• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Humorne a mozno aj menej humorne prispevky

(zamknutá)
12. mája 2012 
@ikarkulka ta je dobrá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. sep 2010 o 08:45  • Odpovedz
akoze dnes uz nik nepouziva telefony? co tak zdvihnut telefon a zavolat na ŠO prip. tam poslat mail? :sweat_smile:

Re: Vitaj na stránke www.modrykonik.sk Dnes o 10:54
nika155
Príjemcovia: janocka
Ahoj,
rada by som sa opýtala ako sa dostanem k rozvrhu programu špeciálna pedagogika a učiteľstvo (Mgr.) 1 ročník na ZS 2010/2011. Nemôžem sa dostať ešte do systému nenabehla platba. Jednoducho kedy začínajú prednášky a o ktorej. Aby som niečo neprešvihla nevedomky. Ďakujem za skorú odpoveď. Veronika.

janocka 2010-09-22 10:49:13 píše:
Ahoj nika155,

vitaj na www.modrykonik.sk! Sme stránka pre mamičky a budúce mamičky (je nás tu denne viac ako 15 000). Mimochodom, všetci si tu tykáme.
.
.
.
22. sep 2010 o 11:21  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning:
@janocka to je dobreeee, ty si zrejme lepsi informator nez google, to by mala byt pre teba pocta :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 11:24  • Odpovedz
@latvia ne, ja som telepat - hned viem aku VŠ mysli :grinning: ale nie je to prva takato Ip, nedavno mi pisala jedna ohladom VŠ v Strarom Hrozenkove, ze ci neviem kedy je zapis
22. sep 2010 o 11:31  • Odpovedz
@ikarkulka tak toto je sila :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2010 o 11:33  • Odpovedz
si robi prdel? :grinning:
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=132404

a inak ju poznam z videnia, je zo SC :sweat_smile:
23. sep 2010 o 14:57  • Odpovedz
@domika007 haha, ty kazdy tyzd. vyrukujes s tym, ze niekoho poznas..... zacinam mat pocit, ze SC je pupok slovenska :grinning: :grinning: haha, si robim prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: 2013 - booooooze, ved to sa moze tolko veci zmenit..... 3r. su strasne dlha doba.... aka je stara ta baba?
23. sep 2010 o 15:00  • Odpovedz
@janocka no sak a co mam robit, lebo tak vacsina chodila na rovnaku skolu ako ja, bud starsi resp. mladsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: tato je rocnik 89 :wink:
23. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz
jaaaaj, 89..... vtedy som nastupovala na ZŠ :confused: :dizzy_face:
23. sep 2010 o 15:15  • Odpovedz
do faka, to uz aj na streche sa riesi viera? nestaci kon a svadba? :sweat_smile:
24. sep 2010 o 14:22  • Odpovedz
@janocka a co ma viera spolocne so strechou a byvanim?? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. sep 2010 o 17:16  • Odpovedz
ta tema podla ma ani nepatri na strechu, riesia sa tam vztahy a nie stavba, ci nie? necitala som celu..... a prispevok od dai by som zmazala, je to odbocka od temy
24. sep 2010 o 17:18  • Odpovedz
uaaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: z jedneho fotoblogu:
Uz vieme dat papa, ukazat nie, poslat bocku, volat na cicu a na havka, naucili sme sa behat v pavuku aj dozadu..a s radostou obyjame vsetky steny :D , vieme sa posadit, dat bočku a krasne krocikujeme s malou pomocou rodicov...
25. sep 2010 o 23:40  • Odpovedz
@emjee já jsem včera narazila na toto:
Tak mrkvovou šťávičku radši nee,protože potom je blinky blinky :frowning2:
28. sep 2010 o 19:33  • Odpovedz
@emjee tvoj prispevok som bola schopna docitat az na 10. pokus - prilis vela zdrobnenin :sweat_smile:

@ikarkulka blinky blinky :grinning: no to je zleeeeeeee
29. sep 2010 o 00:55  • Odpovedz
blinky blinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2010 o 13:03  • Odpovedz
tato je aka dobra, ze prosim serioznu odpoved :rolling_eyes: :grinning: inzerat stopnuty z dovodu neplatenej reklamy
-----------------------------------------
Od koho: eniii

Kedy: Dnes o 14:50

Komu: domika007

Predmet: Re: Re: Zoznam stopnutých inzerátov v bazári a dôvody
.
.. tak len také prirovnanie - bežne tu je neplatená inzercia, dokonca táto baba tu má 3 ks odevu a jedny topánky a môže to tu predávať:
http://www.mojasvadba.sk/bazar/index.php?vLogin=artuska

Naozaj by ma to zaujímalo a prosím si serióznu odpoveď.

Ďakujem.

domika007 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
dobry den, pozorne si precitajte dovod stopnutia a pochopite

eniii napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
dobrý deň,

chcem sa spýtať, prečo bol môj inzerát na predaj topánok zmazaný? Veď mám iba tento jeden a na jedny jediné topánky. Tak ako každý kto tu inzeruje a v podmienkach máte uvedené, že v jednej kategórii môžu byť až dve veci na predaj. A ja mám len tie jedny topánky, tak potom nechápem dôvod stopnutia inzerátu.

Ďakujem vopred za odpoveď.

Eni
29. sep 2010 o 14:47  • Odpovedz

vyser si oko krava

latvia 2010-09-30 14:02:56 píše:
Prva tema na ktoru som ta odkazala je presne problem aky riesis, posledny prispevok je z juna tohto roku, takze nieje fakt stara...tvoja tema ostane zamknuta

ajena 2010-09-30 13:50:46 píše:
prečo si mi zamkla tému? tak kde si ma poslala, sú príspevky staré z roku 2009 tak buď taká láskavá a tému mi odomkni....lebo potom na čo tu je tento koník????
30. sep 2010 o 20:44  • Odpovedz
Minulomesačné snaženie neprinieslo očakávané dve čiarky. Prišli jahôdkové dni:frowning2: .......

jahody sa mi zhnusili minimalne do leta
1. okt 2010 o 11:37  • Odpovedz
jahodkove dni - kua, to kde na tento vyraz prisla? mam pocit, ze niektorym zenam snazenie dobre kvape na karbid :rolling_eyes:

http://www.modrykonik.cz/bazar/spodni-pradlo/8ebk/papricky/ - som na ten inzerat pozerala, ze wtf, ze ake papricky predava..... a ono je to podprda s potlacou papriky.... fakt "vie" ako dosiahnut aby na inzerat klikli tí, kt. sa to tyka :sweat_smile:
1. okt 2010 o 13:48  • Odpovedz
@latvia @janocka Nedavno jsem v jednom albu narazila na "plac delohy, ze neni oplodnena" :grinning:
1. okt 2010 o 13:50  • Odpovedz
@mmmk uaaaaaaaaaa, normalne mi zimomriavky nabehli..... plac delohy.... fuuu, cele zle.... asi by sme mali taketo "vtipne" komenty zbierat a vydat potom daku knizku :grinning: :grinning:
1. okt 2010 o 13:51  • Odpovedz
@janocka Aby nas za takovou knizku nezavreli na psychiatrii ale :grinning:
1. okt 2010 o 13:53  • Odpovedz
deloha place, ze ma jahodkove dni :grinning:
1. okt 2010 o 15:13  • Odpovedz
1. okt 2010 o 15:20  • Odpovedz
toto nie je matersky plural, toto je tehotensky plural: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/danusik79/?blink-post=1169851
vyberam:
Mame to za 13,za sebou prisernu noc,presedli sme na zachode,treti den nas prehana,chce sa nam zvracat,ze by to boli daake priznaky bliziaceho sa porodu?
2. okt 2010 o 14:14  • Odpovedz
odpadneeeem :grinning:

luna91919 Us asi nebudem mat 215.. :frowning2:

lusi26 Prečo čo sa stalo?

luna91919 (autorka správy) lusi26 diki si mila ze sa pitas.lebo ja som bola dohodnuta z jednuo kamiskou (z tou co zbieram nalepki) ze mame 2 krat 216 a ze som ju mohla poslat darsy a ona bi mi bola dala 215 (psik,toho strasne chcem) no teras mi ta kamoska co z nou zbieram nalepki povedala ze ju us nalepila na zosit a potom mi us nepisala takze neviem ci je vsetko ok z nou (ci som jej neublizila ked som jej pisala ze tu macku musi vistrihnut lebi si ju chcem vimenit) ak poznas dakoho co bi chcel vimenit 215 za daco tak prosim ozvi sa..paa

barborato Prosim ta a ake nalepky to zbierate?

lusi26 A o aké nálepky vlastne ide?

lenuska20 ešte trošku popracovať na pravopise a bude to super

jajavany kolko mas rokov??? :D

lenuska20 teda myslela som gramatiku a podla mna si tu niekto robí srandu.

luna91919 (autorka správy) lenuska20 z coho?

luna91919 (autorka správy) jajavany 11

luna91919 (autorka správy) lenuska20 hihihi... :D

luna91919 (autorka správy) lusi26 animal kingdom

luna91919 (autorka správy) barborato animal kingdom -kras

jajavany luna91919 aha tak uz to cele chapem :D :D :D a vies o tom,ze toto je stranka pre mamicky? ) ci aj pre deti? :D

luna91919 (autorka správy) jajavany opss...... :D

luna91919 (autorka správy) co us... ;D

luna91919 (autorka správy) no vlastne budem mat 12 rokov siedmeho decmbra ale zato viem pisat po talianski francuzski a anglicki
2. okt 2010 o 21:45  • Odpovedz
2. okt 2010 o 21:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.