• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
nikko, na to jsem už kdysi koukala a taky jsem se smála, jak je to super luxusní :grinning:

jani, to je asi teď moderní, že je všechno luxusní - máš luxusní břicho, luxusní vlasy, luxusní oběd jsi uvařila... :grinning:

jani, ten odkaz!!! :grinning: :grinning:

značka Keep away from fire! no tak to jsem spadla pod stůl :grinning: ty kokso
19. júl 2010 o 11:25  • Odpovedz
maji, tak to jsi dobrá, mě nikdy zdrobněliny nenapadly :sweat_smile: asi proto jsem si tam nikdy nic nekoupila :unamused: :grinning:
19. júl 2010 o 11:26  • Odpovedz
mna to napadlo pouzit az po tom, co som si precitala par prvych inzeratov. :grinning:
19. júl 2010 o 11:27  • Odpovedz
haha, rovno jeden. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8331282&tab=8 gatusky a ponozticky :grinning:
19. júl 2010 o 11:28  • Odpovedz
sismaria, ze gatusky :sweat_smile: a podprsenka je ako: podprdka, podprsenôčka alebo co? :confused:

kaji, diky za vysvetlenie toho luxusu, nevedela som ako to funguje, bo fakt to casto vidavam na koni.... ze luxusne vlasy, obed :grinning: :grinning:
19. júl 2010 o 11:55  • Odpovedz
já to občas taky použiju teda :sweat_smile: ale spíš výjimečně, vlastně si ani nevzpomínám, kdy jsem to řekla naposledy.
19. júl 2010 o 12:51  • Odpovedz
ti budu mat asi nejaku crazy svadbu , ked ma v plane taketo nechty :grinning:
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=4085359
20. júl 2010 o 09:15  • Odpovedz
ako tak táto musi byt inak zufala, lebo v Ip ma poslala do prdele, ze sa nemam do nej starat a podobne keci, v mailoch 2 dni komunikovala takto:
Ale ne tak to som musela urobit fakt dost zle.Ta moja fotka ta musela strasne trapit. hm?Si trapna

a teraz zrazu toto:
A nemozete mi ten pristup spristupnit keby som si fotku vymenila?Prosim Vas mohli by ste ma zapnut?Ospravedlnujem sa Vam a vymenim si fotografiu za inu.
Dakujem Vam velmi pekne ste moc zlata.
20. júl 2010 o 15:04  • Odpovedz
jani - to je ktora?
20. júl 2010 o 15:05  • Odpovedz
tinkarisko
20. júl 2010 o 15:30  • Odpovedz
jaj jasne, uz viem, ta mudrlantka, co len do riti vie posielat :rolling_eyes:

inak my mame vacsinu uzivateliek trpiacich schizofreniou :grinning:
20. júl 2010 o 15:32  • Odpovedz
tinkarisko mi silně připomíná budulinci a jejích dalších 10 nicků :grinning:
20. júl 2010 o 16:53  • Odpovedz
ano, ano, presne.... v 10 mailoch napise ake je vsetko nahovno, ze mame ist do riti a potom: ja uz naozaj nebudem nic porusovat, ja chcem byt normalny uzivatel, ja chcem mat album :grinning:
20. júl 2010 o 17:05  • Odpovedz
ja len, ze toto ma potesilo - je to humorne, ze sa ospravedlni za porusovanie pravidiel... na take nieco nie som zvyknuta :o

sedmolinka
Príjemcovia: janocka
Dobrý večer,
prepáčte, dávala som do bazára tovar, ktorý spadá pod MLM. Po prečítaní Vašich podmienok som zistila, že to nieje povolené. Ďakujem za upozornenia.
S pozdravom sedmolinka
21. júl 2010 o 00:02  • Odpovedz
fuu tak s takymito nechtami sa da akurat oko vypichnut :grinning:
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=4091524
21. júl 2010 o 14:39  • Odpovedz
domi, sak aj ty nosis take nechtiska dlhe... nie? ja by som umrela s takymi drapmi, by som nevedela nic chytit do paprce
21. júl 2010 o 14:57  • Odpovedz
jani, take dlhe urcite nie, toto su uplne nove nalepene umele nechty, ktore nie su ani o mm spilnikovane :rolling_eyes: sak s tymto by som ani ja toho vela nenarobila...

P.S. : inak uz nemam gelace, po dovo budu zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2010 o 15:02  • Odpovedz
teba som bez gelacov este nevidela :o a nemas svoje nechty makke? ja som mala parkrat gelace a nikdy viac.... naposledy vlani po svadbe som si ich sama spilnikovala
21. júl 2010 o 15:34  • Odpovedz
nooo su take pofiderne :grinning: preto sa uz tesim, kedy si dam gelace naspat...
21. júl 2010 o 15:35  • Odpovedz
a potom ked sa rozhodnes s gelacmi skoncovat, nebudu tie tvoje uplne k.o.?

táto sa dobre prekecla:

Re: Fwd: viacnasobny nick Dnes v 13:47
sisal161
Příjemci: janocka

ale sisal 161 je mojej sestry to ako ze mame byt obe na jednom nicku? ved to nam nemozte zrusit aj sisal? to nie je fer....noo ak uz tak zruste anjeliksns a kuukuulienka a tento nam nechajte ak sa to inak neda

___
sisla161 pise: sisal161 je nick mojej sestry....hahaha :grinning: :grinning:
21. júl 2010 o 16:00  • Odpovedz
:sweat_smile: ty nehty z poslední fotky mám normálně svoje týden po ostříhání :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:
21. júl 2010 o 16:48  • Odpovedz
jani - netusim, ale tak to teraz neriesim....

agu - sa nezdas :grinning: :grinning:
21. júl 2010 o 16:51  • Odpovedz
ja som mavala volakedy take nechtiska. iba prvy den som nevedela s nimi nic robit. potom uz v pohode vsetko. :wink:
21. júl 2010 o 16:51  • Odpovedz
a toto je co za puču? inzerát jí stopla dominika "pronájem je v bezplatné inzerci zakázaný"

denybobo
Kedy: Dnes o 11:21
Komu: ikarkulka
Predmet: Re:cislo inzeratu
praveze som si to precitala ... a nasla som viac dovodov, kvoli ktorym bol inzerat zablokovany ... ale najzavaznejsie boli asi tie, ktore som dole napisala ... preto som ho zmazala, nastudovala co nesmie inzerat obsahovat a vytvorila novy ...

ikarkulka napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
No tak to předpokládáš špatně. U každého stopnutého inzerátu máš odkaz na diskusi, kde najdeš důvod. Tak to prosím udělej a nepředpokládej.

Děkuji.

denybobo napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
predpokladam, ze dovod boli uvodzovky v predmete intercie, a mala som tam link na video z fotenia, bol tam este nejaky iny dovod?
no ten inzerat som zmazala ...

ikarkulka napísala:
Ahoj,

inzerát jsem ti nestopovala. Nicméně jsem si našla důvod stopnutí tvého inzerátu a vzhledem k tomu ti nemůže být odstopnutý. Nevím, jak sis ho opravila, ale dívala ses na ten důvod?

iKarkulka

denybobo napsala:
21. júl 2010 o 18:23  • Odpovedz
ty nehty jsou tak akorát na podrápání zadku :grinning:
21. júl 2010 o 18:37  • Odpovedz
kaji to je jaka puca toto :rolling_eyes:

ze podrapani zadku :grinning:
21. júl 2010 o 18:44  • Odpovedz
chtěla jsem napsat prdele, ale nebudu sprostá :grinning:
21. júl 2010 o 18:49  • Odpovedz
ale tak predsa len si to napisala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2010 o 18:50  • Odpovedz
21. júl 2010 o 20:05  • Odpovedz
a to je aka ta stracova? smrncovna? :grinning:
21. júl 2010 o 20:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.