• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
tak uz aj UK? no to je zleee.... v US ma jedna dakedy v maji alebo v sept.... 4 r. na pripravu svadby - silne kafe
30. júl 2010 o 11:22  • Odpovedz
tak jsem se jako potěšila, že sem někdo vložil fotky ze svatby tak z roku 90 a že se jako můžeme podívat, jak to tenkrát bylo...
a ono ne :grinning:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=650446&vReferer=/album/index_weddings.php%3F
31. júl 2010 o 21:47  • Odpovedz
OMG!! naco som si to pozerala? nebudem teraz spat :grinning: to vyzera fakt ako devatdesiate roky.... preco ked je svadba v juni sa trepu ludia do atelierov? aaaach...
a este aj ta falosnost, ze niekto pise ake je to nadherne.... sa ma v pon. Marie pytala, ze ci to aj na Slovensku su take uzivatelky, ktore vsade pisu ako je vsetko krasne aj ked to bolo otrasne... myslela si, ze to je len vo francuzsku tak.... som ju vyviedla z omylu a tento fotoalbum jej dam najblizsie ako dokaz :D
1. aug 2010 o 01:05  • Odpovedz
počkej, až si vzpomenu na jednu uživatelku, ta píše gratulace do každého alba, je jí asi 50, ale všude zdrobnělinky a hvězdičky... a pořád si album aktualizuje, jen aby měla hodně gratulací.
sakra, jak ona se jmenuje... hlousova?
mrknu se. prostě ji najdeš v každém albu a poznáš ji hned :grinning:
1. aug 2010 o 19:09  • Odpovedz
je to hlousova, do toho alba už taky stihla napsat :grinning:
1. aug 2010 o 19:10  • Odpovedz
to vám sem musím dát :grinning: :grinning:

(mimochodem - myslela jsem, že je bloklá i na staré verzi, takže pokud není nikdo proti, dokončila bych to :grinning:)

brumdinka
Kdy: Dnes v 09:29
Komu: ikarkulka
Předmět: prosba
Dobrý den nebo ahoj. Chtěla jsem poprosit o to, aby mi byl znovu umožněn přístup na modrého koníka. Již jsem psala emaily přímo na emailovou adresu modrého koníka, ale nikdo se neobtěžuje mi vůbec odpovědět Velmi mne mrzí, že jsem se nechala unést svými city a nechala jsem se vyprovokovat v diskuzi tělesné tresty. Již jsem byla latvií dostatečně vytrestána. Chodila jsem tam za holkama do 3 uzamčených diskuzí, kde sme si rozuměli a tyto kamarádky mi velmi chybí (i já jim ) Prosím o znovuobnovení vstupu na stránky, abych se za holkama dostala. Navíc čekám druhé dítě a ráda bych si udělala album. Prostě už se nic takového nestane, že bych se nechala unést. Dám si na to sakra pozor a už se radši nebudu vyjadřovat k těmto tématům vůbec. Nevím zde na brms, když bylo kontroverzní téma, tak se zavřelo a byl klid - už se nikdo do nikoho nenavážel a na MK se blokují uživatelky - proč?

Předem díky a i když svého času na tvé adminování uživatelky nadávali, já si nemohla nikdy stěžovat - ty si byla spravedlivá. Přeju hezký den. Jana
6. aug 2010 o 09:55  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: jj, chudinku som ju vytrestala, ja dora nespravodliva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dokonci to , pozdrav ju odo mna :wink:
6. aug 2010 o 10:00  • Odpovedz
tak já jí napíšu, že žádné odblokování nebude, protože to nebylo jenom v jednom tématu, kde "se nechala unést", a naopak že ji blokuji i přístup na brms, že zřejmě došlo k technickému problému, když se sem může přihlásit :wink: :grinning:
6. aug 2010 o 10:03  • Odpovedz
hehehe :grinning:
6. aug 2010 o 10:04  • Odpovedz
napsala jsem jí. teď počkám, až se znovu přihlásí (a případně i odpoví), a pak ji bloknu :wink:
6. aug 2010 o 10:08  • Odpovedz
ako sa mohla prihlasit, ked jej bolo bloknute ip, nick aj pc?
6. aug 2010 o 11:04  • Odpovedz
latvia, tys ji ale blokovala jen přes admin na koníkovi, že?
to je nová verze. musíš ji bloknout i na staré verzi, tj. přes admin mojasvadba nebo beremese :wink:
je to zatím oddělené. doufám, že jsem to napsala srozumitelně.
6. aug 2010 o 11:10  • Odpovedz
jj, napisala, ale ip jej blokovala uz janocka, a mne sa zdalo ze jej blokla aj PC
6. aug 2010 o 11:15  • Odpovedz
karol :grinning: takové citové vydírání ..... a i když svého času na tvé adminování uživatelky nadávali, já si nemohla nikdy stěžovat - ty si byla spravedlivá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nic nebude tvrdě na ně :angry: :grinning: :sweat_smile: :confused:
6. aug 2010 o 11:19  • Odpovedz
zabudla som jej IP bloknut aj na svadbe :sweat_smile: pardon... idem na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2010 o 12:08  • Odpovedz
jani, ještě ne!!! ještě si nepřečetla mojí skvělou zprávu! :grinning:
6. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz
ika mne sa najviac zo vsetkeho pacilo toto
Předem díky a i když svého času na tvé adminování uživatelky nadávali, já si nemohla nikdy stěžovat - ty si byla spravedlivá. Přeju hezký den. Jana
To mi pride akoby si mala byt jej spasitel a ze ta ma rada a ty ju z tohoto vsetkeho dostanes :grinning: :grinning:
6. aug 2010 o 12:41  • Odpovedz
danu, však já jsem i nadále spravedlivá - zablokuju ji i na staré verzi :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2010 o 12:56  • Odpovedz
6. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz
ika :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2010 o 15:56  • Odpovedz
akce brumdinka dokončena, toto mi napsala, se tu řežu smíchy :grinning:

brumdinka
Kdy: Dnes v 10:30
Komu: ikarkulka
Předmět: Re: Re: prosba
Dobrý den nebo ahoj. Ano šanci jsem dostala po mém upozornění latvií - to bylo jediné jedno upozornění na zablokování ! Přesto prosím ještě o jednu šanci nic takového už se opakovat nebude. Jde mi pouze o to, abych se dostala k holkám do uzavřených diskuzí na koníku a mohla s nimi nadále udržovat vztah - i když Vám to možná nepříde, tak přesto tu mám na stránkách i kamarádky (a to jak na brms tak koníkovi) a kvůli nim, né kvůli sobě prosím o ještě jednu poslední šanci. Pustte mne tam znovu a slibuji, že provokovat už nebudu. A kdyby se vám přece jen zdálo, že ano - jde mne přece jednoduše bloknout Nestojí mi to za to (sama víš (víte), že i když jsem provokovala, tak to vždy byla reakce na jinou uživatelku, co si rejpla do mě) - ano měla jsem to řešit označením příspěvku popř.přes IP, nikoli v diskuzi - to byla chyba a už bych to neudělala. Dostatečně sem byla vytrestána. Prosím o obnovení kvůli holkám. Prosím - vůči nim to není fér. Předem děkuji Jana Fejtková (brumdinka)
7. aug 2010 o 10:50  • Odpovedz
dostatocne som bola vytrestana :D akoze ked je niekto bloknuty par dni tak je to dostatocne vytrestanie? tie zeny maju strasne nizky prah bolesti :grinning:
8. aug 2010 o 00:29  • Odpovedz
ne ne, nejlepší je, že její bloknutí není fér k ostatním holkám :grinning:
8. aug 2010 o 13:42  • Odpovedz
8. aug 2010 o 13:45  • Odpovedz
8. aug 2010 o 19:30  • Odpovedz
Osobne by mi teda nevadilo odbloknout strouzka, ale jen at si je brumdinka zablokla. Treba bude mit konecne cas si najit praci :grinning:
8. aug 2010 o 20:12  • Odpovedz
"dobry" inzerat a este lepsi text: http://www.modrykonik.cz/bazar/jine/0x17/navod-na-mikrovlnku-whirlpool-avm-506/

nikdy by mi nenapadlo predavat navod na nieco, ved to je vsetko na nete predsa
11. aug 2010 o 12:12  • Odpovedz
"dobry" inzerat a este lepsi text: http://www.modrykonik.cz/bazar/jine/0x17/navod-na-mikrovlnku-whirlpool-avm-506/

nikdy by mi nenapadlo predavat navod na nieco, ved to je vsetko na nete :sweat_smile:
11. aug 2010 o 12:12  • Odpovedz
heheheh :grinning:
11. aug 2010 o 12:14  • Odpovedz
to je výborný!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2010 o 13:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.