010 o 22:00  • Odpovedz
ja mam krtka velmi rada, ale toto je uz prehnane.... mam rada vela kreslenych postaviciek ale plysove nie.... z plysovych sa mi pacia iba tie z Ice Age a Finding Nemo :sweat_smile:

tiez som si pozerala tie jej inzeraty potom a fakt je to cele divne, budem ju sledovat co je zac :confused:
13. júl 2010 o 00:02  • Odpovedz
no ja ho teda neznasem, mne pride desne komunisticky :zipper_mouth: :sweat_smile: ja mam radsej macka uska :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2010 o 08:23  • Odpovedz
noooo lebo macko usko je desne kapitalisticky :grinning: :D
13. júl 2010 o 09:35  • Odpovedz
noo, lenze ten aspon ako tak vyzera aj normalne rozprava :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2010 o 09:41  • Odpovedz
a víte, co jsem dnes viděla já? mončičáka!!! :grinning:
ale bylo to napsáno jako monchichi nebo tak nějak, a nevypadal ani zdaleka tak hezky jako za našich dětských let.
http://www.e-hracky.cz/zpravy/image/monchichi_p.gif
13. júl 2010 o 19:37  • Odpovedz
kaji, takychto hnedych som mala aj ja... boli mensi a nepiskaci, hlavu mali tvrdsiu.... a mala som aj piskacieho modreho a bieleho.... si pamatam, ze ked to mama sla prat, musela to piskatko vybrat, dako moncici rozparala aby to slo... a ozaaaaj, pamatate sa na piskacie tricka? to bola uplne spica vec... strasne som mala rada tie tricka :grinning: uz by som aj zabudla, ze take nieco bolo moncici mi to pripomenulo
13. júl 2010 o 23:46  • Odpovedz
no to teda! samozřejmě jsem na ně už dávno zapomněla, ale teď se mi to vybavilo :dizzy_face: :dizzy_face: pískací trička! :grinning:
sestřenice měla růžového zajíce-mončičáka, říkala mu mája a tahala ho všude s sebou. mája byla neskutečně špinavá, odřená a vyhublá (roztržená a vypadala z ní výplň). takže ji teta xkrát prala, docpávala, zašívala. ale ta vydržela let!
14. júl 2010 o 08:52  • Odpovedz
caute. ja mam este u nasich taketo hracky. niektore, ktore su este v pohode a daju sa poriadne vycistit, tak ma este aj samko. :D piskacie tricko som mala aj ja - futbalista mickey mouse. najlepsie tricko ake som mala.
14. júl 2010 o 09:49  • Odpovedz
ja som mala dakeho kacera piskajuceho, neviem ci to nebol Donald :grinning: a po mne to nosil klasicky este moj brat, potom sesternica a este asi aj bratranec.... kedysi vydrzali niektore oblecenia po mne pre 5 dalsich deti - brat + 2 sester. a 2 bratranci.... piskacie tricko je urcite uz vyhodene, co je velka skoda... a keby take vyrabali doteraz, isto si ho kupim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2010 o 10:01  • Odpovedz
este k tym trickam. som si prave spomenula, ze este vtedy letel aj sandokan na tricku a ja som vzdy kazdemu z rodiny hanbu robila, ked sme isli okolo kostola, lebo som kricala na jezisa na krizi, ze to je sandokan. :sweat_smile:
14. júl 2010 o 10:14  • Odpovedz
maji - :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 11:25  • Odpovedz
to už si teda nepamatuju, co jsem měla na tom pískacím tričku :unamused: ale měla jsem tričko s průhlednou plastovou kapsou a aktovku s hodinama :grinning: :grinning: jo a v penále jsem měla napevno ořezávátko.
14. júl 2010 o 14:00  • Odpovedz
14. júl 2010 o 20:09  • Odpovedz
no mabinogi jim to hezky napsala - nejsem puritán, ale tohle bych asi veřejně nepsala. navíc jsou od tématu :grinning:
14. júl 2010 o 23:52  • Odpovedz
no napsala, tak mali by sme to premazat, dam echo janke :sweat_smile:
15. júl 2010 o 08:13  • Odpovedz
fuuu, uz som sa zlakla, ze ma holka rovnake saty ako ja :sweat_smile: :grinning:
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=4083647
15. júl 2010 o 08:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.